.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    временна татуировка

    Здравейте. Искам да ви питам дали ако си купя от някъде къна за коса ше мога си напрая некав татус дет да седи 5-6 дена? И дали може да ми навреди на кожата? Щото гледах къна специално за татуси която беше 70 лева...(да остане) та чух, че може и с къна за коса а доколкото знам не би трябвало да е много скъпа.

  2. #2
    Нищо няма да ти стане.Освен може би,ако кожата ти не е хипер чувствителна.
    Една приятелка си нарисува шаблон и аз и я правих,точно с кана за коса.Стоя четири дни и започна да се отмива.

  3. #3
    е супер 4 дена ме устройва :Д а и не мисля, че кожата ми е чувствителна...мерси за инфото // а да знаеш колко струва една такава къна?

  4. #4
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    стотинки е
    Иначе ако я смесиш както трябва и повече ще ти седи от опит го знам


    Трябва също да се приготви:

    сок от един среден лимон
    прясносварен силен чай от черен чай 1/4 чаша
    капка растително масло

    Как се приготвя къната:
    В чая се слага сока на половината лимон и добре се размесва.След това внимателно тая смес бавно се прибавя към къната като се разбърква постоянно.
    Възможно е част от течността да остане.
    Получената смес трябва да е напълно гладка без бучици. по консистенция трябва да е гъста и вискозна.За по-голяма трайност се смесват 3-4 ч.л.захар и същото количество лимон,като не трябва да има кристалчета и се прибавят към къната.

    Къната трябва да престои 4 часа преди нанасянето
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  5. #5
    Супер. Тва ще ми е много полезно смятам да ги правя сериозно, от утре почвам да ги прая на опитните зайчета от моя клас

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си