.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Фен Аватара на anonim4e2
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    фрайбург,германия
    Мнения
    251

    подарък?влезте моля ви

    искам да направя подарък на приятеля си и реших какво да бъде-искам да е нещо като висулка,която завършва със сфера,в нея да има още една по-малка,на която да бъде гравиран надпис.бих искала да попитам тези които са наясно-къде мога да го направя,както и каква ще бъде цената мерси
    Живей без граници! Животът е един миг,затова го накарай да гори винаги с най-силния пламък!
    (\ _ /)
    (='.'=)
    (")_(") (-_-)

  2. #2
    Отиди в някоя бижутерия..и попитай за това което искаш дали ще може да стане, а за цената незнам ! Във всяка бижутерия различно Успех !
    Сега казваш на нея колко я обичаш..Забрави ли тази без която ти не можеше.., която всеки ден ти липсваше ..на която в любов ти се вричаше !! ;(

  3. #3
    материал?
    избери кожа вместо синджирче.
    в първи момент ми хрумва дървено топче, с пирограф дълбаеш името, отгоре от някакви сламени пръчки (или някакъв друг материал) оплиташ с едри бримки обвивка.

  4. #4
    Аватара на sexfantasy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    **<S><T><Z>**
    Мнения
    121
    Ами тук в Стара Загора в МОЛ-а има такъв щанд, където гравират всичко върху всякакъв материал (който позволява гравиране, разбира се). За цена не знам... Предполагам, че може да стане! Идеята ти наистина е много оригинална!!! Айде успех, дано намериш къде го правят

  5. #5
    Фен Аватара на anonim4e2
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    фрайбург,германия
    Мнения
    251
    мерси надявам се да му хареса аз си мислех и за пикадили парка но не ми остава време да проверя и там
    Живей без граници! Животът е един миг,затова го накарай да гори винаги с най-силния пламък!
    (\ _ /)
    (='.'=)
    (")_(") (-_-)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си