.
Отговор в тема
Страница 2 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 130
  1. #26
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    А ако не ми хареса нито един?

  2. #27
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    А ако не ми хареса нито един?
    Не губи КУРаж иде нов тираж. Харесай си друг/и.
    Grumpy old madman

  3. #28
    Как да направя така, че да спечеля от играта на Леденика?

  4. #29
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Как да направя така, че да спечеля от играта на Леденика?
    Тук аЗ мога да ти кажа да консумираш повече бира!

  5. #30
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    имам голямо шкембе. имам ли шанс да си намеря гадже

  6. #31
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Canis_Dirus,

    Утре вечер заминавам по хладинка за да оправя малко семейни финансови дела по морето. Налегнал ме е мързела и изобщо не ми се пътува. Затова замислям да си спретна два-три-пет-седем-трийсет дена почивка, докато събера сили да се върна оттам. Притеснявам се че ще ми е скучно докато събирам сили, затова съм се зачудил кого да си взема за компания.

    Да си взема момиче от тук, което да заведа на морето? Или да отида на морето и да си взема някоя позната да живее вкъщи докато съм там?
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  7. #32
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Как да направя така, че да спечеля от играта на Леденика?
    Участието според правилата комбинирано със стискане на палци би повишило шансовете ти. Но все пак, кой пие тая гадна бира?

    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    имам голямо шкембе. имам ли шанс да си намеря гадже
    Шкембе + шанс да си намериш гадже = const.
    Тоест с нарастването на шкембето ти намаляват шансовете да си намериш гадже. Малката подробност е, че нито шкембето ти, ноти шанса могат да бъдат равни на нула. Все пак за всеки влак си има пътници, но дали машинистът е наред - това е друг въпрос!
    Grumpy old madman

  8. #33
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от CucAgMuH
    Canis_Dirus,

    Утре вечер заминавам по хладинка за да оправя малко семейни финансови дела по морето. Налегнал ме е мързела и изобщо не ми се пътува. Затова замислям да си спретна два-три-пет-седем-трийсет дена почивка, докато събера сили да се върна оттам. Притеснявам се че ще ми е скучно докато събирам сили, затова съм се чудя кого да си взема за компания.

    Да си взема момиче от тук, което да заведа на морето? Или да отида на морето и да си взема някоя позната да живее вкъщи докато съм там?
    Have them both.
    Вземи ми си момиче от тук (и понеси предвидени в наказателния кодекс последствия), но си вземи и някоя позната. Ако прецениш, че двете ще ти дойдат в повече, можеш да организираш състезание и да вземеш победителката.
    Ако организираш кални борби, моля да бъда уведомен за времето и мястото на събитието!
    Grumpy old madman

  9. #34
    Д-р Тийн консерви да яде !

  10. #35
    Canis_Dirus,

    Как да избера най-подходящото учебно за мен заведение?Имам голямо желание да уча в чужбина, но се колебая м/у 2-3 университета, специалностите са tempting, наистина не знам какво да правя.От друга страна, дали не е по-добре да остана в България?Тук също има много университети и специалности, но после има ли реализация?А и нивото на преподаване, заинтересоваността на лекторите, а и на всички работещи в тази сфера, не е ли прекалено ниско?Разликата в материалната база също е осезаема.Но пък дали образованието в чужбина не е прехвалено?

  11. #36
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от plmn
    Canis_Dirus,

    Как да избера най-подходящото учебно за мен заведение?Имам голямо желание да уча в чужбина, но се колебая м/у 2-3 университета, специалностите са tempting, наистина не знам какво да правя.От друга страна, дали не е по-добре да остана в България?Тук също има много университети и специалности, но после има ли реализация?А и нивото на преподаване, заинтересоваността на лекторите, а и на всички работещи в тази сфера, не е ли прекалено ниско?Разликата в материалната база също е осезаема.Но пък дали образованието в чужбина не е прехвалено?
    Подходи обективно и систематично по въпроса. Като за начало си създай критерии за оценяване. Ограничи ги до максимум 20, като например: материална база, възможности за реализация, културен живот в града и тн. На всеки критерии дай различна тежест в проценти като общия сбор да е 100. Например "възможсности за реализация" може да е 15%, а "колеги" да е 5%. Това вече е строго индивидуално.

    Можеш да направиш това за всички университети и специалности на един път, или поетапно. Ако резултатите на няколко университета са близки един до друг вземи стойностите на най-важните фактори (3-4) на квадрат.
    Целта е да отсееш максимум 5 алтернативи, за които да събереш голямо количество допълнителна информация и отново да проведеш същата процедура.
    Grumpy old madman

  12. #37
    Благодаря за бързия и изчерпателен отговор.Ще опитам по този начин, може някои неща да ми се поизаснят.

  13. #38
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Have them both.
    Вземи ми си момиче от тук (и понеси предвидени в наказателния кодекс последствия), но си вземи и някоя позната. Ако прецениш, че двете ще ти дойдат в повече, можеш да организираш състезание и да вземеш победителката.
    Ако организираш кални борби, моля да бъда уведомен за времето и мястото на събитието!
    Останал съм с впечатлението че да събера двете на едно място е равносилно на това да си направя вазектомия без упойка. Дали е разумно да поемам такъв риск - евентуално двете да се обърнат срещу мен? Споменът как едната си чупи ноктопластиката в гърба ми още е пресен.

    Също така изпитвам голямо притеснение, понеже първият и последен път когато пробвах с две наведнъж нещата не се развиха по най-благоприятният възможен начин. Даже ако икаме да наричаме нещата с истинските им имена - беше провал. Просто противниковият отбор има два пъти повече ръце, крака и други атрибути отколкото съм свикнал да употребявам в процеса. Не ми достига време да огрея навсякъде където искам Накрая има сърдити... Да поема ли риска за втори опит?
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  14. #39
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    В такъв случай последвай принципа "От всички злини избери тази, която не си опитвал". Тълкуването оставям на теб!
    Grumpy old madman

  15. #40
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    В такъв случай последвай принципа "От всички злини избери тази, която не си опитвал". Тълкуването оставям на теб!
    Ти ми вкара мухата вече, изборът е направен...
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  16. #41
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    доктор Канис,

    как да разбера какво искам ?
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  17. #42
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Briseis
    доктор Канис,

    как да разбера какво искам ?
    Драга ми Бризейда,
    какво иска една жена е въпрос, чийто отговор е измъчвал хиляди философи от десетки поколения. С прискърбие ти съобщавам, че една жена НЯМА как да разбере, какво иска.
    На тази тема има доста изписани вицове, но ще ги спестя.

    Естествено винаги съществува възможността за смяна на пола и хормонална терапия, но КАТЕГОРИЧНО НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!
    Grumpy old madman

  18. #43
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Толкова ли западна, че и тема си направи?
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  19. #44
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Инвазията започна,предайте се!

  20. #45
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Инвазията започна,предайте се!
    Това не е въпрос, нали?
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  21. #46
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Недей с появата си да осираш раздела.

  22. #47
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Недей с появата си да осираш раздела.
    Раздела може да се осере със лайняни теми, не със индивидуални постове.

    Капиш?
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  23. #48
    Тая седмица нещо нямам с кой да изляза, докато миналата се чудих с кой от толкова много предложения. Кво да правя?

  24. #49
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    Толкова ли западна, че и тема си направи?
    Ъхъ
    Каквото и да имаш предвид с въпроса си.
    Grumpy old madman

  25. #50
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    а защо Яворов не е обичал живота? защо не е вярвал в задгробния живот? и защо въобще се е занимавал с Лора Каравелова
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си