Цитирай Първоначално написано от lipstik
Цитирай Първоначално написано от bloodyF
Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
Цитирай Първоначално написано от lipstik
На мен пък ми е направило впечетление,че повечето хубави момчета ходят с някакви грозници,невзрачници или дебели..
още един ограничен човек.всеки има своя вкус и не може да определяш кой е грозен и кой не.


подкрепям

липстик и там който още беше и аз мога да ви кажа колко сте грозни защото може би няма да ми допаднете.Вие не сте тези които да определят кой е грозен/тъп/дебел/умен/слаб етц.. повърхностни същества колко си искаш..


Напротив,мога да определям кой е грозен и кой е красив.Все пак си имам очи и вкус.И в повечето случей тези които са грозни,не са грозни само на мен,а на доста други хора,което би трябвало да говори нещо!




ама разбира се,многото други хора са твой дружки най-вероятно.И ако ти си така да кажа главната в компанията ви другите кифли ще са съгласни ,сещаш ли се и докато вие се присмивате на тези които уж са по долу от вас утре вие ще сте на светлинни години зад тях...със здраве