.
Отговор в тема
Страница 80 от 132 ПървиПърви ... 307076777879808182838490130 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 976 до 2 000 от общо 3283
  1. #1976
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Ъъъ, е ти бъзикаш ли се?
    Майка ми, минавайки я видя и вика "Коя е тази? Ега ти идиота."
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  2. #1977
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Нещо прическата тип "телевизор" и изкуствения тен са ми в повече. Иначе роклята ...с много уговорки може да се преживее.
    Не знам,аз си падам по по-изчистения вид, дори камъните на моята рокля се чудих дали да не им кажа да ги махнат,ама майка ме нави да ги оставя за акцент.
    maDamn

  3. #1978
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Още една красавица, ах.. аз имам още една година : (
    фонът на снимката е още по красив

    аз добре знам как хорските кучета серат около входовете и градинките,надявам се да няма фъшкии там откъдето се влачи рокличката

  4. #1979
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    ^ Ъъъ, е ти бъзикаш ли се?
    Налиии :Д

    Иначе всички сте много хубави! Ще чакаме снимки и от другите тия дни

  5. #1980
    Тая мадама е ужасна. Роклята ѝ изобщо не ми харесва, нищо, че е в хубав цвят. Косата ѝ също е шок и потрес.

    Искам и аз да покажа хубави съученички, но за да не ми се сърдят ще пусна снимки заедно.

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...45706167_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...46218465_n.jpg

    Смело мога да кажа, че всички от нашия клас бяха страхотни и нямаше никакви потресаващи изгъзици в стил последната.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  6. #1981
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Тая мадама е ужасна. Роклята ѝ изобщо не ми харесва, нищо, че е в хубав цвят. Косата ѝ също е шок и потрес.

    Искам и аз да покажа хубави съученички, но за да не ми се сърдят ще пусна снимки заедно.

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...45706167_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...46218465_n.jpg

    Смело мога да кажа, че всички от нашия клас бяха страхотни и нямаше никакви потресаващи изгъзици в стил последната.
    трябва ти малко морски тен и ще си добре

  7. #1982
    Благодаря, но тенът не ме радва, не е здравословен и не планувам рак на кожата за себе си. Въпрос на избор. Не виждам защо хората не оценяват естествения си тен.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #1983
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    е добре бе момиче всички ли латиноамериканци, африканци и т.н. имат рак , изглеждаш умно момиче а говориш простотии норвежците могат да оценяват белия си натурален тен ......ама там нямат лято като нашето и море

    няма да умреш от един час на слънцето , витамин Д е полезен ако не си чувала
    Последно редактирано от valentão : 05-25-2013 на 16:38

  9. #1984
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Благодаря, но тенът не ме радва, не е здравословен и не планувам рак на кожата за себе си. Въпрос на избор. Не виждам защо хората не оценяват естествения си тен.
    Правилно!

  10. #1985
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    ОМГГГГГГ , и кое е правилното от научна И естетическа гледна точка ???а дори ГРЕНДЛАНЦИТЕ имат тен
    Последно редактирано от valentão : 05-25-2013 на 16:40

  11. #1986
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от valentão Виж мнението
    е добре бе момиче всички ли латиноамериканци , африканци и т.н. имат рак , изглеждаш умно момиче а говориш простотии норвежците могат да оценяват белия си натурален тен ......ама там нямат лято като нашето и море

    няма да умреш от един час на слънцето , витамин Д е полезен ако не си чувала
    Ти нормален ли си ? При латиноамериканците и африканците и въпрос на ген. По-голямо наличие на меланин в кожата. Това им е вродено. Постоянното излагане на слънчеви лъчи , без особена грижа за кожата,може да доведе до отвратителни последици.Пък и щом тя се харесва,какъв е проблемът?
    Последно редактирано от granger : 05-25-2013 на 16:50
    maDamn

  12. #1987
    Африканците и латиноамериканците си се раждат с такъв тен - разликата е огромна? И кой е казал, че не излагам на слънце. Просто се мажа със слънцезащитни продукти и не се пържа. А и ако прочетеш за тена ще видиш, че той е естествената защитна реакция на тялото към вредните слънчеви лъчи. Такова чудо като полезен слънчев тен няма.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  13. #1988
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от valentão Виж мнението
    ОМГГГГГГ , и кое е правилното от научна И естетическа гледна точка ???а дори ГРЕНДЛАНЦИТЕ имат тен
    Естетиката е субективно понятие. За теб тъмен тен може да е нещо красиво, за нея не. Африканците и латиноамериканците са с естествен тен. Не се препичат целенасочено, за да са тъмни. Колкото до рака - вземи порпочети малко кой тип и цвят кожа са предразположени към ракови заболявания и тогава си подбери отново аргументите.

    Като цяло изказването ти беше доста малоумно. Все едно да кажеш на африканец "Абе, много си черен, вземи се избели, малко, че така не ми харесваш на мен".

    П.П Честито на тазгодишните абитуриентки.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  14. #1989
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    еми като не ви харесва слънцето марш на север там е доста пустош и вие ще сте приветствани като добре дошли да развивате тамошните АГРО КУЛТУРИ

    то и като караш кола или като се возиш в автобус може да умреш , я кажете дали ходите пеш ? уааа уат а факин булшит

  15. #1990
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Логика...съвсем яко отсъства при теб!
    maDamn

  16. #1991
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    е нали говорим за рак , що карате леки коли , нали в твоя случей слънце ти се возиш което също ще е смъртоносно ако следваме твоята логика просто да си бяхме признали отначалото да не разнищваме по нататък , примерно че момето има комплекси за визията си и неще да се пече и т.н.

  17. #1992
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...11211349_n.jpg
    не е моя бал, бях гостенка

  18. #1993
    Рак и леки коли кога станаха синоними? Образовай се. Липсата на запетайки прави мнението ти неразбираемо.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  19. #1994
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Не си струва да ти обяснявам, Много плоско разсъждаваш.
    maDamn

  20. #1995
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Не си струва да ти обяснявам, Много плоско разсъждаваш.
    еми плосък ми е корема от трениране и затова така разсъждавам , а я кажи как се разсъждава ИЗПЪКНАЛО , тоест набъбнало

  21. #1996
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от valentão Виж мнението
    еми като не ви харесва слънцето марш на север там е доста пустош и вие ще сте приветствани като добре дошли да развивате тамошните АГРО КУЛТУРИ

    то и като караш кола или като се возиш в автобус може да умреш , я кажете дали ходите пеш ? уааа уат а факин булшит
    На теб какъв ти е проблема, бе ?!
    От ЕСТЕТИЧНА гледна точка ти казвам, че на такава рокля НЕ ходи тъмен чалгарски тен. Ти ако искаш ходи се пържи в солариумите. На някои хора не им ходи тен.

  22. #1997
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Плами, видях ти снимките във фейсбук и си невероятна!

    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...65607396_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...72652692_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...16641249_n.jpg

    Евентуално може да кача и хубавите снимки като излязат.
    За пръв път да ми хареса такъв модел рокля. Винаги са ми изглеждали много кичозно, а на теб ти стои прекрасно.

  23. #1998
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от Rebirthing Виж мнението
    На теб какъв ти е проблема, бе ?!
    От ЕСТЕТИЧНА гледна точка ти казвам, че на такава рокля НЕ ходи тъмен чалгарски тен. Ти ако искаш ходи се пържи в солариумите. На някои хора не им ходи тен.
    добре ако обичаш дане ми се сопкаш така за да не стана лош проблем аз нямам просто давам съвет като страничен наблюдател , на скандинавките им отива бяло щото имат русоляви коси , толкова мноо контраст не е естетично

  24. #1999
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Цитирай Първоначално написано от mariam123 Виж мнението
    За пръв път да ми хареса такъв модел рокля. Винаги са ми изглеждали много кичозно, а на теб ти стои прекрасно.
    Подкрепям!
    Аз и снимките от изпращането ти видях (на Hayashi), много оригинално, браво!

  25. #2000
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от valentão Виж мнението
    добре ако обичаш дане ми се сопкаш така за да не стана лош проблем аз нямам просто давам съвет като страничен наблюдател , на скандинавките им отива бяло щото имат русоляви коси , толкова мноо контраст не е естетично
    Тогава да те просветля, че нямаш грам вкус. Ти какъв си, дизайнер, стилист или какво ?
    Рокля в черно и тъмно червено да ходи на момиче с тъмен тен ?! Хайде пак си помисли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си