.
Отговор в тема
Страница 5 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 167
  1. #101
    Голям фен Аватара на Grudi_SeXa
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    столично парче
    Мнения
    860
    Не ползвам. Едно време запалвах по някой джоинт, но вече и това не правя.

  2. #102
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    не бих казала,че наркотиците са лошо нещо,стига да не се прекалява с тях.

    марихуаната е част от ежедневието ми и няма по-прекрасно нещо от нея.
    отвреме навреме,един-два-три-четири (зависи в кво насроение съм) пъти седмично тупам амфет;
    бонбоните са любимият ми наркотик,но ям рядко,щото на пазара няма яки бонбони;
    тупала съм кокаин,прекрасно е,ама няам кинти;
    пушила съм THC на прах,като се съмнявам дали не съм се надрусала с хероин тогава,но кфо значение има в крайна сметка;
    а и лепило съм дишала,и всъщност наистина е доволно.

    аз съм се вкарала в тежкия филм и ми се ще да се изявявам като психонавт,но има време. чакам есента да натрупам някъв опит с халюциногените
    а това,че хората 'прибягват до наркотиците за да избягат от проблемите' е най-голямата глупост. хората друсат чисто и просто защото им харесва.

    п.с и моля ви не казвайте 'употребявам/използвам марихуана' и 'друсам се с трева',защото е направо обидно

  3. #103
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    @TheBeliever - Весело винаги може да е и без трева, и без алкохол. Може да реалксираш и с една чашка домашно вино/ракийка - 50гр. Поне тогава няма да извършваш нещо противозаконно. Така де , след промените в закона за електронни съобщения не ви ли е малко шубе да си признавате тук ..

  4. #104
    аа епа те откъде да знаят че е истина , докато нямат доказателства аз съм невинен , а само заподозрян ..... така че кой квот иска да си мисли

  5. #105
    От всичко което изчетох до сега имам чувството че или няма такива хора, или повечето ги е страх да си признаят. Аз съм пробвал почти всички наркотици в големи количества. И си ми остана любима само тревата. Хем е по-безвредна от цигарите

  6. #106
    Аватара на Viche
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Долината На Идиотщината
    Мнения
    606
    Не мисля,че всички трябва да бъдат толкова враждебни към леките наркотици като във същото време всички ние сме наркомани като употребяваме цигари,алкохол,кафе,шокола и т.н и те са напълно легални.Пуша марихуана и подкрепям легализацията й.Тя наистина те кара да гледаш под друг ъгъл на живота и на случващите се около теб неща,кара те да оценяваш всичко повече и мисля,че наистина на мен ми е помогнала..Знам,че повечето няма да се съгласите с мен,но това си е мое мнение.

  7. #107
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от Viche
    .Пуша марихуана и подкрепям легализацията й.Тя наистина те кара да гледаш под друг ъгъл на живота и на случващите се около теб неща,кара те да оценяваш всичко повече и мисля,че наистина на мен ми е помогнала..Знам,че повечето няма да се съгласите с мен,но това си е мое мнение.
    Срамота е успеха на човек да зависи от разни медикаменти.Нормално е да си толкова позитивно настроен към тревата, все пак я употребяваш, не може да кажеш, че е лошо.Но си дай сметка защо тя не е легализирана, а останалите изброени от теб са . Явно има причина, явно има вреда.
    То аз съм за абсолятната забрана за пушене на обществени места. Не е нужно хората да мрем като мухи от глупости като цигарите, алкохола (шофиране в нетрезво състояние, рак на черния дроб) , наркотиците.

  8. #108
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Един път, като пиех още. Бях подгрял доволно и направих 12-13 дръпки. Нищо не усетих.

    Всички говорите за всякакъв вид наркотици, но забравяте най-основните цигарите и алкохола.
    Temet Nosce

    벨야카

  9. #109
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    @TheBeliever - Весело винаги може да е и без трева, и без алкохол. Може да реалксираш и с една чашка домашно вино/ракийка - 50гр. Поне тогава няма да извършваш нещо противозаконно. Така де , след промените в закона за електронни съобщения не ви ли е малко шубе да си признавате тук ..
    Не казвам, че тревата е задължителното и единствено условие, за да е весело или за релакс. Просто посочих двете причини, поради които аз пуша.
    Да, противозаконно е. Така както в някои страни е противозаконен аборта, изневярата, а в Индонезия и мастурбацията. Аз съм изчела достатъчно материали по темата и няма доказателства за това, че марихуаната е вредна. Така че, законно или не, след като не вредя на себе си и на другите около мен, не мисля, че върша нещо лошо.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  10. #110
    Повече от фен Аватара на BgHtH
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    315
    Цитирай Първоначално написано от umri
    Един път, като пиех още. Бях подгрял доволно и направих 12-13 дръпки. Нищо не усетих.

    Всички говорите за всякакъв вид наркотици, но забравяте най-основните цигарите и алкохола.
    +1 брат,алкохола и цигарите са избили повече хора от всички наркотици взети заедно.
    Личното ми мнение е че всички наркотици трябва да са легални.
    Addicted to Addictions

  11. #111
    Пуша тутун, пия, пушил съм трева няколко години и съм пробвал няколко не крайно тежки стимуланти, но мисля че всичко това трябва да бъде забранено(заедно с алкохола и цигарите). Красотата е в насладата от постигнатото. Да положиш усилие за да последва удовлетворение, да използваш акъла си за да си осигуряваш спокойствие. А необоснованото удовлетворение и спокойствие рано или късно си взима своя дан.

  12. #112
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Да използвал съм.
    цигари
    алкохол
    трева
    амфет
    бонбони
    лепило
    кока
    гъби

    Сега само от време на време тревица и това е.
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  13. #113
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Тревицата си е най добре според мен.Нито има големи последици нито е толко вредна.Пафкаш си бате и си питаш kура.Днес пушиш утре не,нема кризи нема нищо.
    Точно така !!!
    а след като прочетох доста постове да какъв извод пак се стигна, че цигарите са най - големия наркотик колко хора са използвали и тва и унова но цигарите Не са могли? и е много решна представата, че към всеки наркотик се пристръстяваш ползвал съм няколко вида в дълъг период от време и в голями количества и в един момент казах КРАЙ и ги спрях
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  14. #114
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    от половин година не пуша цигари и ми е по-добре така

  15. #115
    1. Цигарите не са наркотик. Не знам защо има хора, които изобщо ги споменават в тази тема. Да, това е вид зависимост на психиката, но са много по-различни от наркотика. При тях вредата е повече физическа отколкото психическа.
    2. Трева пуша и то рядко. Аз съм ЗА този порок с предтекста, че не трябва да се прекалява. Преди близо 2 години пуших в продължение на 3 месеца всеки ден по 3-4 цигари с приятели. Това е много над извратеното и е много вредно... не толкова физически колкото психически. Защо... всеки, който е правил това знае, а всеки, който го прави в момента е време да се замисли.
    В месеца един до два пъти е много приятно и то само с приятели. Всичко над това според мен е чиста загуба на пари, време и живот.
    Други наркотици не съм пробвал, нямам и желание, защото първо сме в България и второ съм се интересувал кое от какво и как се прави, за да нямам желание да го направя (;
    Клик ми (:

  16. #116
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    еми те и другите наркотици ти вредът повече физически от колкото психически
    пак и цигарите бая овреждат психиката хората които пушат как полодяват като нямат цигари и няма от къде да си купят виждал ли си ?
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  17. #117
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    еми те и другите наркотици ти вредът повече физически от колкото психически
    Напротив. Вредят повече психически.
    Пристрастяваш се , живееш в илюзия, налага се да ги спреш заради здравето - пропадаш, умираш. В най-тежките случаи. Или просто не можеш да спреш, откъсваш се от реалността. Успоредно с това си вредиш и физически.

    пак и цигарите бая овреждат психиката хората които пушат как полодяват като нямат цигари и няма от къде да си купят виждал ли си ?
    Тук имаш право. Майка ми обезумяваше поред нощ като ги спря.
    Ненормална работа. Презирам хората с зависимости към подобни опасни медикаменти.

  18. #118
    Като говорим за наркотици - нямам проблем с тях,като изглючим цигаритее!Не мога и не мога да ги откажа,пуша като комин и тотално изперквам ако остана без цигари.Направо се чувствам непълноценна.Това е голям проблем.И за съжаление много разпространен.
    А за тревата-харесва ми,пуша,но рядко,може би един два пъти в месеца.Предпочитам това да ми е развлечение,а не ежедневие.Не съм се пристрастила,изкарвала съм повече от година без да помисля за трева,а и не усещам да ми вреди по някакъв начин (за справка- от цигарите понякога ми става много зле).
    Амфети - случвало се е да употребявам,преди време ме кефеха доста,смърках по партита,или когато имам да уча за изпит.Но бързо ми писна.Сега ми е отвратително,само като усетя миризма на джам и ми се повръща.
    Кока - и това съм пробвала,и то качествена.Но не ме изкефи.Много я хвалят,но на мен не ми хареса и не бих взела пак.Всеки с вкуса си.
    Бонбони - никога не бих изяла нещо,в което не знам какво се съдържа.А знам,че ги блъскат с кви ли не шитс.Така че...Нееее!
    Гъби - Това го имам за абсолютен боклук,виждала съм хора на гъби и се отвратих доживот.
    LSD-не знам какъв е ефекта,не искам и да знам.
    Херца - НИКОГА каквото ще да става,никогаа никога ама никога!Това е най-гнусното и долно нещо на света.

  19. #119
    Ми значи мен цигарите не ме кефят изобщо,пробвал съм на 16-17 години да дърпам не ми харесва.
    Трева-Да,няколко пъти съм пробвал като са ми давали,за да опитам,но една стотинка не съм дал за трева.не ми харесва
    Алкохол-От 16 годишен се научих да пия,и в началото много ми помагаше,защото хората ме възприемаха като човек който не излиза много,а повече учи и седи пред компютъра.Благодарение на алколоха се научих да общувам горе долу добре с момичетата,да се целуваме при пиянски вечери и такива други,да си намеря компания с която да излизам
    Амфетамин-Научих се на него на 21 години-поради факта,че много пъти като излизаме да пием,ми се доспива и трябва да си легна или ако остана,да не ми се танцува.освен това вече пиенето не ми помага с жените,дори напротив.Сега обаче вече рядко ползвам,ако случайно някой познат има и ми продаде за 5-10 лева
    Метамфетамин-Toва със 100% сигурност мн ми хареса,Просто не се притеснявам от нищо,най-якото е че не изглеждам странен(за разлика от алколоха или амфетамина,който не те държи на едно място)И бих могъл да го вземам и не само за дискотеки,проблема е,че това го има само на морето,а тука в софия нямам такава среда,че да мога да си намеря
    Но внимание-не искам да казвам че бих си вземал всеки ден,за няколко пъти в месеца ако имах бих ползвал.Обаче ако някой му хрумна да се друса всеки ден с това...нека види във вибокса филмчета за метамфетамина
    А и аз не мисля да го ползвам завинаги,мисля че скоро като си завърша висшето образование и ако ми се подобри финансовото състояние,сега като почна фитнеса и направя малко мускули и вече ще ме харесват жените и без да трябва да вземам такива неща...но да видиме какво ще стане
    За другите наркотици-Хероин никога,ЛСД никога,Гъби-може би,Екстази-да,но като имаме впредвид че това което продавам в България като Екстази,никога не е Екстази,а е....никой не знае какво
    Кокаин-Ако ме почерпят да,но иначе не знам...

  20. #120

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    стара загора
    Мнения
    69
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Цитирай Първоначално написано от Viche
    .Пуша марихуана и подкрепям легализацията й.Тя наистина те кара да гледаш под друг ъгъл на живота и на случващите се около теб неща,кара те да оценяваш всичко повече и мисля,че наистина на мен ми е помогнала..Знам,че повечето няма да се съгласите с мен,но това си е мое мнение.
    Срамота е успеха на човек да зависи от разни медикаменти.Нормално е да си толкова позитивно настроен към тревата, все пак я употребяваш, не може да кажеш, че е лошо.Но си дай сметка защо тя не е легализирана, а останалите изброени от теб са . Явно има причина, явно има вреда.
    То аз съм за абсолятната забрана за пушене на обществени места. Не е нужно хората да мрем като мухи от глупости като цигарите, алкохола (шофиране в нетрезво състояние, рак на черния дроб) , наркотиците.

    абе и шоколада е вреден и от него можеш да умреш ако прекалиш (наднормено тегло) .. а колкото до легализацията на наркотиците ...еми що да не ... когато си с всичкия си и знаеш кога да спреш.. макар че много хора ше злоупотребяват, така че това е невъзможно..всеки ден ше има десетки умрели от свръх доза.в една различна действителност - да, но на този етап - не а колкото до тревата.. то нали имаше закон които ти позволява да носиш в себе си ..за собствена употреба ..ама май го махнаха вече.. незнам
    аз по едно време се събирах с хора който от 10тина и нагоре годинки ежедневно пушат по няколко коза и никога не ми е пречело нито пък са ми влияели по някакъв начин .. 3-4 пъти съм си опъвала.. да видя кво е .. еми нищо не видях .. ама един път без да искам бая мощно си опънах и послеее..първо че си изкашлях белия дроб после 10тина минутки наистина разбрах за какво са ми говорили всички .. за това сякаш,едва ли не, се гледам от страни .. някво нереално,различно ..беше яко.. но на 11тата заспах .. беше малко плашещо да възприемам всяко докосване по различен начин ама се свиква.. после бях гладна ама не можех да преглътна.. честно казано ми беше трудно и вода да пия.. но след още 1-2 часа сън ми нямаше нищо
    други наркотици не съм пробвала.. имам желание 1-2 неща.. нооо малко по нататъка .. не съм против употребата на наркотици но само от време на време и с мярка !
    “Обичта е лукс, който можеш да си позволиш едва когато всичките ти врагове са
    унищожени. Дотогава всеки, когото обичаш е заложник, който саботира куражът ти и
    покварява преценката ти.”
    - Орсън Скот Кард, "Империя"

  21. #121
    Повече от фен Аватара на SwEeTMuFFiN
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    373
    противвв.
    NoT VeRy SmArT bUt ReAdY fOr PaRtY

  22. #122
    Голям фен Аватара на NaGaStYlE
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    960
    Много сте негативни
    трева си пуша секи ден и хашиш когато има
    друго не съм опитвал не искам и да пробвам !


    I'm gonna do it my way Момче съм !
    Прочетете!

  23. #123
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    Не съм изпитвала нужда да употребявам
    не са ми предлагали,не съм и била сред такъв вид компания.
    Трева мога да опитам за начало

  24. #124
    Тревата е най-добрия, приятен и безвреден наркотик. Цигарите и алкохола вредят мнооого повече.

    Пална си тревица, отпускам се, релаксирам си, смея се, и след 2 часа все едно нищо не съм пушил. Няма махмурлук, не ми е гадно, супер си ми е.

    Технически, цигарите и алкохола трябва да са нелегални (аз пуша и пия, и то доста), а тревата да се легализира.

    Но според мен тревата не трябва да е нелегална. Все едно, че като е нелегална, това ще спре хората да я използват. Да бе да.
    Човек има акъл в главата и сам си избира дали да я употребява или не. В крайна сметка, като се легализира тревата, вие които сте против нея няма да отидете в магазина да си купите нали? Не ви пречи.
    Лично аз съм усетил, че ми е много по-забавно и приятно като съм напушен, отколкото като съм пиян. И физически също се усеща разликата. Не ми се гади, не ми е лошо, нямам махмурлук, не повръщам и тъй нататък.


  25. #125
    Аватара на Debi
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    5
    Най-хубавото нещо,свързано с тези неща беше един многодневен купон с приятели..с една дума беше ЖЕСТОКО След това спяхме три дена,но пък и глава болеше Не съм употребявала хероин и не желая,разни лепила,лсд и такива по-хард не съм взимала и не смятам..Най ми харесва белото(К) и пико,но не го употребявам често..Моя съвет към всички е:Всичко с мярка и помнете,че един ден деца ще гледаме и трябва добре да осмислим гледната си точка относно тези неща

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си