.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Новородени хамстерчета

    Става въпрос за хамстерчета на 15 дни. Бяха 8 , но майката ги изяде и останаха две, снощи ги прехвърлих в отделен аквариум и им давам по ситна храна,. но водата ?! Как да им давам? Опитах с поилка но както се очакваше не стана..капнах някоко капки на бЮРОто и ги пуснах до водата, но само се раздразиха и издаваха странни звуци. Някакви идеи?

  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Не им е нужна. Ще си я набавят от храната.

  3. #3
    Как ще им даваш вода пък ти бе...
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  4. #4
    Да,и не им давай суров картоф,защото една приятелка си уби хамстера така

  5. #5
    hottie
    Guest
    бляк, мишки

  6. #6
    Аз съм цял акушер бре ей

    Имах 2 хамстера като малък и един ден отивам те станали 11
    Мъжкия тъкмо надушваше плячката, ама аз го отделих.

    и сутрин като станеш и светнеш лампата браат, 11 плъха наредени един до друг изправени на два крака те ледат сънено през един огромен аквариум

    беше забавно.. първата седмица
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  7. #7
    Моята мама хамстер си изяде първото поколение ,даже с последното бебе ,което беше останало изядоха другите,беше мн гадно и без да иска тя си изяде детето,щото бяша ми я закачи и се стресна и искаше да го ухапе,но си заби зъбите в обази чатс на главата на бебетата и то...умря,плаках,ама кво да се прави мн гадно ;( Искам само да ти кажа ,че ако им даваш зеленчуци,гледаи да са домашни,защото могат да се натровят с нитратите

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    И моите се изядоха.Ставам една сутрин и гледам майката хванала едното и му изяла главата.Разбирасе се изкефих на гледката (:
    Иначе никаква по особена храна не съм давала.Те си сучеха там(преди да бъдат изядени)


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си