
- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Който може да помогне :(
Темата не е ебавка и който може да помогне нека да си каже мнението плс.
Има ли начин да направя така че да се откажа от мастурбирането ? и какво трябва да се направи защото се е превърнало в неизлечима мания - се едно човек да е пристрастен към наркотици.
Моля да ми помогнете ако знаете нещо което действа![]()
Еми сещам се , почни да правиш секс (; , пък и какво лошо има да мастурбираш ?
When my guitar gently crying .
Yes dear , you are wonderful tonight ....
Мм...Хвани си гадже! И спри да гледаш толкова порно.
“Ние сме болен продукт
на своето време и вашия труд.
Градски устроени празни съдби,
със смъкнати гащи, навели глави. От срам.”
Здрасти!
Значи..
Всеки човек има нужди. Това е твоята нужда и чрез нея задоволяваш сексуалния си нагон. Много хора се самообвиняват и се чувстват някак умърсени т т.н. Недей! Достатъчно е само да проумееш, че всичко е нормално. Така ще се успокоиш и ще започне по-рядко да имаш това желание. Дори да искаш често да мастурбираш, не се тревожи. Това е нещо напълно нормално. + Това има положително влияние върху по-нататъшния ти сексуален живот.
Споко!Желая ти всичко най-добро!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
А де..?!Първоначално написано от Thunder01
PEOPLE ALWAYS LEAVE...
БОТЕВ 1912!!
ами кажи си спирам ... силна воля и такам ... но можеш да си хванеш гадже
момче съм.
и да разбирам че е нормално от време на време
в седмицата по 1 -2-3 пъти даже и през ден ама мойто е всеки ден по няколко пъти 2 или 3 . не издържамискам да се откажа
![]()
Намажи си пишката със секундно лепило !!!! Ама я залепи за топките, та като тръгне да става да те боли зверски !!!!
ХВАНИ СИ ГАДЖЕ БЕ ЛАПЕТИО !!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
De-Phazz - Anchorless
започни да се занимаваш със спорт, нещо което да те изтощава, тогава няма да имаш време да си посегниш![]()
Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
дам... фани си гадженце.. и мачкай наволя![]()
Мда..Вече го дигам само като чуя секс..Ебаси..Първоначално написано от anyfany2
Първоначално написано от eliyiy
Ами няма нищо лошо в това което правиш , не би трябвало да имаш скруполи ... Но както те съветват повечето хора тук най-добре е да си намериш приятелка.
ypf 2 3 na den e nishtoo sravnenie s moito az ponqkoga na den po 6 7 pati masturbiram sluchvalo se e po poveche po nqkoga pak vobshte ne masturbiram taka e kogato ti se iska pravi go:P
![]()
като слушам приятелите ми по колко го правят напълно нормално си е защо ти е да се отказваш не ти вреди по никакъв начин и спокойно ... когато си намерииш приятелка и започнете да водите сексуален живот това ще остане в миналото предполагам ..![]()
![]()
На мъж който знае как да чука, винаги му отварят
АЗ СИ ИМАМ ПРИЯТЕЛКА С КОЯТО МНОГО СЕ ОБИЧАМЕ НО ТЯ НЕ Е В България.Държим много един на друг и сам и казал че щте я чакам да се върне (което щте стане след 2-3 години)
аз съм съгласен и по някакав начин да ги намаля по 1-2 пъти в весмицата както си е нормалното но какво да направя за да се откажа и малко по малко да ги намаля и да стигна до 1 - 2 пъти в седмицата![]()
щом си се зарекал да чакаш няма да се оплаквам , бии кучето и тфа еПървоначално написано от bommba
Единствения начин жена да иска мъж.
Единствения начин да я имаш в ръцете си.
Ако искаш да задържиш момичето до края на живота си...
просто и разбий сърцето.
фани си няква путка и я дялкай нон стоп
Първоначално написано от DeagleDoubleD
.: machoka :.
Секс прави до зори,за да нямаш грижи ти ...![]()
Мисля,че всеки има такива периоди в които прекалява с мастробацията.
Е какво толкова? Аз не познавам момче което да не се пипа хахах xD Няма лошо в това... Ама все пак, намери момиче и действай само на чекий не става бате![]()
не можеш да ги спреш освен ако не почнеш активен полов живот...иначе ще полудееш
просто ги намали макар че е нормално - през забавната част на пубертета биех по две на ден ежедневно...
прави си кефа няма лошо![]()