.
Отговор в тема
Страница 5 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 130
  1. #101
    Канис, изглеждаш доста по-способен от последния ми психиатър. Дано имаш отговор и на моите проблеми.
    Последната почти година бавно но сигурно се превръщам в асоциален, алкохолизиран форумен идиот - хейтър. Занимавам се с чуждите проблеми и псувам наред като по този начин игнорирам своите. Последното почвам бегло да осъзнавам под действието на алкохола както и в момента. И преди имах леки психични отклонения, но след раздялата с момичето, което обичах се задълбочиха. Аверите ми от кръчмата с които преди коментирахме и се забавлявахме с такива неща - почти всички вече ги няма по различни причини: един е в затвора, за няколко не се знае къде са, катастрофа с мотор, няколко в чужбина, други пък съвсем са изтъпяли от прекомерна употреба на алкохол и наркотици. Общо взето не останаха хора с които да споделям такива неща. Единствено имам кратковременни пристъпи на нормалност като се откъсна за 2-3 дни от градската среда и хвана гората или си ходя на село и се занимавам с чисто битови дейности като печене на пържоли на огън и яденето им, слагане на джибрите за ракия, копаене на градината.
    Има ли надежда за мен?

  2. #102
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от JackASS82
    Канис, изглеждаш доста по-способен от последния ми психиатър. Дано имаш отговор и на моите проблеми.
    Последната почти година бавно но сигурно се превръщам в асоциален, алкохолизиран форумен идиот - хейтър. Занимавам се с чуждите проблеми и псувам наред като по този начин игнорирам своите. Последното почвам бегло да осъзнавам под действието на алкохола както и в момента. И преди имах леки психични отклонения, но след раздялата с момичето, което обичах се задълбочиха. Аверите ми от кръчмата с които преди коментирахме и се забавлявахме с такива неща - почти всички вече ги няма по различни причини: един е в затвора, за няколко не се знае къде са, катастрофа с мотор, няколко в чужбина, други пък съвсем са изтъпяли от прекомерна употреба на алкохол и наркотици. Общо взето не останаха хора с които да споделям такива неща. Единствено имам кратковременни пристъпи на нормалност като се откъсна за 2-3 дни от градската среда и хвана гората или си ходя на село и се занимавам с чисто битови дейности като печене на пържоли на огън и яденето им, слагане на джибрите за ракия, копаене на градината.
    Има ли надежда за мен?
    Разбира се. Пред теб стоят два пътя - на тоталната деградация в интернет, или на идиличния живот далеч от цивилизацията - на село!
    Като за начало спри нета и продай компа. Замини на село и живей щастлив и простичък селски живот. Не може всички да са граждани.
    Grumpy old madman

  3. #103
    Канисе, изключително съм впечатлена от теб в тази ти светлина справяш се страхотно, да не кажа професионално! Та, приятно изненадана, ще се допитам до теб по последните ми раздвоумения, държащи ме будна вече седмица ;д
    въпреки че като се замисля, ше ти пиша на лично, част от хората замесени често ме проверяват кфо пиша из Форума
    та ако се запиташ какъв е бил смисъла на поста - първо - впечатлена съм, второ - искам отговорр ама сериозен

  4. #104
    Всъщност не дава никакви що-годе точни отговори, а просто вкарва малко обща култура, която всеки който се замисли трябва да му дойде на акъла и направо ме изумявате, че такива неща не ви идват отвътре
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  5. #105
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Всъщност не дава никакви що-годе точни отговори, а просто вкарва малко обща култура, която всеки който се замисли трябва да му дойде на акъла и направо ме изумявате, че такива неща не ви идват отвътре
    Животът не еточна наука. като питат, колко е 2+2 ще им отговорим точно 4!

    Освен това са поне 10 пъти по-точни и обстойни от Др. Тийн. Не стига, че услугата е безплатна, ами и за качеството мрънкате. За достатъчно пари и чилсата от следващия тираж на тотото познавам!
    Grumpy old madman

  6. #106
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Имам определена като количество работа - X.
    Ако работя със същото темпо ще съм свършила работата след 2 седмици.
    А аз искам да остана там още 6 седмици.

    Какво да направя за да си разпределя работата така че да ми стигне за целия период,без да изглежда че върша подозрително малко?
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  7. #107
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Основната ми работа наистина е константа. Имам X брой неща,които трябва да оправя и когато ги оправя работата ми свършва.
    Според формулата ти,най-добре е май да увелича допълнителната,за да остана по-дълго време.

    Мерси.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  8. #108
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Имам определена като количество работа - X.
    Ако работя със същото темпо ще съм свършила работата след 2 седмици.
    А аз искам да остана там още 6 седмици.

    Какво да направя за да си разпределя работата така че да ми стигне за целия период,без да изглежда че върша подозрително малко?
    Мисли като икономист!
    Grumpy old madman

  9. #109

    Re: Съветите на Canis_Dirus

    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Поради многото оплаквания от ненавременните и неадекватни отговори на Др. Тийн, отварям тук рубриката "Съветите на Canis_Dirus". Можете да задавате всякакви въпроси и да се надявате на неочаквани отговори.



    Отговорите представляват лично и не винаги сериозно мнение. Не са осланяйте на тях за лекуване на болести, решаване на проблеми и тн.
    О Падре,поклон пред тебе и товя Ку-Клукс Клан ...

  10. #110
    Доктор Дирус бихте ли ми помогнали , не мога да си обясня защо всичките ми връстници са със средната интелигентност на шимпанзета , при това ги мъчат належащи проблеми и главоблъсканици присъщи на Нено и Неновица от "Мамино детенце" затова социалните ми контакти са ограничени , не че не бих искал да се запозная с атрактивни хора , но просто такъв голям процент от тях са дегенерати , че наистина е много трудно да поддържаш отношения само с интересни хора.Поради същата причина не съм влизал в чалготека и на други такива публични места в които младото поколение обича да се подвизава.Но най-важното лошо ли е да желая да залича повечето такива субекти подвластни на поп културата и всеки неин аспект.

  11. #111
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    ^Всяко действие си има равно по големина и противоположно по посока противодействие. Осножен закон на физиката.

    Така и еволюцията.
    Grumpy old madman

  12. #112
    но докторе какво да правя със садистичните си нагони

  13. #113
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Не го смятах за проблем, но преди 2минути осъзнах, че това, че не съм имала връзка => сексуални контакти около 4 месеца, е приблем.

    И ми е кофти.

    Какво да правя.

    Линету, 12год.

  14. #114
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    да се радваш че си свободна?
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  15. #115
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    да се радваш че си свободна?
    Вече радостта от свободата е минало. Преодолях я.

  16. #116
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Намери си някое точно момче, с което да имате периодично сексуални контакти,ако това ти липсва..

    Но без да се обвързваш и да минаваш през всичките трудности на връзките,отговорност,ревно ст,сблъсък на характери,държане на сметка къде си,какво правиш..и тн.

    Гледай само момчето да е точно,защото ти не си нито на възраст подходяща за сериозна връзка, нито за безразборен секс със случайни.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  17. #117
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Въпрос: kura mi e 19 santa towa dobre li e

    Др. Тийн: Здрасти,
    идеално Можеш само да се радваш.

    Как ще коментирате, уважаеми Канис?

    Въпросът не е зададен от мен!

  18. #118
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Въпрос: "мъжкия полов орган" mi e 19 santa towa dobre li e

    Др. Тийн: Здрасти,
    идеално Можеш само да се радваш.

    Как ще коментирате, уважаеми Канис?

    Въпросът не е зададен от мен!
    Моят отговор.

    Не носът, Пинокио!

    Иначе без коментар!
    Немея пред толкова надарени индивиди!
    Grumpy old madman

  19. #119
    Стана известен, браво.

  20. #120
    Доста добре, отговорите са на ниво. А не като при д-р Тийн зададох му някакъв въпрос и така и не си дочаках отговора. Вече 2-3 месеца няма отговор, аз от толкова чакане вече забравих какво го питах.
    Не ПрОщАвАм И зА нИщО нЕ сЪжАлЯвАм.С вИсОкО вДиГнАтA гЛаВa ВиНаГи ПрОдЪлЖаВаМ! На ниКой нЕ пОдРъЖаВаМ и СеБе сИ оТсТоЯаВаМ! ТъПиТе кУ*Ки Не ПрИзНаВаМ,а ГоЛеМиТе НаДуВкИ с НаДсМеШкА оТмИнАвАм!!!

  21. #121
    айде и аз да питам имам ли шанс да срещна някой събратим че ми е мн самотно(облак имам предвид )
    Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място!

  22. #122
    Канис, как ще коментираш IQто на някои от хората, които са ти задали въпрос в темата?

    И един сериозен въпрос - ако сложа магнит на компютъра си (кутията), ще му стане ли нещо?
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  23. #123
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от padnaloblak
    айде и аз да питам имам ли шанс да срещна някой събратим че ми е мн самотно(облак имам предвид )
    Възможно. Макар да не съм добре запознат с флората и фауната по малките населени места.

    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Канис, как ще коментираш IQто на някои от хората, които са ти задали въпрос в темата?

    И един сериозен въпрос - ако сложа магнит на компютъра си (кутията), ще му стане ли нещо?
    Няма да коментирам. Отрицателните числа не са ми силна област.

    Зависи от магнита. Ама пробвай де. Ако гръмне ще е яко
    Grumpy old madman

  24. #124
    а канис не беше ли ретард?
    Druze Tito mi ti se kunemo.

  25. #125
    canis, какво е ретард?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си