.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 92 от общо 92
  1. #76
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Цитирай Първоначално написано от stephanieee
    Хей, трябва ли да носим саксия с цвете, което ще трябва ние да отглеждаме през тези 5 години. На 1 моя приятелка са и казали на носи, и тя ще учи в езиковата. Но на мен нищо такова не са казали. И тя е дала 100 лева за учебници по немски,а аз не съм

    - Желателно е да носите цвете (винаги искат от 8-мокласниците), ама и да не дадеш - не е проблем
    - Пари за учебници всички дават предварително, не знам защо не си разбрала, когато си се записвала.

  2. #77
    А може ли да нося само букет на класната, или отделно трябва да занеса саксия?
    Но нищо не ми казаха за пари, аа г-жа Дурева беше там Познавам я защото беше класна на сестра ми. Та както и да е наистина съм учудена, че нищо не ми казаха, днес ходих да видя дали са изнесли списъците с класовете, но не са
    Stefan and Damon Salvatore


  3. #78
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Цитирай Първоначално написано от stephanieee
    А може ли да нося само букет на класната, или отделно трябва да занеса саксия?
    Но нищо не ми казаха за пари, аа г-жа Дурева беше там Познавам я защото беше класна на сестра ми. Та както и да е наистина съм учудена, че нищо не ми казаха, днес ходих да видя дали са изнесли списъците с класовете, но не са

    Списъците вече са изнесени кой по кой клас е. Можеш изобщо и за класната ти да не носиш букет, както си прецениш. ;р

  4. #79
    Нещо за 9 клас изнесли ли са ?

  5. #80
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Цитирай Първоначално написано от tonity95
    Нещо за 9 клас изнесли ли са ?


    Списък с учебници

  6. #81
    Дам днес ходих в 8б клас съм с класна Величка Стоянова. И тя ми се обади и каза до понеделник да дам 110 лева, сега ли се сетиха да ми кажат, приятелите ми са ги дали още при записването на мен нищо не казаха. Те родителите ми трябва дя са някакви милионери казват днес и утре 100 лв Вие какво мислите за класната ми
    Stefan and Damon Salvatore


  7. #82
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Цитирай Първоначално написано от stephanieee
    Дам днес ходих в 8б клас съм с класна Величка Стоянова. И тя ми се обади и каза до понеделник да дам 110 лева, сега ли се сетиха да ми кажат, приятелите ми са ги дали още при записването на мен нищо не казаха. Те родителите ми трябва дя са някакви милионери казват днес и утре 100 лв Вие какво мислите за класната ми

    Оу, при Величка Стоянова. И тя на мен ми беше класна преди.. 2 години. И аз съм 'б' паралелка.Хм, ами ще иска да учите, често ще ви дава по доооста домашна. Може би на повечето от вас ще ви се стори, че има някакъв странен,злобен, кофти поглед - такова и е изражението. Старичка е - над 50. Ако я ядосвате много (както правехме ние), често ще ви вика, а има доста силен глас и може на някои да не им понася често викане, защото при нас т'ва беше всеки час. ама който показва знания - ще 'и стане любимец.

  8. #83
    Хмм екстра аз как обичам да уча А ти в 10б ли си?
    Stefan and Damon Salvatore


  9. #84
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Цитирай Първоначално написано от stephanieee
    Хмм екстра аз как обичам да уча А ти в 10б ли си?


    Мда, в 10 б съм хубаво е, че обичаш да учиш, въпреки че не мога да кажа, че атмосферата при нея е особено "надъхваща" за учене, ама ако наистина имаш желание за немския - ще си учиш. Повечкото домашни и доста по-различното оценяване може да те стресират първоначално ( 60 % за 3-ка ) и така ;р

  10. #85
    Това го казах в преносин смисъл Незнам как ще се разбираме Ще видим в сряда
    Stefan and Damon Salvatore


  11. #86
    Абе,хора с 27 бал, ще бъда ли приет в ЕГ "Бертолт Брехт" ?

  12. #87
    Искам и аз в езиковата! Вече има нова сграда, която е супер!
    В коя паралелка е най-добре да си? Разбрах, че са до "и" клас.

  13. #88
    A imali nqkakva paralelka s ispanski
    Bez znachenie dali e pyrvi ili vtori ezik
    Pls kajete

  14. #89
    От тази година има паралелка немски + испански език.

  15. #90
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241
    Интересно ми е какво е станало със създателя на темата и с най-видните коментатори. Как е, изкласихте ли вече, доволни ли сте? Бтв, и аз съм в ЕГ и не мога да се оплача

  16. #91
    tsveti_RBD
    Guest
    Сега завърших 7 клас и не мога да реша- дали Езикова, дали Икономика? Балът ми е 29.488

  17. #92
    Здравейте.
    Искам да попитам дали някой може да ми обясни какви са тези листове с желания, които ще трябва да пишем. Аз сега съм 7 клас и мисля на кандидатствам в Езиковата гимназия, но незнам дали с английски и немски или немски английски. Може ли съвет как е най-добре?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си