.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039

    Какви хора влизат в парламента? (Генгста генгста продакшън)

    http://www.dnes.bg/politika/2009/07/...rlamenta.73953

    Просто без коментар. Човек не знае дали да се смее или да му е кофти...

  2. #2
    Повече от фен Аватара на adrenal1n
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    418
    Ем... На 26 години депутат, малко Все пак... Да минат 4 години, пък ще говорим пак

  3. #3
    После, що било лошо мнението за рапа в БГ
    Pravq kakvoto az iskam , obi4am kogoto az iskam , 4ujdoto mnenie sled moeto pogrebenie !!!

  4. #4
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    ^ Лоши рапъри - добри политици.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Всичко е (шоу)бизнес!
    Grumpy old madman

  6. #6
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    Аааа, Гангстери... тия по скоро са онкоболни
    Моля ?!

  7. #7
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Абе кво значение има миналото му?! При положение, че има образованието, млад е, отдавна не пее (така си мисля).
    Според мен е хубаво да се дава бъдеще и реализация на млади хора с образование! Завършил е маркетинг в Свищов, което е похвално за рапър. Би трябвало да се погледне малко по-оптимистично! Дано си заслужава да е там и дано оправдае очакванията, които са му заложени!
    Аз лично намирам постъпката на ГЕРБ като похвална! В политиката ни трябва да има много, много повече млади, образовани, кредитивни, дейни, умни хора, които могат да бъдат много по - продуктивни и дейни от по - големите си колеги! И миналото на Маниака... е хубаво, че се показва и се знае, но много по - важно е настоящето и бъдещето!


    ПП: Мое мнение, с което не ангажирам абсолютно никой*
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  8. #8
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Не съдете предварително. Нека мине година да видим какви резултати ще постигнем с избора си.

  9. #9
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    ^ Е, то може и бъдещето управление да е добро като цяло, но точно тази личност не е от "светлата" страна на ГЕРБ.

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    А като е рапар и като има образование да го вкараме да ни управлява
    Че айде по тази логика като е мангал, ама не краде, да му дадем ключ от вкъщи.

    Само това ще кажа, то стига...

  11. #11
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    Абе кво значение има миналото му?! При положение, че има образованието, млад е, отдавна не пее (така си мисля).
    Според мен е хубаво да се дава бъдеще и реализация на млади хора с образование! Завършил е маркетинг в Свищов, което е похвално за рапър. Би трябвало да се погледне малко по-оптимистично! Дано си заслужава да е там и дано оправдае очакванията, които са му заложени!
    Аз лично намирам постъпката на ГЕРБ като похвална! В политиката ни трябва да има много, много повече млади, образовани, кредитивни, дейни, умни хора, които могат да бъдат много по - продуктивни и дейни от по - големите си колеги! И миналото на Маниака... е хубаво, че се показва и се знае, но много по - важно е настоящето и бъдещето!


    ПП: Мое мнение, с което не ангажирам абсолютно никой*
    еми не става...

    аз съм малко по-млад, по-добре образован и ако стана депутат ще им се присере на един куп хора...

    Народният представител трябва да има някакъв опит и изградена морална и ценностна система, а не Ali G в парламента...
    Много хубаво, че си по - млад и по - добре образован! Шанс е да станеш депутат! След като е избран тепърва ще трупа опит и е в негов плюс, че е по - млад, следователно ще има възможност за много опит. И как да вкараш някой опитен? Опитен в "прибирането" ли... в корупционните схеми...? Нужно е да има нови и млади хора в тоя парламент!!! До колко тва момче ще се докаже ще видим, доколко ГЕРБ ще се докажат също!
    На мнение съм, че тоя парламент и цялата ни власт са да ги хванеш и да ги утрепеш един в друг! Нищо не става от тях!!! Изобщо властта ни заслужава една голяма чистка и всичко на ново!
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    SunSmile, защо изобщо спориш?
    и за какво минало говориш?
    на въпросния господинчо само кучки, пари и треви са му в главата
    а тия дипломи всички знаем как се взимат

  13. #13
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Нямам намерението да споря и не мисля, че го правя. Явно имаме различно мислене, което е напълно нормално.
    Raybeez, по - голям си от мен, сигурно имаш право да мислиш така, но в крайна сметка ще видим какво ще стане. Не залагам и не вярвам напълно, но все пак се надявам да не се окажеш прав, че 4 години няма да знае къде и за какво е!
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  14. #14
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Рейбийз пак е в спорещо настроение...

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    С райберът мога да се съглася, че може би това не е 'точния' човек, макар че не прибързвам с това заключение без да го познавам.
    Обаче - казвам 'стига' на дъртите комунисти, ненаяли се в парламента. И стига с това 'опит' - тръгнеш да си търсиш работа, трябва да имаш 20 години зад гърба си стаж по това за което кандидатстваш, за Парламента пак... а на Серго като първия му работен ден в живота беше като мин. председател какво да кажем..
    нека се даде малко власт в ръцете на младите и амбициозните, ако са точните хора ще се получи много по-добре от колкото някой дърт пръч с досие, на който му е писнало от живота, камо ли да има желание нещо да промени.

  16. #16
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039


    Абе изобщо не ми вдъхва доверие. И "дъртите пръчове с досие" не правят този човек по-достоен за Народното събрание. То всеки може да завърши икономическо образование. Ама това, че има висше изобщо не значи, че разбира от тази специалност. А за да бъде човек в парламента, то той трябва да има поне някаква представа от тези неща. Не вярвам, че Маниака я има. И наистина е нужен опит. Парламентът не е място за подобни хора като този или Димитър Стоянов, които си нямат и на идея защо са там и правят само глупости (а Димитър Стоянов е перфектен пример за това). Ако парламентът е цирк, да стои там и да рецитира генгста римите си от трибуната на Народното събрание. Ама аз все си мисля, че не е. В парламента трябва да се виждат повече лица подготвени като ей този ( http://www.capital.bg/show.php?storyid=727109 ), а не рапъри. Човекът си има клуб, има си лейбъл - да си се занимава с тях, а не с политика...

  17. #17
    Аз си го казах и преди - относно посоченото от теб за Дянков, мошно - вярата ми е повече в хората около Бойко, които ще се съберат, отколкото в самия него.

    Силно се надявам на една пирамида, в която той е върха, но основите са му млади, устремени и способни хора /нека сменим малко алената боя, нали така?/.

    За този..'ип-'опър ще видим, макар наистина да е странна историята.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  18. #18
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    тоя младия пич не го приемам никак! той дори 1 смислена песен няма, много ми е интересно как ще говори пред камери мооой...
    хаха
    както и да е, некадърника не може да си праска кинти от дипломата... явно е тъп, или поне некадърен доста... пее с приятелчета, които по цял ден събират кинти, бачкайки по строежи за да наемат студио, хотелска стая и няколко курви които снимат бързо и ги махат, понеже нямат пари за повече от час да ги намат... после събират шишета от водка и шампанско, ако се намери и некфо уиски и снимат клип за да покажат колко са G в България... похвално! и такова келеме в парламента... хммм... показност, че за ГЕРБ гласуваха много млади българи и сега трябва да има некой млад в парламента за да покажат, че вЕрват на младите... нека... но по-съгласен съм да вкарат Raybeez от колкото некфо лайненце от махалата (гетото)
    то густо, то пусто

  19. #19
    Бойко, че не става за нищо - не става за нищо. Освен за перчене.
    Надявам се хората около него да са качествени, точно както каза някой преди мен.
    Какъв маркетинг е завършил се чудя само...
    Като тея песни, неговите, спряха да се търсят преди доста годинки и в момента е трудно да се изкарат повече пари от подобно нещо, освен ако не си с изграден имидж в тая среда, какъвто при него май липсва..
    Остава варианта наистина това да му е само в главата, което е жалко...

    Или толкова ''разбира'' от маркетинг или наистина си е такава отрепка, все едно е, йо.

    И аз съм за рейбийз, но там работата е по-дебела, защото територията се държи и се брани от подобни хора.

  20. #20
    Именно...

  21. #21
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    хммм интересно... чух неговата "песен" със смислен текст естествено
    "... бум мада фака" иии така... обяснете ми как "големия" рапър няма да крадва кинти, като мощно краде beat-овете на стария чичо снууп... http://vbox7.com/play:2a9a4f10

    шамара по вратлето... гледам го че е хилка и аут от схемата!

  22. #22
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Да не мислите, че бабата и дядото на Бойко Борисов са го вкарали в парламента?

    Кандиратирал се е, гласували са, избрали са го.


    Не виждам нищо абнормно.


    Всеки може да се кандидатира, само да има висше образование и определен брой гласове "за".
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  23. #23
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от global
    Висшото не е задължително.
    Първо е висше, второ е необходимо. Такива влезнали покрай капките и нанизали 30-40 "кола" не коментирам.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  24. #24

  25. #25
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Много интересно... какво образование има Д. Стоянов? - прекъснал е правото в 3./4. курс, т.е. не го е завършил. А Волен Сидеров чак тази година завърши Теология в Шуменския университет. Но беше депутат...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си