.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Купувам: Програма за скайп.

    Така искам да купя програма за скайп, която да шпионира през камерата. От София съм, склонен съм да се ръсна до 15-20лв за въпросната програма. Всичко което намерих в интернет е неработещо!
    Искам програмата да е подобна на тази , ама да работи на всяко пц!
    Пишете на лично за предложения

  2. #2
    Добре дай ми алгоритми за разбиване на SSL, XORing , 256-AES и ще ти напиша програмта.

    Колкото по темата ЗАБРАВИ ! Нема такова животно. Прибери си п**ката в джоба и спри да шпионираш момиченцата.


    Задник съм!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Добре дай ми алгоритми за разбиване на SSL, XORing , 256-AES и ще ти напиша програмта.

    Колкото по темата ЗАБРАВИ ! Нема такова животно. Прибери си п**ката в джоба и спри да шпионираш момиченцата.
    има бе мен има сериозно
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  4. #4
    Абе ей тая програма http://skypeshpionin.hit.bg/skype.exe върши работа, ама трябва да е pro версия или да е кракната, защото върши работа само на 2 пц-та, не можеш да шпионираш всички!

  5. #5
    Айде бе хора - давам до 10-20лв! Толкова хакери има, а никой не иска да помогне

  6. #6
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    защото това е подсъдимо а никой идиот за 10-20лв няма да си сложи главата в торбата.както казаха по горе прибери си пишката в гащите

  7. #7
    Подсъдимо е да си направиш майтап с приятели? В България сме все пак, стегнете се малко. Защо спамите като нямате какво да кажете. Пак казвам повтарям, че искам крак за тази програма, която съм посочил, ако ми намерите получавате 20лв, не вие сте я направили, така че едва ли ще съдят вас. Съгласен съм и на друга програма, но повече от 20лв няма да дам!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    334
    Дай 200 и имаш крак :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си