.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    За Скинорен.... (моля ви за мнения)

    ДОбре бе.. каквото и да ползвам все ефектът е временен. Кожата ми не е чак в толкова тежко състояние, но периодично ми се появяват черни точки и пъпчици, това много ме дразни.
    Преди време го имах този крем Скинорен, мазах се 1-2 пъти и понеже ме сърбеше спрях да го ползвам. И така си остана... сега се чудя, като гледам как го вхалят, дали не съм сбъркала? Вие какво мислите за него?

  2. #2
    За пъпки можеш да си купиш зинерит. Много помага но трябва да се мажеш всеки ден (преди лягане примерно.) О за черни точки може да ползваш маската която дадох в друга тема:

    Маска за премахване на черни точки:

    5-6 аспиринчета се разбиват на прах и се добавят няколко капки розова вода. Нанасяте сместа на лицето и след като изсъхне изтривате с ръка, а останалото се измива.
    След маската е хубаво да се намаже с кремче.
    Маската се прави само по веднъж седмично, за да не се дехидратира кожата!

    Аз маската си я правих 2 пъти и вече нямам черни точки.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от s1NNer
    За пъпки можеш да си купиш зинерит. Много помага но трябва да се мажеш всеки ден (преди лягане примерно.) О за черни точки може да ползваш маската която дадох в друга тема:

    Маска за премахване на черни точки:

    5-6 аспиринчета се разбиват на прах и се добавят няколко капки розова вода. Нанасяте сместа на лицето и след като изсъхне изтривате с ръка, а останалото се измива.
    След маската е хубаво да се намаже с кремче.
    Маската се прави само по веднъж седмично, за да не се дехидратира кожата!

    Аз маската си я правих 2 пъти и вече нямам черни точки.
    Аз доколкото знам сега не мога да си купя Зинерит без рецепта заради антибиотика в него.

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Нито Зинерит ми реши проблема, нито Скинорен.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Помогна ми, но само в началото... и после пак както преди.

  6. #6
    Няма универсални кремове! Дерматолог и той ще ти каже какво. На един му помага едно, а на други друго.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  7. #7
    На мен дерматолог ми каза Скинорен, ама нъцки... предпочитам Акне Аут Актив, парна баня и домашни маски.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Swinkenhoffer
    На мен дерматолог ми каза Скинорен, ама нъцки... предпочитам Акне Аут Актив, парна баня и домашни маски.
    Почистването му е майката .
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  9. #9
    Хапчета срещу акне - http://track.derminax.bg/product/Der...3&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

  10. #10
    Аз ползвах Скинорен преди време, когато кожата ми беше по-проблемна. На мен лично ми помогна, но го ползвах само вечер. Трябва много висока хигиена и постоянство, за да се отървеш от досадните пъпчици. Сутрин като станеш измиващ гел (аз препоръчвам тези тип Scrub Mask, но да са подходящи за всекидневно ползване, например на BioTen, аз съм доста доволна) след това някакъв тоник за почистване и накрая дневен крем или пък предпазващ крем, регенериращ, хидратиращ. Вечер преди лягане също почиствай лицето. Ако използваш грим (от сорта на фон дьо тен и пудра) след почистването му с тоалетно мляко или мицеларна вода (каквото използваш) пак минаваш с измиваща маска или измиващ гел(но не тип Scrub Mask), отново тоник за почистване и тогава нанасяш Скинорен. Ако не използваш такъв тип грим можеш да почистиш само с тоник и тогава крема и лягаш. Мен само този вид процедури ме спасиха, когато имах проблем с пъпките, висока хигиена на кожата. Не е задължително да си купуваш супер скъпите марки козметики има на по-достъпни цени въпроса е да са за твоят тип кожа .

    П.С. Мен също ме сърбеше от Скинорен, но сутрин като станех големите пъпки вече бяха позавяхнали. Но пак си е до самата кожа. Успех

  11. #11
    Хапчета срещу акне - https://derminax.com Много съм доволна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си