.
Отговор в тема
Страница 3 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 130
  1. #51
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SWASTIKA
    Толкова ли западна, че и тема си направи?
    Ъхъ
    Каквото и да имаш предвид с въпроса си.
    Хубаво.

    Бърз въпрос:

    Ако аз си направя тема, какво ще стане?
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  2. #52
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Аз ще ти отговоря:

    Ако си направиш тема нищо няма да стане, защото всички ще те вземат за мезе...
    Твърде вероятно.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

  3. #53
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Briseis
    а защо Яворов не е обичал живота? защо не е вярвал в задгробния живот? и защо въобще се е занимавал с Лора Каравелова
    Защото е бил Emo-kid.
    И защото е живял в такова време, в което zeitgeist-ът е бил такъв.
    Grumpy old madman

  4. #54
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Уважаеми Канис!

    Дойде и моето време да задам въпрос към Вас.

    Запознах се с едно момиче и се получи нещо като любов от пръв поглед Излизахме заедно, нещата се получиха идеално. Проблемът идва от това, че скоро той заминава за година в чужбина.

    Искрено ваша
    Лина.

  5. #55
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ^^
    Излижете се пак... и пак... и пак.... да наваксате бъдещите пропуснати ползи!

  6. #56
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    ^^
    Излижете се пак... и пак... и пак.... да наваксате бъдещите пропуснати ползи!
    AxXAxaxaXAXx

    Ужас.

    Моля думата да се чета като БЯХМЕ НАВЪН ЗАЕДНО.

  7. #57
    Добре де, половината тук що ми се струва че са под 18?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  8. #58
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ^^баласнират бройката на пълнолетните празнодумци. Все пак в природата нищо не се губи, всичко е в особена хармония помежду си.

    Pliok0019 ще ви обясни за особената хармония между две нежни създания с палави езичета.

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Добре де, половината тук що ми се струва че са под 18?
    наличието на някакъв интелект и добре защитено мнение по дадена тема, може да компенсира липсата на няколко месеца.

  10. #60
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Уважаеми Канис!

    Дойде и моето време да задам въпрос към Вас.

    Запознах се с едно момиче и се получи нещо като любов от пръв поглед Излизахме заедно, нещата се получиха идеално. Проблемът идва от това, че скоро той заминава за година в чужбина.

    Искрено ваша
    Лина.
    Запознала си се с момиче? Ако е така... Може ли да гледам?

    Сега сериозно. За съжаление чувствата не се подават на рационално систематизиране и оценяване, поради което всяко едно възможно решение може да е грешно.
    Тайната на любовта от пръв поглед е да се вгледаш внимателно втория път. Ако не се лъжа - ти беше на 17. Помисли си, колко е за теб една година, какво би пропуснала и какво би спечелила.

    Зависи и какви и колко сериозни чувства има той към теб. Зависи и каква натура си. Романтичка, авантюристка и тн. Би ли поела ангажимента да си му вярна, а той към теб?
    Grumpy old madman

  11. #61
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Една година чакане не ми се вижда особено реална. При положение, че се познаваме от 20 дни, а след по-малко от месец той заминава.

    Кофти ми е за това, че нямахме шанс да видим какво ще стане.

    Иначе имах в предвид момче

  12. #62

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Тая седмица нещо нямам с кой да изляза, докато миналата се чудих с кой от толкова много предложения. Кво да правя?
    не ми отговори на въпроса ще направя тема да питам защо

  14. #64
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    ^^Доктор Канис в момента е зает да дава отговори на останалите въпроси.Бъди културна,вземи си номерче и се нареди отзад на опашката като всички останали.

  15. #65
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Правих го с презерватив, ама той се скъса и какво да правя сега, бременна ли съм?

    И култовото правихме секс и той го извади/куро де/, да не съм бременна?





















    Айде да ти видя изчерпателните отговори.

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    ^^Доктор Канис в момента е зает да дава отговори на останалите въпроси.Бъди културна,вземи си номерче и се нареди отзад на опашката като всички останали.
    ох, май не съм дорасла за този раздел ..

  17. #67
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Тая седмица нещо нямам с кой да изляза, докато миналата се чудих с кой от толкова много предложения. Кво да правя?
    не ми отговори на въпроса ще направя тема да питам защо
    Изчакай следващата седмица. Може да е периодично и да има много предложения следващата седмица. Ако не отправи ти предложения, или се постарай да напаснеш графиците на приятелите си така, че предложенията да бъдат равномерно разпределени през цялата година!
    Grumpy old madman

  18. #68
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Dennitsa
    Искам мъжко,ама нито ми се търси,нито ми се чака. Кво да правя?
    Пусни това съобщение в раздел "секс" придружено с гола снимка в цял ръст и координати.
    Grumpy old madman

  19. #69
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от acdcfenka
    Правих го с презерватив, ама той се скъса и какво да правя сега, бременна ли съм?


    И култовото правихме секс и той го извади/куро де/, да не съм бременна?
    Отговор и на двата въпроса:
    Шансът да си бременна е 50%. Тоест - или си бременна, или не си бременна. По-вероятно едно от двете. За най-голяма сигурност си направи няколко теста отчитащи резултата по различна методика след минимум 6 седмици от рисковия акт. За тестовете питай аптекарката.
    Grumpy old madman

  20. #70
    Последен въпрос .. надявам се

    Утре майка ми и баща ми заминават на море за 2 нощувки - т.е. петък/събота, събота/неделя. Обаче на мен не ми се ходи с тях, а другата ми алтернатива е да ме запратят на село, тъй като ако съм останела тука, не се знаело дали ще се прибера до неделя. Та въпросът ми е как да ги накарам да ме оставят сама в къщи, като се има предвид, че ако изляза в петък вечерта ще се прибера в събота на обяд?

  21. #71
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Dennitsa
    Искам мъжко,ама нито ми се търси,нито ми се чака. Кво да правя?
    Отваряш широко краката настрани и пускаш вагиналният радар да сканира за най-близкия предмет от мъжки род. Като филтър на търсачката можеш да определиш диаметъра да не е по-малък от 5 см, а дължината от 20. След извадените резултати, обикновено завършващи на *ефон и *дорант си селектираш един и го имплантираш с нежни кръговидни движения в основата на радарната установка, стараейки се да постигнеш максимален вторичен ефект от взаимодействието на твоя нов 'мъж' с извора на желанието.

  22. #72
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Последен въпрос .. надявам се

    Утре майка ми и баща ми заминават на море за 2 нощувки - т.е. петък/събота, събота/неделя. Обаче на мен не ми се ходи с тях, а другата ми алтернатива е да ме запратят на село, тъй като ако съм останела тука, не се знаело дали ще се прибера до неделя. Та въпросът ми е как да ги накарам да ме оставят сама в къщи, като се има предвид, че ако изляза в петък вечерта ще се прибера в събота на обяд?
    Кажи им, че аз съм препоръчал да те оставят сама в къщи! Ако това не ги убеди - няма какво!
    Grumpy old madman

  23. #73
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от caseoftheex
    Последен въпрос .. надявам се

    Утре майка ми и баща ми заминават на море за 2 нощувки - т.е. петък/събота, събота/неделя. Обаче на мен не ми се ходи с тях, а другата ми алтернатива е да ме запратят на село, тъй като ако съм останела тука, не се знаело дали ще се прибера до неделя. Та въпросът ми е как да ги накарам да ме оставят сама в къщи, като се има предвид, че ако изляза в петък вечерта ще се прибера в събота на обяд?
    Кажи им, че аз съм препоръчал да те оставят сама в къщи! Ако това не ги убеди - няма какво!
    тоз път се изложи .. много несериозен отговор!

  24. #74
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от KiSsMyAsS
    Canis_Dirus Защо си нямам гадже? Защо никой не ме иска?
    Отговаряйки ти на този въпрос с причина от тип 'защото си', докторът рискува да наруши професионалната етика, квалифицирайки те с различни екземпляри от земната фауна, като например особено оборотна стока, обработена термично по време на национален празник на Щатите, или пък символ на водеща компания в производството на шоколадови изделия.

  25. #75
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от KiSsMyAsS
    Canis_Dirus Защо си нямам гадже? Защо никой не ме иска?
    Пусни 5-6-10 снимки с добро качество и без очила и ще помисля.
    Grumpy old madman

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си