.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    106

    Информация?

    Искам да си подам документите за работа, но въпросът ми е дали ще ме вземат понеже още нямам навършени 16 (нека отговорят хора, които са запознати).И още 1 въпрос , ако ме приемат нужна ли ми е здравна книжка!А и колко горе-долу плащат!Моля без отговори от сорта , че има огромен стес и не си заслужава!
    А някои тогава имали идеи къде да търся работа(саит или нещо такова), но не да е в някое кафе, защото не ме бива много !
    Can your life change because of one man, but he had no idea of that?
    ДА ПОМОГНЕМ НА ВИКИ http://viki.unique-bg.eu/kak-da-pomognem.html

  2. #2
    ако си под 16 най - вероятно няма да те вземат ще ти кажат да порастнеш по закон нямаш право да работиш.Второ стрес там няма какво да се стресираш ама се държат много зле задържат те и уж си казваш кога можеш да работиш и кога , но това никой не го интересува .. набутвацията е че те карат да подпишеш 6 месечен договор ако имаш късмет може и 3 , но и при двата случая на първия месец си толкова отвратен от цялата работа че искаш да напуснеш . Парите ако не бъркам (казваха ми , но не съм сигурна) са около 300-400 лв първите месеци ... извънредния труд ти се трупа в пенсионо осигуряване а до пенския може и да не стигнеш на първия месец май се взимаше някаква нова значка , че си един вид повишен докато не стигнеш но метална това е едно от най - високите стъпала ... Абе вкарай си малко разум и не се засващай с това 4ма приятели имах които работеха там и всички едвам изкара да им свършат договорите и да се махнат

  3. #3
    Няма да те вземат.
    И да трябва здравна книжка.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    сори, че ползвам темата, но много ме интересува и искам да попитам ..... хората, които работят там минават ли преди това някакви здравни прегледи или поне някакво обучение в тази насока? как е с хигената?
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  5. #5
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    В МКД под 18 няма да те вземат .. Търси си някое забутано кафене
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  6. #6
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    искат 16, а и дават по 3, 60 на час..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от j_adore2
    В МКД под 18 няма да те вземат .. Търси си някое забутано кафене
    Глупости говориш! Трябва да имаш най-малко 16 и те взимат, НО да работиш там е една голяма грешка!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от YouKnowImBetterThanYou
    Цитирай Първоначално написано от j_adore2
    В МКД под 18 няма да те вземат .. Търси си някое забутано кафене
    Глупости говориш! Трябва да имаш най-малко 16 и те взимат, НО да работиш там е една голяма грешка!!!
    над 16 взимат трябва само ваще да се подпишат в някакво документче и си върте ...но какво казаха ГОЛЯМА ГРЕШКА

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си