.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 67
  1. #26
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    мечтата ми е да направя семейство, да съм финансово осигурен и професията ми да ми дава възможност да уча и да се развивам цял живот

    по-краткосрочно... да ме приермат в МУ след 2 години

  2. #27
    Мечтата ми е да е мой. Поне на този етап. Видяло се е, че няма да го забравя толкова лесно.
    Иначе искам хем да не водя скучен чиновнически живот, хем да съм подсигурена добре. Искам сигурност за семейството ми и купониии.
    Ебати детското мислене, хахахах.

  3. #28
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537

    Re: Каква е вашата мечта?

    Мечтата ми е да отида на почивка с любим човек на някой остров в Индийския океан (Мавриций например) ... да си прекарам там няколко месеца. Мечта ми е да отида в Лас Вегас, маями...ЛА ... и др.
    Живота си след 10-20 години - завършила международни икономически отношения, с добра държавна работа. Омъжена. Мъж с кариера, така че и двамата да имаме много доходна работа. Надявам се положението в БГ да се пооправи, ако не - самолета и някъде другаде!
    Професия с тази специалност - депутат, примиер.. Мога да работя във във всички стопански единици, извършващи външноикономическа дейност, в търговски представителства, международни икономически организации, международна банкова дейност, транспортна и спедиционна дейност, международна застрахователна дейност и др.
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  4. #29
    Срахотно е да видя амбицирани младежи тук!Благодаря за отговорите!Продъжавайте да пишете,страшно ми е интересно!

  5. #30
    Мечтата ми е да имам хубава и лека работа,да имам хубаво семейство с 3 деца и мъж,който да ме обича повече от всичко на света.Да можем да си позвлоляваме всичко,което си поискаме.Да имаме хубава къща и добри приятели.

  6. #31
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Да стана първата жена-президент в България.

    Да отида на много места в България (Белоградчишките скали, Паметника "1300 години България", Перперикон...Пак да отида на Царевец, Асеновата крепост, както и всеки 3ти март (и не само) да съм на Шипка)

    Искам да участвам в "Бягство към победата", да завърша Политология в СУ, да пътувам всяка година някъде в чужбина...да живея сама в хубав апартамент, който изградя сама. Баба ми и дядо ми да са вечно живи и здрави.

  7. #32
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    2-ри, може би 3-ти дан черен колан и семпай в някой от по-големите клубове..а дано :>

  8. #33
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Искам да управлявам света...

  9. #34
    Да стана космонавт

    ...

    ...

    или пилот [което ме огрее 1-во]

  10. #35
    мечтите са за да не се сбъдват.
    защото ако имаш мечти и всички се сбъднат един ден ще останеш без нито една мечта, което е жалко. а и самото преследване на мечтата е в пъти по-интересно, вълнуващо и хубаво от постигането и. както с любовта, докато се опитваш да имаш някого е много интересно но след като го имаш почва да и омръзва.

    в тази връзка искам да кажа че имам много мечти, но нито една не се е сбъднала, а тези които мислих че съм сбъднал се срутиха съвсем наскоро, следователно ще бъда още доста време щастлив защото ще има какво да преследвам и ще има още безброй нощи в които да лягам с много мечти в главата си, затваряйки очи и представяйки си че всичко е реалност...

  11. #36
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    azlisum а не може ли когато мечтите ти се сбъднат да се появят нови.. защо трябва да е жалко когато си изпълнил някоя своя мечта.. мечта---> цел все пак... аз на останалото го наричам просто въображение... ддз.
    .!.

  12. #37
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    world peace

    under my domination
    Grumpy old madman

  13. #38
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    да летя в космоса (САМ!)
    да ме изстрелят така, че да не мога да се върна
    да открия нови земи и "хора"
    Моля ?!

  14. #39
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    ау сетих се
    да сера мусака
    и да пикая мляко което еволюира в кисело
    Моля ?!

  15. #40
    Напоследък съм толкова погълната от един човек, че всяка една мечта е свързана с него
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  16. #41

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    насам натам
    Мнения
    151
    Не съм си позволявал да мечтая . Нз сигурно за световен мир или нещо такова или да летя в космоса

  17. #42
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    копирач
    Моля ?!

  18. #43
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Цитирай Първоначално написано от Riot
    копирач
    тц тц...
    As S1m
    KuRwA



  19. #44
    За всеки ,,мечта,, се тълкува по различен начин.Искам всеки да се изрази така,както чувства тази дума-като цел,въображение и т.н.

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от anenceto92
    искам да присъствам на всяко едно състезание от Формула 1...
    да ама то сега част от "класическите" писти ги махат :С Примерно силвърстоун, повечето конюшни са в англия те махната ГП на великобритания :S е да вярно е че там не искат да цакат ама сега не може все да си на + :S
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  21. #46
    Сетих се!!!

    Мечтая за оригинална картина на Michael Sowa.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  22. #47
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    чиста и свята република
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  23. #48
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483
    Напоследък съм толкова погълната от един човек, че всяка една мечта е свързана с него
    Колко познато..

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  24. #49

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    Напослдък съм станала страшно апатична и не мечтая...
    Но сега като се замисля искам да ми се разнообрази ежедневието, да си върна уважението, обичта, харесването или каквото е изпитвал към мен бившия ми приятел иии като завърша 12 клас да не се разделя с най-близките ми приятели.
    -Къде са хората - попита най-сетне Малкия принц. - Човек се чувства малко самотен тук
    -Човек е самотен и сред хората - отвърна змията.

  25. #50
    Моята ме4та е да замина в 4ужбина Там искам да запо4на живота си отна4ало

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си