- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- лосион за тен
Използвате ли.. какъв и дали сте доволни :P
Просто аз
Аз не съм, но мама има на Dove и то пише нали, че спомага за получването на постепенен тен, а се оказа, че като се намажеш, ставаш некъв черен, ама е смешноУжас, мама се търка 1 час после
Ама сигурно другите не са такива.
![]()
"It's better to burn out than to fade away-Kurt Cobain"
Използвала съм на Джонсанс и на Ейвън и не съм доволна..Ставаш оранжев на петна .. Ужасно е![]()
Научих, че за секунда можеш да
извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
Научих, че зрелостта много повече зависи
от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.
на нивеа- доволно![]()
"People die but legends live forever"
Аз ползвам на Garnier и съм мн доволна, не ставам оранжева нито на петна![]()
![]()
"Dream what you want to dream; go where you want to go; be what you want to be, because you only have one life to live and one chance to do all the things you want to do."
Не ползвайте на ейвън,само да ви кажа![]()
Иначе аз съм си черничка и не ползвам такива продукти ..
![]()
Look, if you had one chance,
one opportunity to seize everything
you've ever wanted, in one moment,
would you capture it... or just let it slip?
Имах на Garnier - изринах се юнашки от него! Сега имам на Avon и съм доволна.
Не използвам.
Мразя да съм черна!
не не ползвам няма никакъв по глупав начин за тен от този с лосион.. става на петна ако някой те намокри нищо чудно да останат петна по блузата с която си ... ако искаш да отидеш на плаж няма да можеш да се изпечеш хубаво ии т.н солариума е мн по-добър вариант![]()
"Стилът никога не излиза от мода !!!"
Имам на Нивеа и съм доволна.
Петната се получават от неправилна употреба, следователно не е негоден лосиона, а "някой" друг![]()
Нея целуваш нали и
нея лъжеш ти
както мене лъжеш ти
Щом дo мене той заспи
знам, че искам да си ти
трябва да реша ... трябва да реша...
Еми и аз ползвах един не му помня името обаче. Не станах на петна защото се намазах добре и на другия ден пак .. обачееееее после след 4-5 къпанияя лелеел .. цяялата на петнаа ужасно бешее! .. повече такова чудо - НЕ![]()
![]()
♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥
Трябваше да си купя за бала, ама козметичката ми ме разубеди, казвайки ми, че в повечето случаи не покривал равномерно![]()
еми аз използвам на лореал едно за мазане което бронзира и съм страшно доволна. и дори не скъпо.може да сепозлва и за лицеи за тяло което е предимството!![]()
нещо съм предубедена за тия лосиони,който от познатите ми се е мазал с такива след това е на петна и с доста кофти оранжев цвят
Не съм ползвала честно казано подобни лосиони, но съм чувала, че този на Nivea е добър.![]()