.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    syvet
    Guest

    Question дайте съвет

    Здравейте!!! Благодаря на всички, който ще прочетат написаното...

    Преди 5 дена ми дойде първият цикъл (на 14 съм) и днес сякаш прекъсна. Аз започнах да ползвам Always, но нося от дневните дори през нощта, просто защото ме е срам да говоря за това пред майка си и каквито купува аз такива вземам... Вчера вечерта си сложих една превръзка и веднага я изцапах, но съвсем малко. На сутринта видях малко червено петно, но беше засъхнало, а след това през деня не е протичало. Можете ли да ми кажете дали това означава край на течението за този месец??? Благодаря предварително и моля да получа бързи отговори тъй като умирам от притеснение...

  2. #2
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Кога последно те тракаха ?
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Не е ако.
    Краят е относително понятие, никога не знаеш кога точно предстои.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си