.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    s0mewhere over the ra!nbow
    Мнения
    151

    Как да се запозная с едно момиче

    Здравейте , има едно момиче което работи точно на отсрещния магазин срещу моята работа , и постоянно си подхвърляме погледи , но не знам как да я заговоря , срамежлив съм ..по цял ден сме един с/у друг.Моля помогнете..

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Темата ти не е баш за тука...
    nicolepcd

  3. #3
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Приближаваш се съвсем случайно и като от нищото й зашиваш един як шамар с въпроса "Ко, прайш ма, курвo?"

    Жените обичат спонтанни мъже!
    Grumpy old madman

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    ^
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  5. #5
    Можеш да отидеш в магазина например?
    Ако е някакъв по-малък може да я помолиш да ти развали пари, или просто да гледаш за нещо в магазина.. Уж за нещо друго, а през това време можеш да подхвърляш нещо.. Хора, то трябва от вътре да идва, бе..
    Use me, I'm beautiful
    Take me, I'm Yours
    Hurt me, it feels like medicine
    And all I deserve...

  6. #6
    ^каква?
    Устните ти са по-хубави от дупето на кокошката ми
    Use me, I'm beautiful
    Take me, I'm Yours
    Hurt me, it feels like medicine
    And all I deserve...

  7. #7
    hottie
    Guest
    Купи си нещо от нея и се заговорете като за начало. Ама без да нахалстваш.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    "Добро утро,колега"??

  9. #9
    Наръчник как да свалим момиче, казваш "чакай да ти покажа 1 фокус" и си вдигаш ръцето към лицето докато си мърдаш ръцете изведнъш е риташ с вътрешната страна на стъпалото на 10тина см под коляното (желателно е да имаш по-твърда подметка на обувката) , ако с това не е повалиш е довършваш с 1 лакът във вратлето и запуши устата с чорапи (ако са носени 3-4 дена нон стоп най-добре ) след това вече е връзваш изнасяш е изнасилваш е и е продаваш в чужбина и така
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    "ти -В днешно време има малко упорити хора като тебе
    "тя -(Ще последва въпрос от сорта "WTF" или "OMG + изражение O.o")
    "ти -Гледам те всеки ден ме гледаш с надеждата да се запоснаеш с мен...е УСПЯ..."АЗ съм "Джими" а ти как се казваш?
    -Тя ти казва името си...ръкостискане..всички там простотии
    -(НЕ ЗАБРАВЯЙ СЕМКИТЕ)Искаш ли семки...


    хаха ;|
    Моля ?!

  11. #11
    Аватара на l0llip0p
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Bite me!
    Мнения
    188
    питай я дали и се намира мравояд защото имаш проблеми в кухнята с няколко мравуняка
    Размерът, рожбе, ИМА значение ))

    .: machoka :.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Чети това - http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php?f=11&t=4383 и не ги слушай другите, защото като чета мненията усещам че имаш по-голям шанс да получиш шамар отколкото целувка (това май е целта xD).

  13. #13
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Искаш ли да духаш на приятеля ми, докато те шибам в г.ъза?
    На мен това мнение ми се вижда най - добро

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Riot
    "ти -В днешно време има малко упорити хора като тебе
    "тя -(Ще последва въпрос от сорта "WTF" или "OMG + изражение O.o")
    "ти -Гледам те всеки ден ме гледаш с надеждата да се запоснаеш с мен...е УСПЯ..."АЗ съм "Джими" а ти как се казваш?
    -Тя ти казва името си...ръкостискане..всички там простотии
    -(НЕ ЗАБРАВЯЙ СЕМКИТЕ)Искаш ли семки...


    хаха ;|
    "ти -Гледам те всеки ден ме гледаш с надеждата да се запоснаеш с мен...това май бях аз ..Е успях. ."АЗ съм "Джими" а ти как се казваш?

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от EroSennin
    Наръчник как да свалим момиче, казваш "чакай да ти покажа 1 фокус" и си вдигаш ръцето към лицето докато си мърдаш ръцете изведнъш е риташ с вътрешната страна на стъпалото на 10тина см под коляното (желателно е да имаш по-твърда подметка на обувката) , ако с това не е повалиш е довършваш с 1 лакът във вратлето и запуши устата с чорапи (ако са носени 3-4 дена нон стоп най-добре ) след това вече е връзваш изнасяш е изнасилваш е и е продаваш в чужбина и така
    Защо не използваш буквата "я" ?

  16. #16
    2 потребителки и без това ми го повтарят ама не знам навик най-вероятно, ние на село си казваме "е" иначе метода работи на 100%
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  17. #17

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    23
    Ходи си купи нещо от магазина и й подхвърли покана за кафе

  18. #18
    толкова ли е трудно да я попиташ как се казва и да й направиш покана за кафе ?
    Раят и адът са единствено в ума ни !

  19. #19
    Бате по добре нахлуй с маска и с пистолет и се изкрещи " ТОВА Е ОБИР! " " ПИЧКАТА В КОЛАТА!!! ", след това я шибни с приклада и я закарай на Витоша, където й обясни че тя е смисъла на твоя живот и че е късно да се отказва от теб, защото си я е.ал, а вече си болен от хепатит Ц и СПИН

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  20. #20
    Колко романтично би било да хвърлиш една тухла вързана с розова панделка и с листче с телефона ти. И се цели в главата !!!

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  21. #21
    да го еВа... Може да покаже благосъстоянието си като едно време, ако извади тумбак като на бременна в 9-я месец жена и го цамбурне върху тезгяха, пък тогава да използва лафа ти и тогава според мен няма да има грешка

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  22. #22
    Подобен случай имах и аз. С едно момче, където и двамата знаем се прибираме през метростанция Опълченска и три девойки ( сметни от МолО ) минават през подлеза, а ние зад тях. Тогава започнахме да ги обсъждаме на висок глас, а аз надуших женско Булгари и му викам на моя човек " Аре на бас че една от тия е с женско булгари ", той не ми вярваше за това ги настигнахме. Естествено бях прав, но можеш да си представиш физиономиите им, когато ги питахме " Абе извинете, някоя от вас да е с парфюм булгари ?? "
    След тва пихме кафе в една дупка в квартала, но на мен ми се присра и се прибрах да се изсера мощно!

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от SouthStandServiceLad
    Подобен случай имах и аз. С едно момче, където и двамата знаем се прибираме през метростанция Опълченска и три девойки ( сметни от МолО ) минават през подлеза, а ние зад тях. Тогава започнахме да ги обсъждаме на висок глас, а аз надуших женско Булгари и му викам на моя човек " Аре на бас че една от тия е с женско булгари ", той не ми вярваше за това ги настигнахме. Естествено бях прав, но можеш да си представиш физиономиите им, когато ги питахме " Абе извинете, някоя от вас да е с парфюм булгари ?? "
    След тва пихме кафе в една дупка в квартала, но на мен ми се присра и се прибрах да се изсера мощно!

  24. #24
    Да не си била ти ?

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  25. #25
    Аватара на YaNcHeToOo
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    600
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Купи си нещо от нея и се заговорете като за начало. Ама без да нахалстваш.
    ++

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си