- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Garnier Pure Active скраб
Преди малко видях рекламата по телевизията. Някой ползава ли го? Има ли ефект ?
http://www.izgodnobg.com/ceni/446472...ochistvane.php
Имаше такава тема... иначе аз ползвах тестерче от него, но няма никаква разлика... обикновен ексфолиант. Попринцип е за черни точки, но трябва да го ползваш повече пъти, за да имаш резултат... казаха, че от него избледняват, пък не знам...![]()
Имаше няколко такива теми.
Иначе аз пробвах тестера и останах доволна, а това доведе и до покупката на ексфолианта. Не знам дали премахва само горният слой обаче е много хубаво![]()
Където глупостта е образец, там разумът е безумие.
Йохан Волфганг Гьоте
и аз съм много доволна от него
добре ще е ако наистина имаш проблемна кожа да се обърнеш към дерматолог..подобни ексфолиращи продукти могат да раздразнят пъпките като премахнат заздравяващия кожен слой.пък и доколкото знам тва е продукт за чиста кожа а не обратното иначе гарниер освен маските са като цяло пълни боклуци или поне продуктите които се внасят в бг
,,Take iit slow..make it happen baby..''
ъф,аз ползвах една мостричка и ми се стори добре,и си го купих.
обаче нещо откакто го ползвам,черните точки почнаха да се появяват,вместо да изчезват и ужасно много ми щипе на кожата..
не съм доволна.
връщам се на гарниер 3в1
И аз ползвах тестерче. По-добре ми действа от 3в1. Все пак всяка кожа е различна!!![]()