.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1

    Всеки тийн на работа през лятото :?

    Здравейте и аз като много други от този форум си търся работа за през лятото,като миналото лято бях на ежеседмични вестници и обикалях из цяла софия да раздавам по пощите(мизерно заплащане),така ,че предлагайте от каде да намеря за непълнолетен,видях че някой хора споменават за листовки,но искам да не е за някакви 10 лв на ден...
    За мен:
    Разбирам от компютри(преинсталация на уин,работа с фотошоп,хтмл,цсс,основите на пхп и майскюел,ест работа със майкрософт офис).Просто предлагайте,строежи(ама с по добро заплащане),листофки,да режа месо,абе каквото падне сега да е с добро заплащане г/д и да е по силите на един 17 годишен уруд
    Мерси за вниманието..
    Нов човек съм

  2. #2
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    jobs.bg е твой приятел... Тук едва ли ще ти отговори някой...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  3. #3
    в jobs.bg има доста но на добрите места искат да имаш предишен опит в тази област
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  4. #4
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Ами ако бачкаш за първи път, малко е верочтно да си на хубаво място... Не се става веднага шеф. Но пък срамна работа няма, нали дават пари- това е целта.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  5. #5
    аз не мога да си харесам в jobs.bg или пък кариери.бг знам ли може би аз искам твъде много, но според мен няма смъсъл да работиш за жълти стотинки с които не можеш да си покриеш разноските за деня :С 1/2 работен ден за 300лв мисля че би му дошла перфектно даже аз бих склонил
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  6. #6
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Научи по-добре PHP и кандидатствай за програмист догодина.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  7. #7
    той има претенции и за парите, обаче... може да даваш уроци по български
    Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят..
    Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават...
    Български форум - задаваш въпрос и всички ти обясняват колко си тъп..

  8. #8
    еми да имам претенций за парите защото както каза EroSennin няма смисъл да се бъхтя цял ден за жълти стотинки както стана на бивщата работа макс по 200 лева месечно за да разнасям 20 кила вестници из софия по жегите,да сега ще кажете е какво толкова 20 кила еми тия 20 кила се усещат да ви кажа като ги носите по 6 часа се усещат.В джобс бг мисля ,че искат 18 навсякъде а аз имам 17.Колкото до програмирането знам си ,че ми трябва още време за да бъда годен за начинаещ програмист .Въпроса е да предложите нещо от сорта на пак да разнасям листовки ама не за некви 8-10 лева на ден,а за 20тина или на някоя изолация...аз нямам близки които да притежават фирма или заведение..така ,че за сега разчитам на вас да ме посаветвате пък след това ще си търся из вестниците..
    Нов човек съм

  9. #9
    Например нещо такова :

    http://jobs.bg/f696343

    http://jobs.bg/f707104
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  10. #10
    една вечер си пусках CV-та в джобс и на следващия ден 2 обадждания получих, доста си вАжи сайтчето
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

  11. #11
    hottie
    Guest
    Всичко, което съм работила досега съм го намирала в jobs.bg

  12. #12
    да ама аз съм непълнолетен а относно
    LovelyGirl 1та обява,не мисля ,че съм висок и атрактивен
    а втората гледам 1089 човека са я гледали сигурно са си намерили хора за тази работа,вярно ,че винаги човек трябва да се пробва ама аз даже не разбрах какво трябва да се прави там пак разнасяш анкети,но не се споменава заплащане :/
    Нов човек съм

  13. #13
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Еми или джобс.бг, който чакаш да ти се обадят...
    или взимаш вестничето.. и ти почваш да звъниш.
    Лесно е.
    .!.

  14. #14
    и аз искам да работя.кефи ме тва с раздаването на листовки по центъра.от добрич съм и съм на 15.как да си намеря работа.каквато и да е стига да е посилна щото нямам кой знае кви умения (да не кажа никакви)
    банната ;(

  15. #15
    съгласен съм без връзки най-много да си намериш супер шибана работа, за която като новак само да те обвиняват :С
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  16. #16
    трябва ти и известна доза късмет...а и мен едва ли ще ме земат за сервитьорка при положение ,че съм момче търсил съм на много места,и едното беше вътрешна изолация и на 4 часа 20 лв на 7,8 40лв добро беше,но аз бях мързел и ги лъгах ,че имам уроци и трябва да работя на 4 часа те се съгласиха,но не ми се обадиха повече можеби именно заради това,аз лично мисля че си бачках сносно.
    Нов човек съм

  17. #17
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    туарим тируви, праим кинти и мускули уа!
    то густо, то пусто

  18. #18
    едвам загрях за какво иде реч в поста ти,каде това колко ти плащат,колко е работното време,какво товариш ?
    Нов човек съм

  19. #19
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    джобс.бг е пълен ташак,половината обяви са невалидни,другата половина търсят човек със СТАЖ или пък само момичета... изобщо да си търсиш работа без връзки е пълен кошмар и не го пожелавам на никой...
    Аз затова първите пъти като почнах да си търся работа си бях измислила CV и така и никой не ме провери

  20. #20
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от Xanibal
    едвам загрях за какво иде реч в поста ти,каде това колко ти плащат,колко е работното време,какво товариш ?
    тирове с кайсии, на една база при бащата на мой приятел, от 08.00 до 23.00 , 40-50 лв, зависи колко бачкане е имало
    то густо, то пусто

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Xanibal
    да ама аз съм непълнолетен а относно
    LovelyGirl 1та обява,не мисля ,че съм висок и атрактивен
    а втората гледам 1089 човека са я гледали сигурно са си намерили хора за тази работа,вярно ,че винаги човек трябва да се пробва ама аз даже не разбрах какво трябва да се прави там пак разнасяш анкети,но не се споменава заплащане :/
    АМи ти ще питаш бе Каквото те интересува питаш, то не може всичко да е написано
    И какво като са я гледали толкова човека, то не значи, че са кандидатствали.И аз я гледах, но само до там ;д
    Нищо не ти пречи да пробваш
    Най-лесно е да влезеш в сайта, да напишеш критериите за търсене и после да си харесаш нещо.Така е най-добре.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  22. #22
    неквалифициран персонал важи ли за ученици,демек непълнолетни ?
    Нов човек съм

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    Цитирай Първоначално написано от Xanibal
    едвам загрях за какво иде реч в поста ти,каде това колко ти плащат,колко е работното време,какво товариш ?
    тирове с кайсии, на една база при бащата на мой приятел, от 08.00 до 23.00 , 40-50 лв, зависи колко бачкане е имало
    ти си машина човече дибри е заплащането ама за 15 часа работа :X
    Нов човек съм

  24. #24
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    Цитирай Първоначално написано от Xanibal
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    Цитирай Първоначално написано от Xanibal
    едвам загрях за какво иде реч в поста ти,каде това колко ти плащат,колко е работното време,какво товариш ?
    тирове с кайсии, на една база при бащата на мой приятел, от 08.00 до 23.00 , 40-50 лв, зависи колко бачкане е имало
    ти си машина човече дибри е заплащането ама за 15 часа работа :X
    може и да се прибирам като животно, но като свърши кампанията и като няма как да съм харчил парите понеже нямам време... и като усетя цифрата в джоба... поне си е струвало
    то густо, то пусто

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Xanibal
    неквалифициран персонал важи ли за ученици,демек непълнолетни ?
    Да
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си