.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    Мноо.яка.реклама.по.ТВ-то.за.изборите

    не.вярвах,че.ще.я.намеря.в.и тернет.
    мноо.ме.кефи,бе.да.му.се.нев ди
    http://vbox7.com/play:fa91c286


    Тука,напоследък,.всяка.сутр ин.преди.даскалото.си.пия.к фето.на.бТв
    "Тази.сутрин",та.одеве.давах а.не-знам-си-ква.вероятност.в.проценти,д оближаваща.се
    до.реалността.коя.партия.ще .спечели.и.кои.други.ще.са.с ед.нея.
    Абеее,въобще.вкарват.некви. диви.коментари,ама.иначе
    рекламката.мнооо,мнооо.ме.з арибява. ....

    И.друг.въпрос.имам.
    Дефакто.одеве.споменаха,че. на.минлите.избори.са.гласув али.едва.50%.от.населението

    тия.50%.как.ги.изчисляват?нал и.не.броят.непълнолетните.т акива,хората,
    които.страдат.от.някви.боле сти.и.изобщо.не.осъзнават.к кво.става.и.тн??

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Мен пък тази анти-реклама адски много ме дразни! Един вид ме подценяват. Друг е въпросът, че още не мога да разбера кои са тея Нова зора. Другите партии правят що-годе нормална предизборна кампания- показват хората, казват какви цели имат, а на тези дори сайтът им е свързан с Костов и Бойко.


    Послепис: вчера ми дадоха флаер на Антония Първанова- "гласувай за номер 2 в бюлетина номер 8"- това значи, че имам право да избера човека, а не партията- така ли? Примерно мога ли да гласувам директно за Андрей Пантев, въпреки че е на 4 или 5та позиция в бюлетината?

  3. #3
    Повръща ми се от всичките такива реклами. Вчера ми беше някво обидно да ги гледам как се мазнят, мазнят и сигурно пак ще гледат да налапат повече....

  4. #4
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Да живее Гвардия. Ще има безплатни билетчета и наденички

  5. #5
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Рекламата е правилна с изключение на това, че "Ако те спечелят България губи". Не бих казал, че и печели, но ако трансформираме рекламата по един друг, по-верен начин България ще загуби повече и то от тия, които са платили рекламата. (Нова Зора е част (или беше в предишния парламент) от Коалиция за България.)

    "Ако гласуваш за Станишев получаваш Доган. Ако те спечелят България губи" Истина е, че Костов е нещо като дяволчето Фют, но в сравнение с Ахмед Доган той е жив светец.

    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Примерно мога ли да гласувам директно за Андрей Пантев, въпреки че е на 4 или 5та позиция в бюлетината?
    Може, но това няма почти никакво значение. Много трудон е да се изместят позициите, да не кажа невъзможно. Но ако Андрей Пантев е от БСП и е на 4-та, 5-та позиция има голяма вероятност да влезе в европарламента и без да гласуваш специално за него, защото БСП ще вакарат 4/5/6 евродепутата. =]

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Мерси за разяснението. Наистина ми е страшно любим Андрей Пантев, но предвид водача на листата, явно няма да гласувам за него.

  7. #7
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Мерси за разяснението. Наистина ми е страшно любим Андрей Пантев, но предвид водача на листата, явно няма да гласувам за него.
    Хех... Историйо любима. :P

  8. #8
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Абе тея Нова Зора ли кви са там, кво ми казват, за кой трябва и за кой не трябва да гласувам.
    Направили някъв осран клип, дето мога по-добър да го направя и ще ми стават политици.Трябва да ги скъсат от проверки тея.
    Пък и това не е ли противозаконно?
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  9. #9
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Пък и това не е ли противозаконно?
    Щом го допускат... явно е възможно... както и клипа "А-така, Не-така"

    http://vbox7.com/play:21976dd4

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от global
    бла бла бла
    Много им се дразня напоследък на КБ. С тези клипове показват поведение на загубили още от сега.


    Не вярвам обществото да е толкова сляпо и да му е толкова безразлично ставащото.

    В цитата имаше нещо за Христосков та се сетих: този човек до преди 1-2 месеца беше спряган за трети мандат като управител на НОИ. Повече от ясно на всички е, че той е син. И а-ха да кажа евала на БСП, че мислят доброто за институцията и дейността и като цяло, и те взеха, че го смениха с някакъв военен(който носи името УШЕВ за Бога), но червен.

  11. #11
    Първо от незнам си коя година има забрана за анти-реклами,а всички сме гледали рекламата с момчето,което стъпва на две колички,за да си купи Пепси от автомат. Но явно тия правила за България,по-конкретно за политиката,не важат.
    Тая тъпа реклама ми втръсна,отворя ю-тюб -там
    Отворя Вибокс-там
    Пусна телевизора - там
    Просто-СТИГА !!!

    А що се отнася до Серго - втори мандат ще види през крив макарон,даже заглетите активистки,бабета,на БСП,се отвратиха от него след като се коалира със оня турчуля. Аз просто нз как може още тоя човек-Доган,да си прави произволи в България,освен с прословутите му рейсове,които всеки ги вижда,че и репортажи има,но и също с фирми,които поддържат партията му,пък да не говориме за атентата,в който е бил дейно лице,и при който са загинали невинни българи.
    Запитайте се : Какво получава този човек в замяна на цялата вреда към България,извършена от него-през последните години е редом до управляващите или оперира в сянка,но никога не е излизал от парламента. Той разчита на невежеството на своите турски гласоподаватели. Осъзнайте се !!! Не ви агитирам да гласувате за Бойко,но както се каза по-горе,Бойко,че и барабар с Костов,биха управлявали 300 пъти по-добре от руснак и турчин.

    Аз съм си направила избора,аз НЯМА да гласувам,нито за правителство,нито за евро-парламент.За мен БГ политиката е опетнена и проядена от корупция.

    Пиша този пост,за тези ,които ще го направят,за тези,които за пореден път ще се си заслужат репутацията на овце с робска психика.


    Хора-поне се замислете за кого гласувате и дали този човек няма да е същия като другите,защото това е неизбежно.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    А ти се замисли негласувайки на кого помагаш.

  13. #13
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    ^^ Да, можем да подходим по този начин. Всички са едни и същи... но Доган не е "един и същ". И всеки недаден глас е глас за ДПС. Наистина, може да се каже, все тая дали на ще управляват БСП, СДС/ДСБ, ГЕРБ, Атака, РЗС или други субекти. То политиката на всичките е една и съща. Но не съм съгласен, че е все тая дали ДПС ще са в управлението или не. То тая партия не трябва да бъде допускана до министерския съвет никога повече.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    само ДOИП ще ни оправи!

    Мадона президент
    Бритни - министър-председател
    Глобал - патриарх на църквата на ДOИП
    Grumpy old madman

  15. #15
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    ^ и Азис - министър на културата..

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    А ти се замисли негласувайки на кого помагаш.
    Според скромното ми мнение,негласувайки може да не помагам на никого,но и не спомагам да се пречи на изтерзаната ни държавица.

    Тука един вот от 20% гласували се смята за нормален,а в европа хората се питат защо и така е нормално. Ако наистина младите се откажем от гласуването,не защото ни е все тая,а напротив-защото ни пука за бъдещето на България и за нашетобъдеще,все ще дойде момент и ще се променят нещата. Поне така мисля аз !

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    А ти се замисли негласувайки на кого помагаш.
    Според скромното ми мнение,негласувайки може да не помагам на никого,но и не спомагам да се пречи на изтерзаната ни държавица.

    Тука един вот от 20% гласували се смята за нормален,а в европа хората се питат защо и така е нормално. Ако наистина младите се откажем от гласуването,не защото ни е все тая,а напротив-защото ни пука за бъдещето на България и за нашетобъдеще,все ще дойде момент и ще се променят нещата. Поне така мисля аз !
    Не, такъв момент няма да дойде, именно защото хората не си казват мнението- вечно някой е недоволен, ако не и всички, и никой нищо не прави по въпроса- иска се нещо наготово, нещо да се даде и да дойде от небето.

    И още нещо: тези споменати 20% се считат за 100% и от тях се разпределят местата в парламента. Ясно е кой ходи да гласува. Ако толкова ти пука за бъдещето на България, няма да оставиш шепа цигани и турци да се разпореждат с години напред.

    Ама и ти една логика извади

  18. #18
    hottie
    Guest

    Re: Мноо.яка.реклама.по.ТВ-то.за.изборите

    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    не.вярвах,че.ще.я.намеря.в.и тернет.
    мноо.ме.кефи,бе.да.му.се.нев ди
    http://vbox7.com/play:fa91c286


    Тука,напоследък,.всяка.сутр ин.преди.даскалото.си.пия.к фето.на.бТв
    "Тази.сутрин",та.одеве.давах а.не-знам-си-ква.вероятност.в.проценти,д оближаваща.се
    до.реалността.коя.партия.ще .спечели.и.кои.други.ще.са.с ед.нея.
    Абеее,въобще.вкарват.некви. диви.коментари,ама.иначе
    рекламката.мнооо,мнооо.ме.з арибява. ....

    И.друг.въпрос.имам.
    Дефакто.одеве.споменаха,че. на.минлите.избори.са.гласув али.едва.50%.от.населението

    тия.50%.как.ги.изчисляват?нал и.не.броят.непълнолетните.т акива,хората,
    които.страдат.от.някви.боле сти.и.изобщо.не.осъзнават.к кво.става.и.тн??
    Ами социологическите проучвания се правят на базата на представително изследване от около 1200 човека, като е много важен подбора на самата извадка и именно заради това някои агенци продължават да грешат.

    А за самата избирателна активност се изчисляват пълнолетните гласоподаватели още при самия екзит пол(при самото провеждане на изборите).

  19. #19
    Според мен това с тея реклами е тъпо са тоя като Бойко не го кефи защо я прави тая реклама като така даже още поече му вдига рейтинга. И тва с Станишев и Доган -то има ли някакъв смисъл на тези реклами?То ако един човек е решил да гласева за Драган примерно и да има реклама дето ако гласуваш за Драган ще получиш Петкан,а тоди чевк мрази Петкан -то тази реклама обаче няма го спре да си гласува за Драган.Така че според мен всичко това е безмислено с рекламите и това по форуми и сайтове да се пише еди кой еси е много тъп там кво може да направи-нищо кво ще гласувате за тоя ае да се гласува за ...!Аз съм не пълнолетна и не мога да гласувам ама сдпоред мен това с рекламите е пълна измишльотина

  20. #20
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Анти-рекламите и компроматите определно не биха ме накарали да дам гласа си за техните създатели.

    По-скоро ще гласувам за герб, защото е по-вероятнод анапрвят мнозинство.. да създадат самостоятелен парламент, и може да избегнем вмешателството на турците в следващия парламент
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  21. #21
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Кадърни, но тъй като електоратът на ДПС е най-сигурния в България, който с допълнение автобуси от Турция и купуване на гласове винаги ще има солидни проценти на едни избори, то ДПС е партията, която си позволява най-големите своеволия в тази държава. Каквото и да направят.... ще гласуват за тях. И те правят каквото си искат.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Факт е, че има доста кадърни кадри в ДПС, но на всеки е ясно чии интереси защитават и, че са проводници на анти- българска политика и настроения.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си