.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Как да спечелим пари от Интернет с 6-7 клика на ден!

    Здравейте тийнове! Намерих един сайт, който плаща на своите регистрирани потребители, за да кликат на рекламите вътре в сайта. Всеки новорегнал се получава стартов бонус от 100 евро. Аз самата се регистрирах от 4-5 дена и вече имам 370 евро само от кликане. Плюс това ми отнема не повече от 10 минути на ден Уловката е , че трябва да събера минимум 5000 евро, за да ми ги изплатят. Все пак никоя фирма не иска хора еднодневки, които взимат първоначалния бонус и повече не се появяват. Като направих някои сметки, се оказа че това няма да отнеме много време - някъде около 2-3 месеца. Този сайт не е от онези измамници, които изчезват безследно и не изплащат нищо. Четох много мнения на потребители във няколко форума и тези които са направили нужната сума, казват, че са си получили парите без проблем, много били доволни от сайта и така си докарвали допълнителни доходи.

    Аз ще продължавам да кликам, така или иначе нищо не губя.
    Ето го и линка за регистрация:

    http://depacco.com/pages/index.php?refid=elfhelm

  2. #2
    ти сериозно ли? дават ти парите ей така?

    съмнително е ..

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Духовна смърт за такива като теб!

  4. #4

  5. #5
    Приятели, занимавайте се с него, което наистина плаща.
    Има толкова начини и то лесни, защо трябва да се занимавате точно с тези скам програми, които уж плащат, за да им кликаш по рекламите?

  6. #6
    щото не сме пълнолетни и никъде не ни земат

  7. #7
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от s3xy
    щото не сме пълнолетни и никъде не ни земат
    Това не е съвсем вярно.

    До авторката:
    вече имам 370 евро само от кликане. Плюс това ми отнема не повече от 10 минути на ден Very Happy Уловката е , че трябва да събера минимум 5000 евро, за да ми ги изплатят.
    Лесните пари никога не са толкова лесни,за колкото ги мислиш...Уловката е нещо съвсем друго,за което ти си нямаш и най-малка представа.Айде,когато ги събереш тия пари,пусни тема.Не говори напразно.

  8. #8
    Доста трудно се избива нещо от такъв тип сайтове,аз се занимавам с това,но за 4 месеца съм спечелила забележителната сума от... 11 долара йеее.... ако давам в същия дух до 1-2 год ще направя 100 долара и ще ги дръпна.Хем кликам на по 10-12 сайта на ден,хем нищо не печеля,повечето се оказват скам,а тези които не са такива на клик ти дават по 0.001 $ или нещо от сорта..

  9. #9
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си