.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Копувам плакати

    Амм търся си плакати на Манчестер Юнайтед, Призън Брейк или/и на ЦСКА, пишете предложения в тема не зависимо от каде се

  2. #2

    хи

    ткаа аз имам на c.ronaldo наа francesco ии zinedine незнам от къф отбор са :Д:Д ако те инт ми отгоеори аз ще ти дам скаипа ми

  3. #3
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    имам един на кристиано роналдо
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  4. #4
    в интерес на истината Роналдо не е сред най-любимите ми пък и ... вече ще играе в Реал М. ммм търся си на целия отбор иначе благодаря за предложенията

  5. #5
    бтв к.роналдо съкс,да се маха от реал и да се върща да заразява юнайтед и бтв цска съкс2
    Нов човек съм

  6. #6
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    аа имам на роналдо некъв, обаче съм го надраскала мн :Д пък и не го давам на човек, който кОпува плакати
    и да, роналдо и чорба СЪКС

  7. #7
    кОпуваш а ?

  8. #8
    Само ще Ви помоля да не ме поправяте как пиша на български тъй като в българския език не съм виждал някаде, нито пък съм чувал дума "съкс" така, че може да си замалчите с коментарите и още нещо ако може без такива излишни коментари за ЦСКА, защото темата ще се измени доста... повярвайте! buffalo88 благодаря ти за поправката!

  9. #9
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    аа на мене що не благодари

    спирам със спама, добреее

  10. #10
    вече казах... човек който употребява дупи като "СЪКС" не може да ме обвинява за една неволна правописна грешка. Ако ми намериш в някой български речник думата "съкс", заедно с нейното значение, ще ти се извиня, че съм те занимавал с глупости и ще приема твоята поправка... нищо лично просто не ми хареса да ме поправи човек, който казва "роналдо и чорба СЪКС" :P

  11. #11
    А така, Слаши, беги да си кОпуваш ечник

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си