.
Затворена тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: скайп

  1. #1

    скайп

    Здравйте.Изтеглих една от новите версии на скайп но не ми харесва нищо не мога да разбера много е объркано и си инсталирвам по старата и ми дава грешка че имало излязла по нова версия на скайп и всичко спира,иначе истрих тая по новата моля ви помогнете ми



    *Грешен раздел!
    Точка 1 от Правила на форума.

    Редакция на MakeMeLaugh

  2. #2
    По принцип ти пише, че има инсталирана по-нова версия и те пита дали искаш да инсталираш по-старата и даваш yes..

  3. #3
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от 3ff3k7a
    По принцип ти пише, че има инсталирана по-нова версия и те пита дали искаш да инсталираш по-старата и даваш yes..
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    на мен ми пише че има по-нова..и после грешка и не може да са инсталира старата
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  5. #5
    Има тема в която писах решението на проблема използвайте търсачката.


    Задник съм!

  6. #6
    И как се махат регистрите от там ?!?


    Задник съм!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    821
    Така е като искаме да бъдем Фешаааан

  8. #8
    Еми не съм съгласен поради простата причина, че единствената функция на Добавяне/Премахване на програми е да стартира деинсталатора на програмата, играта или Виндовс компонента. Дали ще се изтрият регистрите или не зависи изцяло от това как е програмиран деинсталората. Ако не е направен да ги трие то ги оставя в паметта. В случая със Скайп след деинсталация от Добавяне/Премахване на програми оставя част от регистрите. Трябва да се премахнат ръчно за да можеш да инсталираш по-стара версия.


    Ако не ми вярваш аз ти предлагам да пробваш вкъщи. Инсталирай най-новият Скайп, премахни го от "Добавяне/Премахване на програми " след което пробвай да инсталираш 3.х версия. После ела във форума излъжи, че по някакъв магически начин е станало и си прав. Няма да ти се сърдя само ние двамата ще си знаем кой е прав и кой крив. Другият път поне няма да пишеш такива глупости.


    Задник съм!

  9. #9
    Ще чакам

    Колкото до програмата еми да ето, че ползваш отделна програма за чистене на регистрите което доказва, че add/remove programs не чисти регистри както ти твърдеше по нагоре странно защо сега променяш тезата си. И още един път ти си идиот!


    Задник съм!

  10. #10
    Мдаа имаш ужасно женски глас. В крайна сметка не видях как е инсталираш старата версия на Скайп. Клипчето спря още на доунлоада. Все пак отчаян опит да докажеш нещо.... но с лъжи не става.


    Задник съм!

  11. #11
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от yahhooo
    Така е като искаме да бъдем Фешаааан

    Само не разбрах, ква е връзката м/у новата версия на скайп и фешаните...
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  12. #12
    Ама и нахален ставаш излъга ме като циганин с първото клипче отделих ти 15 минз от времето си няма да се повтори :P

    Туко що ти видях снимките в импулсето хихихи ти си бил и грозен


    Задник съм!

  13. #13
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    а3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си