.
Отговор в тема
Страница 4 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 130
  1. #76
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Други търсещи съвет?
    Grumpy old madman

  2. #77
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Скъпи Канис,

    мойто мило лъже пред обществото, че го бия. Подозирам, че това е израз на сексуалните му фантазии. Как да разбера дали е така без да нараня чувствата му (чувствителен е, почти се разплака на края на Ледена Епоха 1)???

    Вечно твоя: sramejliva_teenagerka98

    Saatana vittu perkele hate crew!

  3. #78
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Скъпи Канис,

    мойто мило лъже пред обществото, че го бия. Подозирам, че това е израз на сексуалните му фантазии. Как да разбера дали е така без да нараня чувствата му (чувствителен е, почти се разплака на края на Ледена Епоха 1)???

    Вечно твоя: sramejliva_teenagerka98
    Мила ми срамежлива_тийнейджърке,
    всеизвестен факт е, че силните личности и победителите в обществото понякога изпитват непреодолимо желание да бъдат унижавани и бити, когато никой не вижда. Напълно възможно е твоето мило да иска да го налагаш здраво с камшик, да го риташ в слабините и да го чукаш със страп-он, докато поливаш горещ восък върху него.
    Деликатни начини да го подпиташ, дали желае нещо по-така е да му подметнеш, че може да си татуира един бокс на кръста. Когато попита "Защо пък точно на кръста" ще кажеш "Ами да пробвам, дали ще ми стой добре". Това е просто един тънък намек, дали желае анален фистинг. За всеки случай можеш да прегледаш филма Venus in Furs по едноименния роман на Леополд Мазох.
    Също така може да проявиш въображение. Предложи му ободряващ тай-масаж. След като легне по корем се разходи по гърба му, за да му наместиш кокалите. Попитай го, дали са наместени хубаво, или има нужда от по-нататъшни действия като обуване на Мартенси, или Маноло Бланик. Според избора му на обувка, можеш да отгатнеш и сексуалните му фантазии.
    Мартенси предполагат грубо насилие и див животински секс.
    Маноло Бланик предполага аристократичен декаданс, кожи, психически мъчения и прочее.
    Grumpy old madman

  4. #79
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Реших от време на време да си сверявам часовника с отговорите на Др. Тийн.
    Пример:
    Цитирай Първоначално написано от неизвестно момиченце
    Здравей!На 15 съм,а никога не съм си имала приятел...Не знам какъв е проблема,но ми е кофти Никога не съм се целувала...Някой момчета показват,че ме харесват,но те не са пдходящи за мен...Чакам принца на бял кон,а той никога не идва?!?
    А др. Тийн отговаря:

    Цитирай Първоначално написано от Др. Тийн
    Ще чакаш колкото е нужно - не е лесно да срещнеш подходящ човек.
    Моят отговор е:
    Здрасти,
    мило момиче, предвид днешните стандарти ти просто влизаш вече в категорията стара мома. Целуването не е кой знае какво - обменяш лиги и бацили с някой, в чийто речник липсва думата "хигиена" и понятието "паста за зъби".
    След като някои момчета показват интерес, но ти не отвръщаш, пробвай да покажеш ти интерес и чакай някой да отвърне.
    Относно принцовете. В България отдавна няма принцове и други благородници, а конете ни са чисти дръгливи магарета. Ако следваш принципа "Търпението е добродетел", то те съветвам да се причислиш към ревностните защитнички на този принцип и тази религия. Тоест да постъпиш в метох и да дадеш обет за целомъдрие.

    Накратко:
    Зимай Пешо с голфа ма, офца!
    Grumpy old madman

  5. #80
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Д-р чичо Канис, имам следните въпроси:


    1. Защо като се погледна в огледалото в моята стая не се харесвам, а като се погледна в огледалото в коридора, съм супер яка?

    2. Защо момченцата продължават да досаждат, въпреки че вече си им казал, че не искаш да си играеш с тях?

    3. Защо вече всички искат да играят Монополи, а не Не се сърди човече?



    Чакам помощ.

  6. #81
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Мили Канис,

    защо губя толкова много от шибаното си време в този форум? Вече отхвърлих липсата на други занимания и безкрайния си интерес към Козметиката и Диетите.

    Помогни на един малък и хормонално нестабилен пич.Моля.

  7. #82
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Д-р чичо Канис, имам следните въпроси:


    1. Защо като се погледна в огледалото в моята стая не се харесвам, а като се погледна в огледалото в коридора, съм супер яка?

    2. Защо момченцата продължават да досаждат, въпреки че вече си им казал, че не искаш да си играеш с тях?

    3. Защо вече всички искат да играят Монополи, а не Не се сърди човече?



    Чакам помощ.
    Драга Педигри,

    1. Единственото логично обяснение на феномена с огледалата е, че огледалото в твоята стая е злобно, а това в коридора обективно. Вероятно помниш приказката за Снежанка и какво вълшебно огледало има в нея. Е да те светна освен такива обективни и безпристрани огледала има и зли хейтърски, който изкривяват образа, уголемяват пъпките и порите, правят ти задника огромен и тн. Мен всички огледала ме мразят, ама мен не ме бърка, щото съм пич. казвам им, че са комплексари. Пробвай и ти.

    2. Защото вероятно не си им го казала правилно. Кажи им, че тия игри, дето ти предлагат изобщо не ги играеш, че не са равностойни партньори и не искаш да си правиш спаринги със слабаци с мизерни възможности и липса на практика. Ако продължават да досаждат, нанеси им изненнадващ удар в нападателните части.

    3. Защото всички са гадни меркантилни копеленца и се стремят сами и единствено към пари, пък били те и фалшиви.
    Grumpy old madman

  8. #83
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    И аз имам въпрос:

    Защо глобала е чааак толкова, нереално смахнат?
    Ако знаех отговора на този въпрос, щях да получа нобелова награда...
    Grumpy old madman

  9. #84
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    Мили Канис,

    защо губя толкова много от шибаното си време в този форум? Вече отхвърлих липсата на други занимания и безкрайния си интерес към Козметиката и Диетите.

    Помогни на един малък и хормонално нестабилен пич.Моля.
    Мили Земетресе,
    гледай позитивно на нещата. Гледай на времето прекарано тук като инвестиция в развитието си. Инвестирай умно - само в печеливши размери, от които може да се извлече полза.

    Ако желаеш да прекарваш повече време извън интернет, то иделаният вариант е да не си плащаш таксата. Така ще имаш пари да вършиш интересни неща в реалния живот.
    Grumpy old madman

  10. #85
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Моят проблем: от доста време (близо година) съм в неудобно положение. Запознах се със сладур, моли се, моли се, моли се, накрая една вечер се напих и го повиках да се видим. Малко екшън (без секс!!) на тъмно и кой откъдето. След т'ва се карахме и сдобрявахме, накрая почнахме да се виждаме често, той проговори за сериозно (перефразирано: Аз много исках, ама ти се криеш от мен и ме държиш настрана), запознах го с приятелите си, правех му престоя с мен приятен (пак без секс!) и те така. През цялото т'ва време ние ходехме по разни усамотени ненаселени места и понеже взе да ми писва предложих да се виждаме у нас пък кат' не иска няма да мрънкам за сериозности. Оттогава ме игнорира. Не винаги, ама... Дали е щот' го разигравах за последното виждане (абсолютно неумишлено) или просто вече не ме харесва? Дали има шанс да му се измисли нещо секано? Идеи?

  11. #86
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Моят проблем: от доста време (близо година) съм в неудобно положение. Запознах се със сладур, моли се, моли се, моли се, накрая една вечер се напих и го повиках да се видим. Малко екшън (без секс!!) на тъмно и кой откъдето. След т'ва се карахме и сдобрявахме, накрая почнахме да се виждаме често, той проговори за сериозно (перефразирано: Аз много исках, ама ти се криеш от мен и ме държиш настрана), запознах го с приятелите си, правех му престоя с мен приятен (пак без секс!) и те така. През цялото т'ва време ние ходехме по разни усамотени ненаселени места и понеже взе да ми писва предложих да се виждаме у нас пък кат' не иска няма да мрънкам за сериозности. Оттогава ме игнорира. Не винаги, ама... Дали е щот' го разигравах за последното виждане (абсолютно неумишлено) или просто вече не ме харесва? Дали има шанс да му се измисли нещо секано? Идеи?
    Аха. Имам една идея, която ще ти помогне за целия ти живот. За в бъдеще прилагай принципа KISS

    Keep
    It
    Simple,
    Stupid!

    Сложните схеми рядко работят в живота, особено приложени за простички неща като любовта. Едно ясно и точно разговорче без намеци и недомлъвки и всичко се изяснява.
    Grumpy old madman

  12. #87
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Задоволителен отговор. Сърдечни благодарности!

  13. #88
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Пак аз. Този път е доста лично, но ме тормози. Гледам болен човек. Баба ми е много болна, на легло и нищо не може да прави сама, а и в повечето време е неадекватна. Вчера се наложи да и отворя устата насила за да я нахраня, защото в противен случай след току - що поставения инсулин захарта щеше да падне, нямаше да мога да овладея положението, следва диабетична кома и смърт без да мога да направя нищо по въпроса. Знам, че въпреки това, че съм използвала сила съм постъпила правилно, но изпитвам ужасни угризения. Не съм я наранявала, просто поставих залък, който да сдъвче в устата и. Как мога да се оттърва от чувството за вина?

  14. #89
    Мили Канис,защо българите са толкова просташки и варварски народ?

  15. #90
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от graceless
    Мили Канис,защо българите са толкова просташки и варварски народ?
    Вие, простаците, ни изкарвате лошо име.
    Grumpy old madman

  16. #91
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Цитирай Първоначално написано от graceless
    Мили Канис,защо българите са толкова просташки и варварски народ?
    Ти сама ще си отговориш:

    Цитирай Първоначално написано от graceless
    Сички сме фашисти
    Те явно са комунисти и затова се различават от нас,обикновените фашисти
    Това е самата истина По законите на Мърфи филията пада с лютеницата надолу И така,за да направим сравнение,едните са фашисти,другите комунисти,а третите-нацисти

  17. #92
    Канис, защо всичко върви против мен? 2ма момъка ме преследват и ОПЯВАТ на главата на тоя, който аз харесвам. Какво да направя? Че единия дори е приятел на възлюбения ми.
    И вчера се прибирах с единия и с възлюбения, и нещо моето момче беше подкукуросано и вървеше нарочно отзад, докато оня ме занимаваше с пълни дебилщини!!
    На всичкото отгоре възлюбеният ми е харесвано момче, само му налитат тъпи малки путки. Мисля че ще ми е много трудно да го спечеля, но не е невъзможно, не обичам да се отказвам рано.
    Кво да правя? :[
    Мисля че с него трябва по друг начин - да му влезна под кожата, не да се натискам като някакъв гей - достатъчно момичета го правят.
    И? Кво да правя? ;/
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  18. #93
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Канис, защо всичко върви против мен? 2ма момъка ме преследват и ОПЯВАТ на главата на тоя, който аз харесвам. Какво да направя? Че единия дори е приятел на възлюбения ми.
    И вчера се прибирах с единия и с възлюбения, и нещо моето момче беше подкукуросано и вървеше нарочно отзад, докато оня ме занимаваше с пълни дебилщини!!
    На всичкото отгоре възлюбеният ми е харесвано момче, само му налитат тъпи малки п****. Мисля че ще ми е много трудно да го спечеля, но не е невъзможно, не обичам да се отказвам рано.
    Кво да правя? :[
    Мисля че с него трябва по друг начин - да му влезна под кожата, не да се натискам като някакъв гей - достатъчно момичета го правят.
    И? Кво да правя? ;/
    Ми ... Продължавай с латиноамериканските сериали. Докато ти преследваш Игнасио, Хосе ще преследва теб, Лусия ще преследва Хосе, а накрая ще се окаже, че Игнасио и Лусия са близнаци от различни майки.

    Що не пробваш да го привикаш на две очи някъде- било то кафене, или у вас (гледай да е на познат терен) и му кажи.
    "Харесвам те. Влюбена съм в теб. Имаме ли шанс" или нещо такова. Прав текст без недомлъвки. В най-лошия случай ще те отреже. НО по-добре ужасен край, отколкото ужас без край.
    Grumpy old madman

  19. #94
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Нека и аз попитам бате Канис :Д

    Така.. най-добрия ми приятел от доста време е влюбен в мен. Накрая, само и само за да го видя щастлив тръгнах с него. Окей, ама сега как да стане като си харесах друг? Приятеля ми чисто и ясно ми разясни, че приятелство между нас не може да има, заради чувствата му. А не мога да го загубя като приятел. Ще загубя част от себе си, колкото и превзето да звучи. Да се мъча ли за да му е яко на него или да му кажа всичко?

  20. #95

  21. #96
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от InnchetO
    Нека и аз попитам бате Канис :Д

    Така.. най-добрия ми приятел от доста време е влюбен в мен. Накрая, само и само за да го видя щастлив тръгнах с него. Окей, ама сега как да стане като си харесах друг? Приятеля ми чисто и ясно ми разясни, че приятелство между нас не може да има, заради чувствата му. А не мога да го загубя като приятел. Ще загубя част от себе си, колкото и превзето да звучи. Да се мъча ли за да му е яко на него или да му кажа всичко?
    А ти що правиш курвенски номера? Мислеше си, че като тръгнеш с него и ще го направиш щастлив, а? А не помисли ли, че като го напуснеш ще премине в другата крайност?
    Изпаднала си в win-lose ситуация. Няма как всички да са доволни.

    Прецени си, кое за теб е по-важно. Той или ти и действай.
    Grumpy old madman

  22. #97
    Канис, много те уважавам, въпреки че си ми блокриан.


    НО какво да му признавам. Нали съм си признавала чувствата и съм видяла че това не е начинът. Като признаеш на някого чувствата си той вече те няма за нищо [; Винаги става така - приема те за даденост и ако си имал шансове, те направо се изпаряват. Винаги става така.

    И...

    Кво да правя? /упорствам с въпроса!/
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  23. #98
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    НО какво да му признавам. Нали съм си признавала чувствата и съм видяла че това не е начинът. Като признаеш на някого чувствата си той вече те няма за нищо [; Винаги става така - приема те за даденост и ако си имал шансове, те направо се изпаряват. Винаги става така.

    И...

    Кво да правя? /упорствам с въпроса!/
    Tоест ти си му казала на него, че го обичаш, желаеш, искаш деца от него и тн. и той те е игнорирал? Те тогава отговора е ясен.
    Ако чувствата са взаимни няма да те има за нищо, ако не са? какъв е смисъла? За любов трябват двама.

    То хубаво въпроси, ама все пак. няма да ви казвам, как да живеете.

    П.П. Винаги можеш да направиш последния Cosmo-тест и да си сметнеш точките и според тях да действаш.
    Grumpy old madman

  24. #99
    Естествено че няма ти да ми казваш. Не съм зависима от теб, но си умен и искам да се посъветвам.

    Иначе не, обектът не знае за моите чувства.
    Просто веднъж съм си признавала чувствата и видях че стана worse. И оттогава знам че чувства не се казват, ами се играе на котка и мишка и вече ако си доста сигурен си слагаш картите на масата.


    Рей, никакъв примат не е момчето. : D

    Както и да е.
    Ще му кажа, но като ми писне да го "зарибявам"



    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  25. #100
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Винаги има вариант да се направя на оная едрата Наталия от "Море от любов", но после ще трябва да кръщавате сина Ангел, или дъщерята Ангелинка....
    Grumpy old madman

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си