- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- !!!!without you... XDD!!!!
Ами днес се замислих, как миналото лято бях на море с приятелки ,постоянно си ходех по купони,не бях зависима от гаджето ми все още..поне не се съобразявах толкова много с него ,колкото сега...а тази година всеки е с гадже..вярно ,че е много готино да си с някой ,който обичаш ,но аз като се сетя за моментите само с приятели,когато не съм се съобразявала с някой,който постоянно ми казва-"не прави това,не се заглеждай по този,защо говориш с бармана,този да не те сваля" и прочие...нормалните си неща нали...ех,колко ми става тъжно като се сетя за тези мигове...имам чувството ,че много неща се промениха ии искам пак да се върнат замалко,и после пак да съм си с гаджето...искам и на море да ходя с приятел/к/и ,ама не ме пускане че ми е толкова неприятен,ама понякога просто ми омръзва постоянното му присъствие навсякъде около мен...а ако му кажа да си дадем почивка,ще бъде фатално...а и аз съм от тоя тип момичета,не че изневерявам,ама обичам да си излизам насам-натам само с приятелки ,или да ходя на дискотека веднъж седмично..ох незнам,исках просто да ви споделя какво ме мъчи....та какво бихте ме съветвали ,за да отида на море с приятелки,без той да разбере или да дойде
![]()
Хм, започваща фаза на обсебване, всъщност вече го има де. Това е един от най-големите кошмари в една връзка. Според мен е почнал да ти държи сметка за прекалено много неща, защо да не излезеш с приятелка или да отидеш на море с тях. Ако смята, че можеш да му изневериш на морето, значи не ти вярва и тогава въпроса е какво правиш с човек, който не ти вярва![]()
![]()
Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген
Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!
фейл
е то никога не може да имаш стопроцентово доверие..иначе това за дъпженето на сметка е много вярно..писва ми...той ми казва-"аз вече не се виждам с приятели,не хода на купони"..и очаква същото от мен ...а пък аз много държа на приятелите си и не съм като тия ,дето като си хванат гадже и край забравят за околния сват..той не ме ревнува от мъже толкова,колкото въобще от приятелите ми и от всичко,което би ми отнело времето да съм с него...иначе си го обичам,той е перфектния за мен..всичко което съм търсила в един мъж..ии това го казвам след вече 2 години връзка...както и аз за него ест![]()
Незнам но нищо не ти разбрах.Fatal Error![]()
Oh but until then I got you
Baby I got you
Until you're used to my face
And my mystery fades
I got you
Обясни му, че приятелите ти са всичко за теб и че те, за разлика от гаджетата са за цял живот. Кажи му да отпусне малко "кайшката".. ако не те пусне и този път заради ревност или недоверие се замисли - какво изобщо правиш с човек, който ти няма доверие?
Ами той приятели няма ли си с който да се разхожда ? Щом не искаш постоянно да е с теб му кажи и ако истински те обича ще те разбере и ще те остави да дишаш.
Защо просто не му кажеш, че те задушава......
Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!
оо мислите ли ,че не сме говорили....хиляда пъти и всеки път е за последно...онзи ден бяхме заедно и той като ми се разкрещя защо съм била обърната към съседната маса,а не към него..просто вече съм се уверила,че няма какво да говолим направо ще го излъжа нещо ...нз защо и аз му прощавам-сигурно защото знам ,че го прави от прекалена обич...просто недейте да ми казвати да го зарежа или нещо такова...едва ли ще стане,защото го обичам...дайте ми някакви лесни,приложими съвети...въпреки че незнам какво би подействало...абе просто ми кажете как да го излъжа за отсъствието ми десет дни на морето..
Ай да се видим на по тъмно?
айде!
Почни и ти да му правиш подобни забележки да разбере как се чувстваш![]()
Не се лъжи моето момиче. Това не е от прекалена обич, няма такъв филмПървоначално написано от felly_
![]()
Щом не искаш да го оставяш го накарай да се промени, ако не се промени изхода е раздяла, а ако не искаш и въпреки това ще продължиш да страдаш, но вече по твое желание. Това ти го казвам всичкото напълно добронамерено
![]()
![]()
Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген
Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!
Първоначално написано от Ilikeliljon
Напълно съм съгласна
П.П - лъжата все някога ще излезе наяве
Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!
Стигнало се е до там да го лъжеш....вие вече сте скъсали просто още не сте го разбрали.
МАЙНАТА ИМ НА ПАРИТЕ МАЙНАТА ИМ НА КОЛИТЕ МАЙНАТА ИМ НА ЖЕНИТЕ МАЙНАТА ВИ И НА ВАС ЩОМ НЕ МЕ ЦЕНИТЕ![]()
![]()
...Първоначално написано от Take_That
Сега си мислиш, че всичко е наред... ама продължи ли ще почно мнооооооооого да ти омръзва ...
Кажи му!!!
![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3