.
Отговор в тема
Страница 119 от 132 ПървиПърви ... 1969109115116117118119120121122123129 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 951 до 2 975 от общо 3283
  1. #2951
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ха, доста ексцентрично ) Помня една девойка от училището до нас беше отишла с кожена рокля, но пък ѝ стоеше адски добре и не беше пошла самата рокля. Много интересна визия имаше и обра точките
    относно синята рокля:
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    оригиналът е почти с цвета на цветчетата и повече ми харесва
    и аз така мисля, невинаги е удачно аксесоарите да са абсолютно в един цвят с облеклото

  2. #2952
    Повече от фен Аватара на Данита
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    300
    Всички тоалети са хубави. Само, че някои хора явно живеят тук във форума своя second life и избиват комплексите си, които са придобили и затвърдили в своя real life.

  3. #2953
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Данита Виж мнението
    Всички тоалети са хубави. Само, че някои хора явно живеят тук във форума своя second life и избиват комплексите си, които са придобили и затвърдили в своя real life.
    Девствена ли си ?

  4. #2954
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Девствена ли си ?
    едва ли :/
    видя ли
    на 14 е

  5. #2955
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    едва ли :/
    видя ли
    на 14 е
    Да попитам все пак, не искам да и пратя моя снимка на нещо, а да се окаже, че за първи път вижда.

  6. #2956
    Повече от фен Аватара на Данита
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    300
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Девствена ли си ?
    Какво значение има?

  7. #2957
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Данита Виж мнението
    Какво значение има?
    Виж над теб.

  8. #2958
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Винаги ми е била интересна истерията около баловете. Днес например като се прибирах от работа един двама хабитуриента на Стамболийски се опитваха да се хвърлят от прозореца на една кола. Не разбрах защо, ама явно е модерно. Иначе гледам много модни критици има в тоя форум, чак да се учуди човек.

  9. #2959
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Да попитам все пак, не искам да и пратя моя снимка на нещо, а да се окаже, че за първи път вижда.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #2960
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    ахахааххаха тва не го очаквах от дримока

  11. #2961
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    ахахааххаха тва не го очаквах от дримока
    Истината боли.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #2962
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Ако
    бях
    мъж
    на тази госпожица.......... малеееееееееее
    https://www.facebook.com/42609960087...type=1&theater


  13. #2963
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Кажи си де, не се срамувай ;д.

  14. #2964
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Ако
    бях
    мъж
    на тази госпожица.......... малеееееееееее
    https://www.facebook.com/42609960087...type=1&theater
    С риск да съм мн груба, ама ако й беше мъж, нямаше да я гледаш толкова гримирана почти никога, за сметка на това съвсем често щеше да си вее телесата пред теб.
    Относно самата рокля - евтино трико (което подчертава абсолютно всяко дребно недостатъче и могат да си го позволят само много стегнати мацки) с евтини камъни. Не мога да разбера каква е тая мания по фалшивите камъни - ми, като не можеш да си позволиш истински, няма лошо, ама не залагай на огромни фалшиви камъни, купени на килограм за левче от Асеновград. А това как дори на снимка мога да й видя бельото, няма да коментирам, представям си на живо какво шоу е било. Егати, едни бикини без шев струват точно 2 лв в кварталния магазин за бельо, с лупа да ги търсиш, няма да ги видиш под роклята. Срамота е!

    Едит: Отворих й профила, момичето е наистина чаровно в лице и без грим, но останалото важи.

    Едит 2, че да няма недоразумения: трагедията не е, че има 5 кила в повече, а че е облечена супербезвкусно и неподходящо.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 05-28-2015 на 22:53

  15. #2965
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    На мен не ми допада роклята, нито мога да видя момичето под грима, изглежда симпатично, но имам 2 въпроса:
    За какви телеса става въпрос? На мен не ми се струва дебела.
    и
    Защо недоволстваш с/у фалишивите ѝ камъни при положение, че ти се възползваш от такива 'промоции' да кажем? (Визирам statement герданите, които преди време заяви, че харесваш и поръчваш) Противоестествени са ми подобни изказвания просто.

  16. #2966
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    На мен не ми допада роклята, нито мога да видя момичето под грима, изглежда симпатично, но имам 2 въпроса:
    За какви телеса става въпрос? На мен не ми се струва дебела.
    и
    Защо недоволстваш с/у фалишивите ѝ камъни при положение, че ти се възползваш от такива 'промоции' да кажем? (Визирам statement герданите, които преди време заяви, че харесваш и поръчваш) Противоестествени са ми подобни изказвания просто.
    По същата причина, поради която нося клинове, изрязани тениски и маратонки във фитнеса, но няма да седна с тях на кафе в стил "града на адидаса"; по същата причина, поради която нося smokey eye, но няма да се гримирам така в 8 сутринта за уни; по същата причина, поради която се случва да ми се изплъзне някоя псувня в ежедневието, но няма да си го позволя пред моите или нечии други родители.
    А именно - за всичко си има време и място, а това много хора не го разбират.
    Нося стейтмънт бижута, да, ама ги нося в ежедневието или когато излизам вечер, не на бал.

    А относно самата девойка - ми, съвсем обективно, не че злобея или нещо такова, ама си има и шкембенце, и паласки, а това трико подчертава абсолютно всичко.

  17. #2967
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    А именно - за всичко си има време и място, а това много хора не го разбират.
    Нося стейтмънт бижута, да, ама ги нося в ежедневието или когато излизам вечер, не на бал.
    Поставяш си мислено една граница и я заявяваш тук като общовалидна. Аз, примерно, като цяло не одобрявам подобен тип бижута и съм на принципа от предишния ти пост, та смятам, че за вечерно излизане също не са ок огромните пластмасови късове, ама ето, на, ти казваш, че мястото им е там. Btw eдин бал в зависимост от това къде се провежда може да е достатъчно непретенциозен.
    Днес не ми се пишат фермани, но смятам за нормално радикалните изказвания за външния вид да идват от хора, по които всяко ръбче, всяко камъче от бижуто, всяка прашинка треперят.

  18. #2968
    anonymous708973
    Guest
    Мисля, че можем да се съгласим, че абитуриентският бал не е непретенциозен. (А дори да беше, тогава дрескодът щеше да е къса семпла рокля, не прозиращо трико. Трико носят танцьорките по баровете, гимнастички и циркови артисти.).
    В случая ти си по-крайна, аз (както и половината земно кълбо) виждам ситуации, в които стейтмънт бижутата са на място. Отново - въпрос на вкус, не налагам никому граница, изразявам си мнението само.
    Бтв, бижутата не са само огромни пластмасови късове, тях и аз не ги харесвам, ще снимам моите тези дни да покажа.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 05-29-2015 на 11:50

  19. #2969
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    не се карайте девойки, нека си припомним как бях аз :д

    http://i.imgur.com/imvCV8h.jpg
    http://i.imgur.com/hoJecmL.jpg

    //сега като си гледам снимките роклята ми е или изцапана, или намачкана... егати тъпото време беше, даже и обувките ми се скапаха

  20. #2970
    anonymous708973
    Guest
    *минутка за реклама*, хаха

    Ти си класа, мисля, че сме единодушни!

  21. #2971
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Аз те помня! : )

    Всеки със възможностите си
    И аз ако ги имах - щях да си обсипя роклята със сваровски, но се задоволих само с техни бижута


  22. #2972
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    //сега като си гледам снимките роклята ми е или изцапана, или намачкана... егати тъпото време беше, даже и обувките ми се скапаха
    Защо си мислиш, че някой ти гледа роклята

  23. #2973
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Има хубави цици-мдааааааааа :Р
    Знам, че това искаше да кажеш.


  24. #2974
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Нямаше да напиша хубави, а големи.

  25. #2975
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Противоестествени са ми подобни изказвания просто.
    На PinkPan7her ли го казваш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си