.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Klass

  1. #1

    Klass

    Жесток филм ! http://zamunda.net/details.php?id=110287&hit=1 - адски реалистичен филм. Брутален. За жалост е точно така навсякъде. Вижте докъде може да стигне просто една ебавка
    Got a hole in my head
    Everything falls right out
    Through my ears, through my eyes
    Makes no difference where you are

  2. #2
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Страхотен е филма
    Наистина е много добър

  3. #3
    ъп
    Got a hole in my head
    Everything falls right out
    Through my ears, through my eyes
    Makes no difference where you are

  4. #4
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Не виждам какво му е толкова страхотно. Не е лош филмът, но не е нещо уникално.

  5. #5
    ъп
    Got a hole in my head
    Everything falls right out
    Through my ears, through my eyes
    Makes no difference where you are

  6. #6
    Права си, повече хора трябва да го гледат.

    Но съм забелязал, че връстниците ми сякаш се изключват и не искат да приемат и анализират подобни неща.
    Примерно има един филм на българска репортерка Умирай лесно част 1 и част 2.
    Гледахме втората част в клас и после ги наблюдавах - малко хора си взеха поука от филма.

    Та така... И с това ще стане, ще го гледат, ще им стане гадно накрая, ще се наспят и нищо няма да им остане в главата....
    И пак няма да внимават с кой как се държат.

    Розовите завески се спускат при такива филми и дори ситуации и после нищо.

    Надявам се, че има все още хора, при които не е така....

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургасссс (*)
    Мнения
    810
    Спомням си преди време имаше тема за този филм във форума.. Не знам дали беше обаче в този раздел.. както и да е.. Та от там разбрах и за филма де... водеха се големи дискусии за насилието в училище, при което на мен ми стана интересно и си викам "Бе може и да е интересен,.. тряа да го гледам.." И така един ден се събрахме с още две момичета.. дръпнахме го и какво да ви кажа.. и трите не знаехме какво да кажем 15 мин след като филма свърши.. Ноооо както LiZz каза.. шокираш се в началото и после... нищо.. забравяш.. И все пак филма си заслужава да се гледа.. Той, както и Rich Kids са изключително реалистични.. и поне при мен ми промениха мисленето.. до някаква степен..
    ~* Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano*~

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от bebe7o
    Спомням си преди време имаше тема за този филм във форума.. Не знам дали беше обаче в този раздел.. както и да е.. Та от там разбрах и за филма де... водеха се големи дискусии за насилието в училище, при което на мен ми стана интересно и си викам "Бе може и да е интересен,.. тряа да го гледам.." И така един ден се събрахме с още две момичета.. дръпнахме го и какво да ви кажа.. и трите не знаехме какво да кажем 15 мин след като филма свърши.. Ноооо както LiZz каза.. шокираш се в началото и после... нищо.. забравяш.. И все пак филма си заслужава да се гледа.. Той, както и Rich Kids са изключително реалистични.. и поне при мен ми промениха мисленето.. до някаква степен..

    Наистина доста от тези, които го гледат след това просто го забравят. Но поне аз не забравих! Тая гавра, която видях във филма.. не можах да се осъзная 3 дена - само за това мислех. Как може да има такива хора?!?
    След бури - мир и тишина,
    след нощ - безбрежна светлина.
    Над равноширнатия път
    лучите вихрен танц въртят -
    път царствен царствено поел,
    високо плува горд орел.
    ...
    Утро - Димчо Дебелянов

  9. #9
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    добър е филмът,да.

  10. #10
    Ъп
    Got a hole in my head
    Everything falls right out
    Through my ears, through my eyes
    Makes no difference where you are

  11. #11
    Чак пък жесток .Не обичам да гледам такива филми.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си