.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Някъде на юг!
    Мнения
    451

    За расизма!

    Тази тема се отнася главно до сънародниците коити живеят в чужбина. Та искам да ги питам дали са чувствали по някакъв начин расизъм и някакво по-лошо отношение за това че са имигранти!>!
    Cogito ergo sum legit Rene, ego lego unicus sum.

  2. #2
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Аз си падам малко расистка, и се чудя как може да ме приемат толкова добре. Защото за тях (французите) е все едно някой от Казахстан да дойде в България..
    Никакъв расизъм, никаква дискриминация не съм усещала..

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  3. #3
    Senior Member Фен Аватара на PlamenMEN
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В онзи тъмен ъгъл на гардероба ти...
    Мнения
    238
    Единствено за Великобритания съм чувал негативни отзиви от наши хора там.
    Не се обръщай...
    Знаеш че е там... Усещаш дъха му... То те дебне... Идва от мрака... Води в мрака...
    Не се обръщай...

  4. #4
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    Отначало като ги гледах .. направо се отвръщавах от някои хора. Сега вече не - свикнах.
    Расизъм .. това май няма значение в коя страна си. Зависи си от човека - или си такъв или не
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Някъде на юг!
    Мнения
    451
    Аз съм чувал специално за гърците, че са големи расисити и за това пуснах темата, защото от известно време си пиша с едно момиче от Гърция и ми стана интересно!
    Cogito ergo sum legit Rene, ego lego unicus sum.

  6. #6
    Senior Member Фен Аватара на PlamenMEN
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В онзи тъмен ъгъл на гардероба ти...
    Мнения
    238
    Те са сноби. Византиецът си е византиец
    Не се обръщай...
    Знаеш че е там... Усещаш дъха му... То те дебне... Идва от мрака... Води в мрака...
    Не се обръщай...

  7. #7
    хах много го чувствам... тукашните имат някакво мнение че ако идваш от Европа непременно се мислиш за НАЙ-ДОБРИЯ... да не говорим че квартала и училището в което уча са евреиски, а те изобщо не разговарят с хора които не са....

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Някъде на юг!
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от [B
    a[N]D[i]T[k]a]хах много го чувствам... тукашните имат някакво мнение че ако идваш от Европа непременно се мислиш за НАЙ-ДОБРИЯ... да не говорим че квартала и училището в което уча са евреиски, а те изобщо не разговарят с хора които не са....
    Чифутите са си чифути!
    Cogito ergo sum legit Rene, ego lego unicus sum.

  9. #9
    Фен Аватара на vde
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Виена
    Мнения
    269
    Тук в Австрия не
    Aко не можете да пишете на български пишете на език, на който можете - английски, немски, руски, френски, японски и тн.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    pernik
    Мнения
    133
    мисля 4е всички трябва да са расисти спрямо мангалите и турците и да ги изхварлиме от държавата ако не това поне да ги пребиваме като кучетата които са !!!
    В този форум всички са разгонени, но дотук !

  11. #11
    строго индивидуално е.. говорил съм с 1 момче от Англия, който живо се интересуваше от българската история (а и не само), от кирилицата, питаше ме кое как е, защо така и т.н.
    от друга страна ми каза, че познава хора с негативно отношение към имигрантите.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    всичко що е от английско говоряща държава и се има аз потомник е супер тъпо просто говедо което се отнася с непренебрежение към всички други. мразят всички който не са английско говорящи и за тях англииския е единствен и те са открили света, др въпрос е че нямат нито знания, нито технология, но те упоро твърдът че те имат най-връховата технология и ако ги няма няма да има земя. те ходят в колежи щото са тъпи и не могат да учат и мразят наш европейците защото ходиме в университети и сме много умни, също така защото ние европейците работиме на високо клалифицирани места и взимаме много добри заплати, а не работят в тим хортонс или лал март и взимат по невероятните $8 на час... с др думи да има дискриминация и расизъм но той е смешен защото те са въшки и не могат да ми кажат и 5 стинки

  13. #13
    зависи какъв си самият ти, дори и да имат предубеждения към някоя нация, когато видят симпатичен, бял (все пак хората са си расисти), чист, интелигентен човек, който говори техният език и не се държи като "дошъл от село", те приемат съвсем нормално и общо-взето като равен. винаги ще има някакви разлики, но то има дори в рамките на една държава - питайте немците от западните територии за източните, или южните за северните, италианец от милано за сицилианец, парижанин за някой от провинцията.

  14. #14
    Бях в Англия 2 месеца и нямах проблеми с тях даже ме харесваха Но мразят негрите и то много, говорила съм с тях и ги ненавиждат, но към българите няма такова нещо

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Love_Boy
    Аз съм чувал специално за гърците, че са големи расисити и за това пуснах темата, защото от известно време си пиша с едно момиче от Гърция и ми стана интересно!
    Е добре де как ще са расисти спрямо българите, като сме от една раса

  16. #16
    Докато бях в Швеция беше доста тежко. Там хората са настроени крайно негативно към имигрантите. Ако си намериш работа, условията за теб са 300 по тежки отколкото към другите

  17. #17
    Вие оставете мнението на другите към Българите! Аз силно се възмущавам от мнението на БЪЛГАРИТЕ за другите? Аз лично мразя това, че цялото ми семейство са расисти, както и всички приятели.. тук във франция се срещат хора от всякакви народности, но най-много има черни. Хубаво, французите са си ги приели като техни хора, и без това притежават половин Африка, ама това, че дори не мога да се сприятеля с някой от тях без да има скандали?! Все пак всички сме хора, всеки си има характер - това което всеки човек трябва да гледа! Няма значение дали сме черни или бели, и от къде идваме.. незнам какво повече да кажа, само че аз лично МРАЗЯ РАСИЗМА!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Auby
    Вие оставете мнението на другите към Българите! Аз силно се възмущавам от мнението на БЪЛГАРИТЕ за другите? Аз лично мразя това, че цялото ми семейство са расисти, както и всички приятели.. тук във франция се срещат хора от всякакви народности, но най-много има черни. Хубаво, французите са си ги приели като техни хора, и без това притежават половин Африка, ама това, че дори не мога да се сприятеля с някой от тях без да има скандали?! Все пак всички сме хора, всеки си има характер - това което всеки човек трябва да гледа! Няма значение дали сме черни или бели, и от къде идваме.. незнам какво повече да кажа, само че аз лично МРАЗЯ РАСИЗМА!
    имам същия проблем с наще.. "как може да ти е приятен? той е от мароко.. защо имаш толкова приятели румънци?? ама той е хомосексуален, защо ти се обажда?... всички сме хора, бе, мамка му.. приятелите сама си ги избирам..

    по темата: зависи на какви хора попаднеш. аз не се чувствам дискриминирана от обкръжението ми.. е, не са изключени случаи от типа на: как можа да тръгнеш с българка?.. ама това е от завист по-скоро

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    всичко е доста лесно

    аз с БГ не дружа...

  20. #20
    Голям фен Аватара на revolver
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    622
    Расизъм към мен......НЕ.В Истанбул ми се кефят,щото съм по бял,но ми се случвало изблици на расизъм!

  21. #21

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Detroit Ghetto
    Мнения
    111
    Смърт за Турците
    This is West coast nigga thinkin California quicksand got a nigga sinkin I can give a fuck what you niggaz drinkin"smoke some weed"

  22. #22
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    за мен лично... расизъм - НЕ.... но Национализъм - ДА!..

  23. #23
    По голямата чат от хората имат едни качества който Българинът незнайно защо го няма .манталитет културата и човечност. Обиколил съм няколо страни там е коренно различно е вярно има го това малцинство ковто ги има тези черти на насилие расизъм но то го има навсякаде ...

  24. #24

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Разград
    Мнения
    271
    Цитирай Първоначално написано от aresmurt
    Цитирай Първоначално написано от Love_Boy
    Аз съм чувал специално за гърците, че са големи расисити и за това пуснах темата, защото от известно време си пиша с едно момиче от Гърция и ми стана интересно!
    Е добре де как ще са расисти спрямо българите, като сме от една раса
    И аз това се чудя, всички говорят за расизъм спрямо турците. Абе няма такова животно бе! Все едно да се каже че Японците мразят китайците, значи са расисти. Почетете малко, после се изказвайте неподготвени.
    STRAIGHT EDGE
    I have chosen this path...
    not to fit a mold,
    not to join a trend,
    not to follow a crowd,
    but because it is right for me!
    XXX

  25. #25
    Да ти кажа в Канада всички азиатци мразеха всички негри, всички европейци мразеха всички канадци и американци и всички мразеха арабите. Общо взето расизм от всички точки на света и все пак е абсолютно нормално, какво а любовта ако няма омраза?
    Бахти тъпия подпис имам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си