.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826

    Дами, господа, травестити, хипопотами, гейове...

    ... престанете да профанирате понятието "красота" бе!



    Кой позволи подобен булдозер да се намърда измежду жени, които реално имат чертите или поне излъчването на красавици?
    Защо най-желаните у цяло бг са подобни травестити, дето с презрение гледат на далеч по-нежните и хубави момичета, които обаче не се поддържат до такава степен?
    Някой ми подшушна, че мъжете са виновни, че вече толко не гледат къде си го ръгат.
    Или просто сте латентни, а? Криете, ама то си избива? Аре да защитите честта си и да обясните какво сте се пристрастили към тръпката що ще има под полата?

    Впрочем нелоша тенденция, тамън по-хубавите ще ни идват в антифешън средите.

    И да, преди да питате, булдозер съм пълен, но имам благовъзпитанието да се отписвам от където не ми е мястото.
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  2. #2
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    трагедия е на лице
    дори не е симпатична какво остава за "КРАСИВА"
    носът и е ужасен
    загрубява я
    Моля ?!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    тези конкурси са лишени от смисъл
    Моля ?!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459



    Тези жени са котюр бе. Висша мода. Същестуват само и само, за да им се възхищават определен кръг от самозабравили се лелички и педеpaсти!
    Просто нямат абсолютно никакво приложение в реалния свят.
    Grumpy old madman

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Имат, имат...

    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  6. #6
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Кви глупости ми говорите...
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  7. #7
    Кво?!

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  8. #8
    Супер ужасна е тая. То има актриси, които определено не са красиви, ама в тях има нещо, докато това е... потресаващо.
    Все пак кой я е нарочил за хубава тази?
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  9. #9
    нещо средно между харпия, алигатор и някакво трето има в тая снимка, дето е шльопната. :ь
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  10. #10
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Успокоителното е,че ако си достатъчно хубава,ще те харесват дори и при такава конкуренция .

  11. #11
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    Цитирай Първоначално написано от Muse_of_Madness
    ужас.. тая я познавам. рядко тъпо същество е.

    иначе и аз не мисля, че има мъже, които намират тая за красива.

  12. #12
    Аз супер много се кефя на всяка нестандартна и неперфектна жена в шоубизнеса.
    Сара Джесика Паркър ме кефи. Защо да не ме кефи? Еми хубаво, грозна е, не забравяй, че е на години да я сравняваш с майка си, а не със себе си и после ми говори.
    Второ- Еми да, всички трябва да изглеждат по абсолютно един и същ начин. Носът й е голям- дай да пуснем тема във форума да я обсъдим.
    Въобще, проблемът ти е, че си нежелана ли? Ми размърдай се малко и измисли нещо. Ако си скочубра никой няма да те погледне така или иначе.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  13. #13
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    много ли е лошо да се разшири понятието красота?

  14. #14
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock
    много ли е лошо да се разшири понятието красота?
    анатема! да не си посмяла да си го помислиш

    тия теми са наистина КОМПЛЕКСАРСКИ

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Аз супер много се кефя на всяка нестандартна и неперфектна жена в шоубизнеса.
    Сара Джесика Паркър ме кефи. Защо да не ме кефи? Еми хубаво, грозна е, не забравяй, че е на години да я сравняваш с майка си, а не със себе си и после ми говори.
    Второ- Еми да, всички трябва да изглеждат по абсолютно един и същ начин. Носът й е голям- дай да пуснем тема във форума да я обсъдим
    То хубаво, и аз, ако се интересувах особено, щях да си намеря фаворитки и дори идолки, които да се възползват от нестандартното в чертите си и да създават някакъв особен имидж.
    Ама тая е баш травестит, както искаш го гледай, баш травестит е.

    Не искам да правя забележки, но темата не е за Сара, а набиращите сила тенденции. Можеш да намериш същата на млади години, можеш да се набуташ в импулс или флиртче или сладур и да видиш легиони като произволната рижа по-горе. Вземи общата им черта за пример и обсъди ТОВА.

    Че до едно време хората, които бяха считани за грозни, правеха един обективен преглед на талантите и бездарията си и с трезва преценка се заемаха да развиват личността си.
    Не, нищо против естествените форми на грозота и противност нямам, терминът "естетическа уродливост" сякаш само аз го ползвам. "Естетическата уродливост" е чудо такова, че дори и видът ти не да не отговаря, ами строго да се разминава с духа на времето или на наличната култура, да се прояви артистичност и да се улови друг дух, колкото успех има изящен.

    Сара Джесика Паркър, Ежедневната Грозна Гримирана Фешънка, Травеститът, Хипопотамът, Булдозерът. Точка. Защото не бива да ги споменаваме в едно изречение с думата "красиво".

    Манталитетът и видът им е пълната противоположност на всякакъв целенасочен опит, Deadlock, да се разшири понятието. Нека опитът в друга сфера се зареже, много биха казали, че днес външният вид е твърде важен, най-важното. Ама и това твърдение среща сериозна контра от поредното месесто напудрено лице. Поругавайки случаите, противоположни на своите, тоест строго женствени черти и не така строго женствен стил, травеститското съсловие само си доказва, че има неща, по-важни от строго женствената красота.

    Какви? Ами, търся отговор- да се влезе в нормата, в шаблона? Това, наличното, фешънското, то е единственият правилен вид, който може да се има? И подхожда или не, необходим е стремежът към него?

    Моля да се подкрепи с примери за душевността на тия жени. И, отново, защо явлението се приема с такова спокойствие.

    УВАжаеми зрители
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  16. #16
    Пиши по-просто, че ме заболя главата да мисля кое какво ще рече.

  17. #17
    Много дълго не ми се чете, от това дето прегледах разбирам, че не трябва тенденциите да бъдат такива, че да не ги харесаш ти?
    Всъщност Сара Джесика Паркър в момента като изключим, че е между двата филма "Сексът и града" и още някакъв филм, не се появява по телевизията вече, изживява се като майка и отдааааавна (ако въобще) не е в класации за красиви жени и т.н.
    Меган Фокс беше за втора поредна година май най- секси жена?
    Въобще ТЪПОТИИ. Няма с какво да се занимавате... абе лято е, измисли си нещо...

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  18. #18
    Ох това от доста време ме дразни, че издигат на пиедестал звезди красиви колкото задника ми, е вярно е, че в повечето случай красивите са умни колко задника ми, абе общо врезето повечето са задници

    наMuse_of_Madness обаче повече ме кефи предишният аватар
    We are Pein, We are God!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Много дълго не ми се чете, от това дето прегледах разбирам, че не трябва тенденциите да бъдат такива, че да не ги харесаш ти?
    Всъщност Сара Джесика Паркър в момента като изключим, че е между двата филма "Сексът и града" и още някакъв филм, не се появява по телевизията вече, изживява се като майка и отдааааавна (ако въобще) не е в класации за красиви жени и т.н.
    Меган Фокс беше за втора поредна година май най- секси жена?
    Въобще ТЪПОТИИ. Няма с какво да се занимавате... абе лято е, измисли си нещо...
    Виж, когато нямаш какво да отговориш, признаваш си. Най-лесно е да си защитиш възможното, като кажеш, че не си чела, и продължиш старата песен. Прости за злобата, ама толкова ли е важно да отговориш преди да имаш какво? Дааа, знам, че не взимаш форума насериозно, имаш си живот.
    И не вади линийка, трябва ти метър
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  20. #20
    Разбира се, че съм важна колкото си искам. Ще пиша колкото си искам, правилата за кое не принадлежи към форума са други- ненужното се трие от когото трябва. Не се притеснявай толкова много за форумната ми активност
    После---> по директните неща, които казах не отговори- че С.Д.Паркър вече не го играе толкова активно, и че реално погледнато не помня да е била секс символ или нещо.
    За Меган Фокс също нищо не каза, но явно и нея я имаш за травестит.
    В крайна сметка защо си мислиш, че трябва да ми пука, че се чувстваш неоценена заради Сара Джесика Паркър, която е женена на 44 години, на другия край на света...
    Или някаква рандъм мацка в импулс (?!).
    Не те харесват не защото не приличаш на травестит, може би просто си скучна.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  21. #21
    Мюз ъв Меднес не е ли момче?
    Меган Фокс си е ебати яката. Лъха на секс от нея .

  22. #22
    Аз не разбирам какъв точно е проблемът 0.о
    Меган Фокс е яко секс, да :Д

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Именно, Хард, какво те интересувам? Когато оставим настрана въпроса за личността ми, вероятно най-после ще може да се обсъди самата тема? Актрисите вън също- хареса ми как Дедлок повдигна въпроса за естетическото, дано темата еволюира в нещо подобно.
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Аз не разбирам какъв точно е проблемът 0.о
    Меган Фокс е яко секс, да :Д
    Оффф, тъпа съм, помислих си, че го мислиш за момиче. А ти си говорила примерно...

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    О ДА ГОЛЯМА МОЩ
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си