.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: mp4/mp3 player

  1. #1
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392

    mp4/mp3 player

    Искам да си купя ето такъв плеър: http://www.itechnews.net/wp-content/...-YP-S5-mp3.jpg
    Искам да ви попитам да сте виждали ли сте някъде по магазините такъв плеър? Мисля, че е mp3 player!


    Освен това искам да ви питам вие какви mp4 player-и имате(марка и модел или снимка), на каква цена сте си ги взели, доволните ли сте и т.н.?
    __________
    Грешен раздел. Преместена.
    hamilcar
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Да виждал съм го този в Техномаркет и, ак не се лъжа беше към 320 лв. На Самсунг, ама беше отдавна, защото е старичък (някъде от времето на Pussycat Dolls - Wait A Minute). Имаше го в клипа на песента. Mp3 e.

    Иначе аз имам Ipod на Apple, Classic 160 GB. Много съм доволен. Върти и клипчета и издържа 20 часа без зареждане. Много е готин. http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09034551

    Едит: Ето го това, което си си харесал/а ---> http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029728. Даже е поевтинял с 40 лв.

    Но моят съвет е, ако имаш възможност да си вземеш нещо на Apple дори и от по-ниските им класове, защото определено са най-добрите от към звук, образ, сензори и ще ти въртят клипчета. Ето това например е от Nano класа и е много готино за горе-долу същите пари: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033902 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09048645 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033901

  3. #3
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392
    МНОГО ти благодаря, че се отзова на питанията ми! Искам да те попитам дали от модела, който съм си харесала аз си виждал мп4 плеър? Иии да те питам за самсунг какви отзиви си чувал! Благодаря и за препоръката!
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от CaribbeanGirl
    МНОГО ти благодаря, че се отзова на питанията ми! Искам да те попитам дали от модела, който съм си харесала аз си виждал мп4 плеър? Иии да те питам за самсунг какви отзиви си чувал! Благодаря и за препоръката!
    Моля, моля.
    Не съм виждал мп4 от този модел. На него екрана му е малък няма как да е мп4. Аз, когато исках да си купя първия мп4 плейър си бях харесал един модел на Самсунг, но в магазина ми казаха да се ориентиръм към Apple най-добре, така че личен опит със Самсунг нямам и не познавам хора, които имат Самсунг. Ако те интересува нещо за I-pod мога да ти помогна повечко, защото вече сменям трети и съм много доволен и знам доста за тях. Ако се сещаш нещо питай.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    Цитирай Първоначално написано от CaribbeanGirl
    МНОГО ти благодаря, че се отзова на питанията ми! Искам да те попитам дали от модела, който съм си харесала аз си виждал мп4 плеър? Иии да те питам за самсунг какви отзиви си чувал! Благодаря и за препоръката!
    аз съм със Samsung, дори е от YP серията... но е доста по-примитивен и мога да ти кажа, че е безгрешен

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Събери още малко пари и си вземи i-pod touch. Чудесен продукт. Има и wi-fi със skype
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  8. #8
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392
    amk933, интересуваме в общи линии дали могат да се гледат клипчета! Бях си взела преди един на nippon /не мога да намеря моделя в нета/ иии като исках да си кача клипчета трябваше да ги конвертирам - еми да, ама не! Опитвала съм десетки пъти и все нищо! Накрая се отказах ииии сега не съм гледала никакви клипчета на него! Освен това ме интересува и цената на apple ipod-a! Защото не ми се дават някви колосални пари за плеър /ест не очаквам да си намеря супер модел за 20 лв /


    Tempest, можеш ли да ми кажеш точно какъв е моделът ти, за да го видя в нета ииии г/д колко пари си си го взел/а ?
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

  9. #9
    Супер фен Аватара на ElinoOor
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    2 254
    Аз имам mp4 player на Philips от две години и работи както в началото,като изключим че целия съм го издраскала е много добър избор..
    Тогава струваше 120 лева,но сега едва ли е повече от 50-60 лева (:
    Kaname senpai <3
    Kpop & Kdrama![Jrock,J-pop,Cpop,Mandopop,Cantopop] <3
    Цитирай Първоначално написано от FapFapINC
    Обичам Елинор :с

  10. #10
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от CaribbeanGirl
    amk933, интересуваме в общи линии дали могат да се гледат клипчета! Бях си взела преди един на nippon /не мога да намеря моделя в нета/ иии като исках да си кача клипчета трябваше да ги конвертирам - еми да, ама не! Опитвала съм десетки пъти и все нищо! Накрая се отказах ииии сега не съм гледала никакви клипчета на него! Освен това ме интересува и цената на apple ipod-a! Защото не ми се дават някви колосални пари за плеър /ест не очаквам да си намеря супер модел за 20 лв /


    Tempest, можеш ли да ми кажеш точно какъв е моделът ти, за да го видя в нета ииии г/д колко пари си си го взел/а ?
    Apple I-pod има много класове и според класа върви и цената. Аз за това ти постнах линкчета към модели на I-pod, които са горе-долу еднакви по цена на това, което ти си си харесала. С изключение на най-ниският клас плеъри, Shuffle, всички други въртят клипчета. (става въпрос за последните 3,4,5 и 6 поколение). Тези линкове, които ти пратих бяха за I-pod Nano (3 и 4 поколение, там 5 и 6 няма). Хипер готини са. Много по-малки са от всички други и са тънки като лист хартия. Тежи 4то поколение около 40 грама! Може да си ги намериш за между 240 и 410 според паметта. Има 4, 8 и 16 GB. Ако те иннтересува мога да ти обясня и за Classic и Touch сериите, но там парите са повечко. Nano е горе-долу това, за което парите са по-нормални. И да всички изброени ВЪРТЯТ КЛИПОВЕ.

  11. #11
    Голям фен Аватара на D12Respect
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    ин ди гето
    Мнения
    521
    Имам Ipod Nano 3G Макар, че е малък дисплеи клиповете са със кристално качество,дисплея е невероятно як... Качеството на музика е перфектна все пак Apple.. Според мен това е перфектен избор

  12. #12
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392
    amk933, благодаря ти многооо! Искам да попитам какво точно значи "ОСВЕТЕН TEACH PADS ПАНЕЛ /УПРАВЛЕНИЕ ЧРЕЗ ДОКОСВАНЕ)" това като touch screen-a ли е или е по-различно? Ей за тоя плеър го пише http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029728.
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    Цитирай Първоначално написано от CaribbeanGirl
    Tempest, можеш ли да ми кажеш точно какъв е моделът ти, за да го видя в нета ииии г/д колко пари си си го взел/а ?

    прост, малък... ама ми върши работа Samsung YP-ST5

  14. #14
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от CaribbeanGirl
    amk933, благодаря ти многооо! Искам да попитам какво точно значи "ОСВЕТЕН TEACH PADS ПАНЕЛ /УПРАВЛЕНИЕ ЧРЕЗ ДОКОСВАНЕ)" това като touch screen-a ли е или е по-различно? Ей за тоя плеър го пише http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029728.
    Не е touch screen, ами онези стрелкички в дясно на player-a се управляват чрез докосване. В смисъл, като си допреш пръста, без да натискаш, ще се сменят песните.

  15. #15
    Аватара на CaribbeanGirl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Казанлък
    Мнения
    392
    Благодаря, на всички, които писахте!
    Човек разбира какво е имал едва, когато го загуби !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си