.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1

    Фитнес въпроси

    Който се интересува за неща свързани с фитнеса: качване р сваляне на кг , упражнения за дадена група може да пита .

    ________________
    Грешен раздел. Преместена.
    hamilcar[/b]

  2. #2
    Аватара на axis
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Сектора
    Мнения
    106
    объркал си мястото на темата
    Българио, за тебе те умряха,
    една бе ти достойна зарад тях,
    и те за теб достойни, майко, бяха
    И твойто име само кат мълвяха,
    умираха без страх.

  3. #3
    къде да я сложа ? и как мога да я преместя или да я трия и да я пусна наново>.....

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Монтана
    Мнения
    418
    Та добре щом ми е паднало сега мом да питам... Така мога да кажа че имам г/д хубаво стегнато тяло, преса гурди руце не че см здрав просто см оформен. Та искам да знам какви упражнения да права за гърди като не използвам фитнес уреди. Имам предвит лицеви ли да права кво?

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    на ЛуНаТа
    Мнения
    685
    Я ми кажи какви упражнения да правя че да си стегна дупето,корема,бедрата и бюста
    Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!

  6. #6
    Lyubomn7 значи първо за да имам някаква представа може да кажеш години, ръст,кг.... и каква точно ти е целта? и главно за гърдите ?
    Иначе упр. в домашни условия ако нямаш да кажем гири или лост единствените упр. със собствено тегло са лицевите , НО те имат доста различни варянти например за горната част на гърдите ще правиш лицеви от наклон ( взимаш един стол слагаш си краката на него ръцете на пода така че краката да са по нависоко .. височината на стола трябва да бъде такава ,че като се изпънеш да образуваш някъде ъгъл 35 градуса и т.н. ако има къде прави помпички най-доброто упр за гърди(лично мнение)[/quote]

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Монтана
    Мнения
    418
    15 години см 175 55 кила... се едно не см толко кокалест колко излиза ама я ми кажи за помпичките как трябва да са краката щото са ми казвали да ги мръдна по назад. А иначе целта ми е да направя гърдите си по големи се едно искам да изпъкват повече... Ако искаш мога да уплоудна една снимка да видиш за какво става на въпрос...

  8. #8
    ми сложи pic , а за помпичките трябва да се наведеш напред краката кръстосани...... ама ако искаш пиши лично да ти дам skype или ти дай твоя , че тука ми е трудно да пиша с тея букви

  9. #9
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    кви помпички кви компресори тука
    зза кофичките ли става въпрос или аз се бъркам ?

  10. #10

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    gabrovo
    Мнения
    36
    Цитирай Първоначално написано от burton88
    че тука ми е трудно да пиша с тея букви
    Ние необразованите му викаме кирилица, иначе е хубаво че искаш да помогнеш на ей такива като мен малчогани Браво.

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    gabrovo
    Мнения
    36
    Цитирай Първоначално написано от Lyubomn7
    15 години см 175 55 кила... се едно не см толко кокалест колко излиза ама
    Абе добре си! Аз съм 183 74 кила и ми е доста по - трудно да тренирам удома със собствено тегло Не че съм дебел, но такава ми структората ;с

  12. #12

  13. #13
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Боже...
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  14. #14
    ЦЕЛ , СТРЕМЕЖ , ВОЛЯ , ПОСТОЯНСТВО = НА УСПЕХ
    ВСИЧКО Е В ГЛАВАТА

  15. #15
    Sporstman братеее не съм свикнал да пиша на кирилица . за тези които имат въпроси ще е най- добре да се разберем по скайпа

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Боже...
    ...

  17. #17
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от Myrth
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Боже...
    ...
    +1

  18. #18
    тея дет си викат само "боже'' явно са некои дърти кочове или са пълни мързели които не разбират от спорт ..................

  19. #19
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Мноо ясно ! Щот сме комплексари !

  20. #20

  21. #21
    .на 15 сэм 170 висока 49 кг. слаба съм и се чуствам ужасно изкам да дигла килограми....чудя се как?? помогнете плс!!!

  22. #22

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    gabrovo
    Мнения
    36
    Цитирай Първоначално написано от lusyfen
    .на 15 сэм 170 висока 49 кг. слаба съм и се чуствам ужасно изкам да дигла килограми....чудя се как?? помогнете плс!!!
    Ориз, яйца (белтък), млечни продукти, меса, но ефекта ще е най-добър ако храненето е съпроводено със фитнес.

  23. #23
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    Цитирай Първоначално написано от Sporstman
    Цитирай Първоначално написано от lusyfen
    .на 15 сэм 170 висока 49 кг. слаба съм и се чуствам ужасно изкам да дигла килограми....чудя се как?? помогнете плс!!!
    Ориз, яйца (белтък), млечни продукти, меса, но ефекта ще е най-добър ако храненето е съпроводено със фитнес.
    че като иска да дигне килограми задължително ще ходи на фитнес.. как иначе ще ги разпредели ? иначе ще изкара 1 корем 1 гъз и 1 гърди като на преслава и ще й се смеят..

    Ето ми скайпа : kanibala0201
    -- || -- : Naik1__pRo (с 2 долни)

    който се инт от нещо, свързано с фитнеса да ми пише

  24. #24
    Гледам че мн момчета искат да качат някое и друго кило та айде и аз да си напиша мнението.

    Ако искаш чиста мускулна маса, трябва да подбираш добре храната си. Най-най важното за мускула са белтъчини, тоест протейните. Тях най-много ги има при яицата, месото, млякото. Също така трябва да се наблегне и на приема на комплексни въглехидратите, но не и да се прекалява. Храни които съдържат бавни въглехидрати са ориз, картофи, тестени изделия. Бързи въглехидрати се съдържат във всичко сладко мед, шоколад и тн. Бързите въглехидрати са важно за тренировката и трябва да се набавят непосредствено преди нея. Те служат за доставяне на необходимата енергия по време на тренировка. Без тях ще се уморите бързо и лесно.
    За самата тренировка гледайте да тренирате с по-големи тежести, по-малко повторения, например 6-8. Все пак незабравяйте да загреете добре преди да скочите на големите кила,защото игнорирането на загрявката е ключа към травмите.

    И на последно място.. спане. Да спете повече, ако е възможно дори и следобеден сън. По време на сън е единствения момент когато мускулите растат до пълня си капацитет. А пропускът на пълноценна почивка ще доведе до изключително катаболно състояние. Тоест тренировката ви е отишла по дяволите.
    Оригинални хранителни добавки на възможно най-ниските цени skype: supplements_buki

  25. #25
    Голям фен Аватара на D3NG3rZ0N3
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    882
    Точно обратното! Чист и оформен мускул се поддържа с по-малки килограми и повече повторения. Да, с големите килограми се правят и големи мускули, но се образува и излишна маса... За това лятото по-добре да се прави релеф, а зимата да се гонят размери

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си