.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Легализиране на проституцията

    А сега една сериозна тема. Смятате ли, драги подрастващи, че трябва да се легализира проституцията?
    Имам предвид - продаването е законно, то е основа на икономиката. Сексът е законен - той е основа на продължаване на вида. Защо продаването на секс е незаконно?

    Морално ли е? Политически коректно ли е?

    А?
    Grumpy old madman

  2. #2
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002

    Re: Легализиране на проституцията

    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    А сега една сериозна тема. Смятате ли, драги подрастващи, че трябва да се легализира проституцията?
    Имам предвид - продаването е законно, то е основа на икономиката. Сексът е законен - той е основа на продължаване на вида. Защо продаването на секс е незаконно?

    Морално ли е? Политически коректно ли е?

    А?
    Няма да стане - ще трябва да плащат данъци ....

  3. #3
    Сега повeчето (не пищете) жени ще кажат "не", защото не искат мъжете им да ходят по кypволяк, че вече и законно, а мъжете аналогично ще се съгласят, защото...просто защото законната свирка е по-внушителна.
    Тhe Hell is coming!

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Все пак да не изкарваме Глобала от сивата страна на икономиката. И там си му е добре, и там достатъчно добри резултати постига.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    А тези, които са за легализиране на проституцията, не смятате ли, че мислите ви са сходни и с наркотичните вещества?
    Примерно да замените проституция с "употреба на марихуана/ канабис" и тн.
    Grumpy old madman

  6. #6
    hottie
    Guest
    Протитуацията си е работа като работа. Всеки си прави сам избор ! Предпочела е да прави секс за пари вместо да седи зад някое бюро. Какво от това, тя си знае..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Протитуацията си е работа като работа. Всеки си прави сам избор ! Предпочела е да прави секс за пари вместо да седи зад някое бюро. Какво от това, тя си знае..
    Не е съвсем така. При трафик на жени какво мислиш ги карат да правят насила като ги изведат в чужбина? За повечето жени това не е избор, а при трафика на хора после и никой не може да ги спаси - влачат я където си искат, и правят каквото си искат с нея, щото вече им е стока. Могат и да я убият като не им трябва вече.
    Така че аз не мисля, че трябва да е легално, въпреки че сега, като не е законно, пак съществува такъв масов проблем.
    We are not men
    We are machines that take the breath of life away
    We are not men
    We are pathetic animals who kill to kill
    We are not sane
    We are colluding with the enemy is us
    We are not sane
    We are destroying things we are unfit to touch

  8. #8
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Cryptica
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Протитуацията си е работа като работа. Всеки си прави сам избор ! Предпочела е да прави секс за пари вместо да седи зад някое бюро. Какво от това, тя си знае..
    Не е съвсем така. При трафик на жени какво мислиш ги карат да правят насила като ги изведат в чужбина? За повечето жени това не е избор, а при трафика на хора после и никой не може да ги спаси - влачат я където си искат, и правят каквото си искат с нея, щото вече им е стока. Могат и да я убият като не им трябва вече.
    Така че аз не мисля, че трябва да е легално, въпреки че сега, като не е законно, пак съществува такъв масов проблем.
    при едни не е, при други е

  9. #9
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    Против.
    Ще настъпи хаос
    Моля ?!

  10. #10
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    ЗА,стига защитните мерки да са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ.Който я смята за морална,нека я практикува.Пък и сексът е като кардио,ще поддържат форма
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си