.
Отговор в тема
Страница 3 от 8 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 180
  1. #51
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    не намирам идеята за подфорум само за "познати съфорумци" подходяща. Ще се започне една шуробаджанащина и изобщо това делене на класи и рангове и тн. е абсолютно остаряло и безсмислено. Нали уж всички сме равни? Или някои ще са по-равни от други?

    Като цяло съм повече привлечен от модела на скандинавските страни с ниско разделение. Тоест, ако като студент/практикант поискаш среща с мениджъра на някоя фирма е доста по-вероятно това да се случи в Швеция и напълно абсурдно в Индия, или ОАЕ.

    Такива "елитарни" затворени кръгове са... Ако някои познати съфорумци изпитват нужда от място за комуникиране - скайп, irc, и тн.
    Grumpy old madman

  2. #52
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889

    Re: Нова бройка за стандартните рангове

    Цитирай Първоначално написано от psychopath
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Промених стандартните рангове във форума да се придобиват при следната бройка:

    0 - Новак
    100 - Фен
    300 - Повече от фен
    500 - Голям фен
    1000 - Супер фен
    3000 - Мега фен

    Обмислям идеята при по-голяма бройка, около 5-6000 поста да ви се 'открива' раздел, видим само за тези акаунти.. в който например могат да се обсъждат тепърва прохождащи съфорумци или нещо подобно.

    П.с., ако това се въведе, раздел кофата ще бъде 'рестартиран' изначално.

    Ако идеята ви допадне, ще впрегна Алекс да промени кода на форума, тъй като това е необходимо за реализацията и.
    идеята е добра
    за ранговете ^
    (не се изразих правилно xD)

  3. #53
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Разделението,което ще настъпи е напълно неподходящо в форум,в който всеки напълно свободно изразява мнението си.И защо човек с 5000 поста,половината от който безсмислени да има повече "права" от човек със 100? И защо в темата няма анкета или след като това вече е факт ние не би трябвало да си даваме мнението?
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  4. #54
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Нищо не е факт, първо защото технологичната реализация би отнела много време, второ защото това е просто идея която ми хрумна преди един час и искам да се допитам до вашето мнение, защото вие сте тези, които (не)биха го ползвали, не аз.

  5. #55
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от bEbsI
    И защо в темата няма анкета или след като това вече е факт ние не би трябвало да си даваме мнението?
    уведомяват ни.
    пък и защо да не си даваме мнението?

  6. #56
    Аватара на Madn3s5
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Somewhere over the rainbow*
    Мнения
    723
    Тва с рестарта на кофата е една от възможно най тъпите идеи..
    Сигурна съм че едно 80 % от кофаджийте ще спрат да посещават форума, защото на никой няма да му се занимава да тръгне от едно 50-70-90 мнения да прави нови 3000.
    Тва за новия раздел също ми се струва тъпо но няма да го коментрирам тъй като не ме засяга..
    Жената с характер ,плаши слабите мъже,
    но подлудява силните..! ~

  7. #57
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    това доказва че един хора като кофаджиите са само трупачи на мнения които с нищо не допринасят за развитието на сайта
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  8. #58
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Цитирай Първоначално написано от psychopath
    Цитирай Първоначално написано от bEbsI
    И защо в темата няма анкета или след като това вече е факт ние не би трябвало да си даваме мнението?
    уведомяват ни.
    пък и защо да не си даваме мнението?
    Повтори сега пак твоето за кофата.
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  9. #59
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    ако пишеше в кофата щеше да си на други мнение..

  10. #60
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от bEbsI
    Цитирай Първоначално написано от psychopath
    Цитирай Първоначално написано от bEbsI
    И защо в темата няма анкета или след като това вече е факт ние не би трябвало да си даваме мнението?
    уведомяват ни.
    пък и защо да не си даваме мнението?
    Повтори сега пак твоето за кофата.
    какво да повторя?
    предложих си услугите (даже и тема пуснах), въпреки че има тема, в която е обяснено "как се става модератор"
    каква наглост от моя страна!!!
    ВЛАСТ ИЛИ ВЕНДЕТА!

  11. #61
    От 500 на 3000 за мега фен?! Е сори ама тва вече е тъпо. И какъв е тоя невидим раздел?! Тва форум ли е (както каза някой - предполага се, че всички сме равни) или просто някакъв сайт , в който трябва да гониш бройка за да влезеш в някакъв измислен раздел ( в който то е ясно че ще се набутат повечето кофаджий ( нищо лично към тях) защото повечето им мнения са бзесмислени). Някак си тъпо е.... има много абонати които имат под 1500 мнения, но за сметка на това - смислени. А има и такива които са с по 20 000 мнения, а от тях 19 500 грам смисъл нямат.
    What would you give to live your life again?
    What would you change with a second chance?
    And could you learn from the mistakes?
    I don't know...
    Crematory

  12. #62

  13. #63
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    какво ви пука гига фен ли сте или хипер фен?
    стига да можеш да пускаш линкове всичко е на едно ниво
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  14. #64
    Не съм тука за ранг-а... изказах си мнението 1. за това, че идеята за тоя скрит раздел СПОРЕД МЕН е много ама много тъпа. Като искате да си обсъждате темите без да ви пречат спамерите - има си скайп, лс и т.н
    2. какъв е смисъла да се прави раздела с оглед да се обсъждат теми на ниво при положение, че повечето от потребителите се подвизават в кофата и малко по малко и тоя "неоткриваем" раздел ще се превърне в кофа... както и да е квото искате правете- според мен тоя форум вече на нищо не прилича. Пак казвам - ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ!
    What would you give to live your life again?
    What would you change with a second chance?
    And could you learn from the mistakes?
    I don't know...
    Crematory

  15. #65
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Хм все1, но не виждам смисъл в ресването на кофата.. Хората писали там са отделили време и са го направили, това, че някое мнение е по-тъпо или безсмислено не означава, че трябва да бъде изтрито + точно това е смисъла на "кофата" . Темите в секс не са от най-интелигентните също..
    The Spark

  16. #66
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Наистина идеята за такъв раздел в тази си форма е доста радикална и по-скоро не на място, но ако се впримчи креативния ум на хората може разделът да е с такава насоченост че мненията на хората в него наистина да помагат на форума. Следователно хората които пишат или искат да пишат там да имат съответната мотивация да пускат смислени мнения, които наистина са от помощ на другите юзъри
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  17. #67
    Голям фен Аватара на sword
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    500
    Аз и голям фен не съм, тъй че не ми дреме особено.

  18. #68
    Супер фен Аватара на PIF
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 330
    ``с тези ваши свещени мнения, все едно си мерите цензура
    колкото повече, толкова повече


    аз съм за сливането на игри, фън фън и кофата в едно...еднотипни са ми, една и съща простотия е там.
    ама това със скритият раздел за някои потребители ми се струва много глупаво, седянки ли ще си правим... "дай му сеир да гледа"
    Just because she comes off strong,
    doesn’t mean she didn’t fall asleep crying.
    And even though she acts like nothing’s wrong,
    maybe she’s just really good at lying.

  19. #69
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от safetyMode
    както и да е квото искате правете- според мен тоя форум вече на нищо не прилича. Пак казвам - ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ!
    ами брато, разликата между мен и теб е, че аз мисля нещо по въпроса, а ти можеш само да си плямпаш 'този форум на нищо не прилича'... аз пък ти казвам че прилича и ще заприлича, а ти можеш да си злобееш колкото искаш.

    А само не ми говорете за интрига, защото със или без раздел интригантите винаги си остават и ще опорочат всяка идея, само че за това аз вина нямам и това, ама никак не е мой проблем.

  20. #70
    Идеята със скрития нещо куца..
    Иначе за кофата фън и игри е добра идея да са слети :ь

  21. #71

  22. #72
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    вие този раздел го разбирате всеедно група подбрани юзъри ще стоят пред камина с пури и ще обсъждат прогреса и действията на по-низшите мембъри.

    това е конспирация казвам ви
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  23. #73
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ще помисля за реорганизация на разделите.

  24. #74
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Пф хора нормално да ви омръзва форума.. все пак повечето от "старите" юзъри са надхвърлили пубертетската възраст или поне са дъвкали темите по 100 пъти... Все1 да слушаш една и съща песен 2 години, нормално на финала писва Разбира се има и теми, които си се коментират нормално, с по-дълги постове и разяснения .
    The Spark

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Това със скрития раздел ще е голяма интрига и мазало, а и доста хора ще спамят, за да стигнат заветната бройка...

    лично на мен малко не ми допада идеята...
    Да, баси клюкарското. Само като го прочетох и

    След тоя постинг няа чета темата, общо взето съм съглсна с него.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си