.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 92
  1. #26
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    TheSadGirl, мила, чуваш ли се ? Вие сте техникум, мислите си, че като сте влезли в някаква такава профилирана, непременно ще станете такива, нали знам с какви оценки се влиза там. От 1-во класиране с 3,100 и 3,600.. само си показва на какво ниво са И още нещо - Всяка добра платена работа искат повече от 1 език, никой няма да ти гледа тази по специалността, в последните години стана тенденция да се влиза там, не се учудвам, че голяма част от ОКОЛНОСТИТЕ са там, аз не искам да споря с теб, защото знам какво е нивото на това ПГИМ, отделно може да си изкарате и 13-ти клас, заради тъпите специалности, иначе все едно сте завършили само СОУ :P От много години ЕГ държи челните позиции в Пазарджик, така че .. Недей да спориш, прехвалена е работата за това ПГИМ, ама бутайте се там като Ви е толкова акълът, и все пак .. В ПГИМ взимат и след 8-ми клас, смятай за какво говорим Айде със здраве

  2. #27
    Моля батковците и какичките да не прекаляват с морковите.

  3. #28
    Unendlich б*хти тъпото парче , майнааааааааааааааааааааа а Ще се затрелям
    Немската била на 1во място в Пазарджик ?! Ти чуваш ли се какво говориш .. 3те най - хубави училища са МГ , ПГИМ и немската , това , че ти си влязло мило детенце там , не прави това училище най - доброто в града . Напротив - даже си е много мизерно.МГ за мен е по - добро от езиковата , като се смята , че вашата сграда е една от най - пропадналите в града ..Колкото до икономиката , и какво като искат повече от един език ?! Ти в икономиката знаеш ли колко езика се учат ?! Учи се английски , немски , руски и разбира се Българския .. Задължително се учат по 2 езика .. Примерно английски и немски .. И отделно специалностите - ти какво учиш , не учиш ли същото в немската ? Или учиш само езика от профила ти интензивно ?Това , че някои не е в езикова не значи , че не може да научи даден език - перфектно ! Да видим теб как ще те вземат в някоя банка за счетоводителка , като знаеш само език .. Или да работиш в някоя болница само с език деца , децаааа ..В училищата със специалност е 100 пъти по - добре , една Химия да беше избрала , щеше да е по - добър избор

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  4. #29
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    sladkish_14, ахахахахахаххахахах, разби ме с изводите си

    Как отсъди по това, че аз като съм в ЕГ само заради мен е станало най-елитното ? То винаги си е било, позаинтересувай се поне от учители, не само от ученици. Език винаги може да се научи при желание. Миналата година аз като кандидатствах ходих на уроци при учителка от МГ, тя самата каза, че ако искам да науча език както трябва - немската, а не такива училища с наполовина часове през първата година спрямо ЕГ, а след това хептен нищо по език. Тц-тц.. чак ми е смешно да споря с теб като гледам как мислиш относно специалностите. Като са със специалности и какво ? Влизат с най-мизерните оценки и нищо не излиза от тях, айде не ми се обеснявай, комшийката под нас е учителка в ПГИМ и каза, че нивото им е под сякаква критика, защото нищо не знаели Относно сграда на ЕГ - Подкрепям, пълна мизерия, на никой не му харесва, но какво общо има сградата с преподаването ? И влизат ли с най-добрите оценки от Пазарджик в ЕГ - влизат, има и по-слаби, но те са с френски, а не цялото МГ и ПГИМ наблъскано с 3-ките, защото нямат деца и ако не вземат тях, няма да ядът, нали така ? Иначе на МГ им е добра подготовката по математика, биология, химия и тези. Там те са най-добри, но хвани потърси и ще видиш, че на матури и всичко по език ЕГ са на 10-то място в България, а тези, които изброй - далеч назад, даже МГ поне е по Математика на челни места, а ПГИМ с какво ще се похвалят ? Специалности .. ахахахах, че като са с тях, да не би случайно да станат такива, нали после трябва да учат тепърва висше, ако искат да станат такива, ахахахахах... смях, смях. Много си зле, честно, иди поговори с някой учител от по всяко училище и виж как стоят нещата, защото много простотии говориш, ама много

  5. #30

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    sladkish_14 , И моля не обиждай ок ? ;} Радвайте си се там на умрялите техникуми , на математическите гимназийки , където хората стават с меки глави , още малко и сградото да ми хвалите ? ;р Толкова сте зле , заклевам се ;р , това ,че можеби си кухичка (с извинение) и не си могла да влезеш в ЕГ и сега си намираш оправдания и едва ли не изкарваш ЕГ най-кофти училището ;р Ай моля ти се ся ;}


    А доколкото за ЕГ , не се учи чак толкова колкото всеки говори ;} Нормално си е ;р . . И най-вече се научава езика - нали за това сме отишли в това училище . Изобщо не ми хвалете долнопробните техникуми, в които взимаш някаква умряла специалност , която не става за никъв кур ;} За да станете банкери , финансисти и т.н. трябва да завършите ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ ;} Никой работодател няма да вземе на работа някакви некадърни среднисти ;р Дори човек да е учил в ЕГ , може да си завърши Икономика и тем подобни и да стане какъвто иска и този език , който го знае наистина перфектно , да му помогне . А немските паралелки (ако не знаете ) два от класовете след 12 -ти клас получават немски сертификат ? С който човек може да учи из цяла Европа без приемни изпити ;} Тъй че като незнаете по-добре не говорете

  6. #31
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    нема такъв смях


    Кви тройки ми бълнуваш бе момиче ... тва че сте тъпи и на изпитите масово се изкарват тройки е проблема ... и не сме техникум лато не знаеш не констатирай ... не констатирай също и за годините/ класа ми Фактът, че на първо класиране паралелките са почти запълнени /днес бях в даскалото/ смятай за какъв прием говорим ... за съпоставка - МГ ще закриват паралелки .... по същество .. в Икономиката предвата най-добрата учителка по математика и и най- добрата по БЕЛ в града - факт - ученици от МГ И Немска ходят при тях на уроци .. няма да споменавам имена да нивото на езика не е равностойно- абсолютно нормално .. но език мога да науча и в някоя школа .. а тов, което аз знам ти няма къде да го научиш, освен въс ВУЗ Прехвалеността на езиковата е до немай къде .. 12 класове си прекарват учебната година в Соки . За материална база няма кво да говорим ... става ми смешно просто



    аре със здраве заблудени дЯца
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  7. #32

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    TheSadGirl


    А дали някой ще те вземе на работа с тези знания , които си имаш сега , или май май и ти трябва да минеш през ВУЗ ;дд , а езика ако щеш иди в 20 школи , никога няма да го научиш така , както ще го научиш в ЕГ и най-вече сертификатът е важен ;} Ако искаш сертификат без ЕГ , трябва да хвърлиш луди пари ;} Тъй че кибичи си в техникумчето , пък в някой ВУЗ ще се видим ;д


    А и м/у другото познавам едно момиче , което влезе тази година , не съм сигурен майче банково дело с 2 тройчици ;д Така че не ми хвали много приема , има много приети защото там събират куцо, кьораво и сакато

  8. #33
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    А Вие не го ли изкарвате в "Рефреш" ? И бъди сигурна - техникум сте, дори и да не уча там. И какво като преподават там 2-ма учители ? Нормално едни ученици да не ходят при учители от своето училище на уроци, то т'ва е ясно.. Аз също в 7-ми клас ходех на уроци при учителки от МГ, какво общо има това ? И всеки случай, аз изкарах доста по-високи оценки на изпитите от 3-ки Просто ти давам за пример, че в икономиката в последните 3 години влизат с такива оценки, за тези 11 и 12-ти клас не знам как са нещата, говоря ти за все по-новите. И ги взимат, защото няма кой друг да им дойде, именно поради това, че направиха такива специалности и заблудените се блъскат там. Иначе МГ и миналата година закриха паралелки, както и Аксаков. Аз щом съм избрала да уча в немската, значи нещо не ми се е понравило в пгим - на мен не ми трябват нещата, които се учат там просто. Пък и още нещо - всеки учи това, което му се отдава. Аз си направих избора одавна - не ми върви математика, трябва да ходя на уроци, за да съм както трябва. Но пък в езика нямам трудности, следователно немска. И не ми е ясно какво се заяждате с пустата материална база, като имате гадни униформи? Може да е грозно училището, но то каква вина има, че пари не се отпускат ? Тц-тц.. за една база се хванаха и дай само това да говорим. Грозно е да, и какво ? Нали си учиш в пгим, радвай се там След време ще дойдеш на моята, въпреки че сега не ти се вярва, защото учителки го казват как от пгим не излизаш никакъв, дори да си учил по специалност и там да го имаш едно средно специално..

  9. #34
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    Тц тц тц ... личат ви годините .. личи ви как се хвашате за всяка думичка на г-жата. И бъди сигурна че училището си има име и то не е ТЕХНИКУМ .. иди при прехвалената ти госпожа да ти изясни значението на думите В последните 3 одини влизат с 3ки, защото толкова си могат .. не знам на какъв език да ти го кажа ... просто всичко след '92 е фира ... не че знаеш кво значи тая дума ... и да със завършено в ПГИМ. при хубава диплома мога да си намеря работа ако щеш и в най- умрялата счетоводна кантора .. а ти с единия немски/английски/френски не можеш да станеш преводачка ..


    такам .. друго .. и от моя набор специално влзенаха в ЕГ с две тройки и то в немска паралелка


    Униформи .. нали знаеш, че само елитните училища имат униформи ... кво ми пука ква е .. аз съм си я носила и съм се снимала с нея и всичко


    И още нещо Unendlich .. няма да дойда на твойта ... мога да мисля сама ..
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  10. #35

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    TheSadGirl


    Какви годинки ми личът ако не е тайна ?

    Професионална гимназия , това ако не е техникум здраве му кажи ;д Икономистите
    Роден да бъде злобен . .

  11. #36
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    Цитирай Първоначално написано от Wassil
    TheSadGirl


    Какви годинки ми личът ако не е тайна ?

    Професионална гимназия , това ако не е техникум здраве му кажи ;д Икономистите

    еми щом ПРЕДПОЛАГАШ, че ще се видим в някой ВУЗ, явно не си студент ... демек няма се видим ...
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  12. #37

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    Цитирай Първоначално написано от TheSadGirl
    Цитирай Първоначално написано от Wassil
    TheSadGirl


    Какви годинки ми личът ако не е тайна ?

    Професионална гимназия , това ако не е техникум здраве му кажи ;д Икономистите

    еми щом ПРЕДПОЛАГАШ, че ще се видим в някой ВУЗ, явно не си студент ... демек няма се видим ...
    Демек ми е през оная работа ;д Никой не е казвал ,че съм студент ;} 9-ти клас съм и к'во проблем ли има нещо ? Разговора от нормален се превърна в селски скандал мама му стара ;х
    Роден да бъде злобен . .

  13. #38
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Хаха, и на теб ти личи колко грамотно можеш да пишеш, личат си знанията, които се дават там. И мога да ти кажа, че още сега си работя, езикът ми върши чудесна работа, ама ти явно не си наясно с нещата И отивай в най-мизерната счетоводна кантора като искаш, да имаш една камара сметки на главата, хахаха.. И знам значението на много думи, пределно ясно мо е какво значат, случайно да не би да кажеш, че и Механото не е техникум? Просто Ви смениха имената на 'професионална гимназия' И не е един, а са два - немски и английски Пък и това не е гаранция, че директно трябва само преводачка да работя, не,не,не, наистина не е лесно. Жалко, че си по-голяма от мен, от разсъждаваш все едно тепърва ще кандидатстваш. Познавам момичета от твоя випуск, е и ? Във всеки випуск си има умни и глупави, просто в пгим в последните години много зачестиха .. Не се хващам за думите на всяка г-жа, чух много мнения, нейното беше просто доста обективно и на място казано. Като толкова искаш - престани да пишеш в темата на нашата гимназия, пиши във вашата на техникумчето .. И още нещо - на мен не ми пука, ако ще да имате и 100 уноформи, само на момчетата са им хубави. Тогава на теб какво ти пука ние в каква среда учим ? Важното е, че 99 % от учениците на ЕГ се реализират много по-добре, отколкото тези на ПГИМ. И ти като завършиш какво, някакви други варианти освен във Варна ? Хаха.. И както като Васил - аз и след Ег мога да ида да завърша икономика, и пак мога да знам колкото теб и други, излишни пропиляни години .. 2 езика повече - идеално, ако ида в която и държава, ще си ползвам езика, не средното-специално...

  14. #39
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    доста си запозната определено само Варна ни е вариант дааам .. зубри си немския и тва е .. аре със здраве .. спирам да се занимавам с хора. които са под моето ниво
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  15. #40
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Аз НЕ зубря, а УЧА Ето - наистина можеш да отидеш да си разясниш и ти някоя друга думичка. За друго освен Варна нямаше какво да се хванеш май, а? Естествено, че това не е единственото решение, просто много отиват там И като не ме познаваш - недей говори относно нивото, защото доста ти липсва, айде и на теб със здраве, намери си по-интересни темички

  16. #41
    Изобщо не ми се четяха коментари от 14 годишни пикли , затова мили деца не съм ви ги чела .. Вие не знаете какво пишете , бе ! Някъде прочетох 'Рефреш' , а отзад зад даскало в немската не си ли пушите марихуанкаа , ай моля те ! Рефреша има място за 30 човека , ние сме далеч повече от 30 , съвсем малко хора ходят там. И не ми говори ,ч е трябва да мина през ВУЗ , за да ме вземат на работа , защото даже не знаеш какво значи ВУЗ .. Пишлимета малки ще дойда да ви налепа шамарите още малко ..

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  17. #42

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пазарджик
    Мнения
    42
    Цитирай Първоначално написано от sladkish_14
    Изобщо не ми се четяха коментари от 14 годишни пикли , затова мили деца не съм ви ги чела .. Вие не знаете какво пишете , бе ! Някъде прочетох 'Рефреш' , а отзад зад даскало в немската не си ли пушите марихуанкаа , ай моля те ! Рефреша има място за 30 човека , ние сме далеч повече от 30 , съвсем малко хора ходят там. И не ми говори ,ч е трябва да мина през ВУЗ , за да ме вземат на работа , защото даже не знаеш какво значи ВУЗ .. Пишлимета малки ще дойда да ви налепа шамарите още малко ..
    Айде ела бе , малко парцалче Много добре знам к'во е ВУЗ и само не ме заплашвай ок ? Да не ти излезне соленко и пре-соленко ;р С малки въшли не се занимавам ;р Айде да не си отварям и аз устата ;р По форумите всеки биач а-у , ае яла ми налепи шамарите ма ;р
    Роден да бъде злобен . .

  18. #43
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Тук от някаква бабичка чета, че шамари раздавала, а-у .. Заподявай, чакаме те И на 14 бях преди време, сега съм на повече Някои хора им липсват и първите години от учебния процес ВУЗ - Висше учебно заведение, не се мисли, че знаеш много.. ахаха, айде бе Няк'ви дърти склеротички дошли да пишат тука, айде в темата за ПГИМ .. безинтересни сте. В "СОКИ" да не би да има повече места, а ? Тц-тц.. колко ограничена работа, иначе големи на години, ахаха, големи на простотия.

  19. #44
    Имам чувството, че се намирам на женския пазар.
    Нормално е всеки да защитава своето училище, но вие прекалявате. Направили сте своя избор, учите там, където смятате за по-добре.За едни това е ПГИМ, а за други ЕГ. Намирам спора ви за изключително глупав.
    Имам пристрастие, но смятам да не коментирам.

  20. #45
    Е, има ли нови зайчета?

  21. #46
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Тц, няма.. има само презимували

  22. #47

    :)

    Който е от 8 "д" (английски) да си дава скайпа ! :P Моят е levskara09 , търсете ме

  23. #48
    Има ли някой от 8 "в" ??

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от sladkish_14
    Unendlich б*хти тъпото парче , майнааааааааааааааааааааа а Ще се затрелям
    Немската била на 1во място в Пазарджик ?! Ти чуваш ли се какво говориш .. 3те най - хубави училища са МГ , ПГИМ и немската , това , че ти си влязло мило детенце там , не прави това училище най - доброто в града . Напротив - даже си е много мизерно.МГ за мен е по - добро от езиковата , като се смята , че вашата сграда е една от най - пропадналите в града ..Колкото до икономиката , и какво като искат повече от един език ?! Ти в икономиката знаеш ли колко езика се учат ?! Учи се английски , немски , руски и разбира се Българския .. Задължително се учат по 2 езика .. Примерно английски и немски .. И отделно специалностите - ти какво учиш , не учиш ли същото в немската ? Или учиш само езика от профила ти интензивно ?Това , че някои не е в езикова не значи , че не може да научи даден език - перфектно ! Да видим теб как ще те вземат в някоя банка за счетоводителка , като знаеш само език .. Или да работиш в някоя болница само с език деца , децаааа ..В училищата със специалност е 100 пъти по - добре , една Химия да беше избрала , щеше да е по - добър избор
    sladkish_14 Това ,че езиковата на външен вид е пълна мизерия не значи ,че неможе да се научи нищо от там , а и естесвено се набляга на езика , тва че и в икономиката се учат по два езика ,не значи че се научават кой знае колко добре .Повярвай ми ,познавам доста хора от там и повечето са ми казвали ,че учителите не си вършат добре работата ... А в химията какво ще стане от теб като завършиш ...ако успееш да станеш инжинер химик и с една мизерна заплатичка да си искараж животеца ..На Балканите дават доста голяма заплата ако знаеш два езика :P

  25. #50
    Аватара на aciko
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    На изток от рая
    Мнения
    2 480
    Механото > ALL
    Това е истината,няма какво да говорите повече!

    Немската - 90% излизат курви и златотърсачки
    Икономиката са мааалко по-добре от тях
    Не,че повечето няма да ги ръгам де хахаха



    Music is moonlight in the gloomy night of life.
    Taste the soup

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си