.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 130
  1. #1
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Съветите на Canis_Dirus

    Поради многото оплаквания от ненавременните и неадекватни отговори на Др. Тийн, отварям тук рубриката "Съветите на Canis_Dirus". Можете да задавате всякакви въпроси и да се надявате на неочаквани отговори.



    Отговорите представляват лично и не винаги сериозно мнение. Не са осланяйте на тях за лекуване на болести, решаване на проблеми и тн.
    Grumpy old madman

  2. #2
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от KiSsMyAsS
    xaxax ти ли ще си новия доктор?
    Аз откривам конкурентна практика на дъмпингов принцип. Предлагам по-високо качество в по-кратки срокове на същата тарифа!
    Grumpy old madman

  3. #3
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Съветите главно от теб ли ще се дават или и другите могат да взимат участие?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Съветите главно от теб ли ще се дават или и другите могат да взимат участие?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Съветите главно от теб ли ще се дават или и другите могат да взимат участие?
    Както предполага темата, тук можете да потърсите съвет от мен - ЛИЧНО!
    Естествено никога не е изключено да страдам от шизофрения и да ви отговарят различни хора, но това са частни случаи, чието изясняване е трудно поради факта, че отговорите се появяват от никнейма на един и същ потребител!
    Grumpy old madman

  6. #6
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Имаше нужда от уточнение,за това и попитах.

  7. #7
    Как да си махна една стрийка на бедрото?

    Имам пъпка на гз, кво да правя?

    Много ми е тъжно за един от 10 месеца, да се самоубия ли?

    Кво да правя ако днес няма слънце а се набутам да отида на плаж?
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  8. #8
    Не бих се обърнал към теб ;/

  9. #9
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Как да си махна една стрийка на бедрото?

    Имам пъпка на гз, кво да правя?

    Много ми е тъжно за един от 10 месеца, да се самоубия ли?

    Кво да правя ако днес няма слънце а се набутам да отида на плаж?
    За твое огромно съжаление, науката все още не е открила начин, по който да премахне стрии в домашна обстановка. Разбира се винаги можеш да се натъпчеш и напълнееш до момента, в който от буците стриите няма да си личат.

    Пъпката на гз я стисни.

    Щом за 10 месеца не си събрала кураж да се самоубиеш, няма смисъл да го правиш сега. По-добре гледай филма Wristcutters

    Ако днес няма слънце, си намери едно собствено такова, което да бъде твоето слънце денем, а нощем с не-съвсем нежния си лъч да бъде твоят месец и да те обгръща с нежното си обаяние. Шансът да си намериш такъв на плажа никак не е лош.
    Grumpy old madman

  10. #10
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    Не бих се обърнал към теб ;/
    Винаги съществува и опцията да ми обърнеш гръб, но дали според теб тя е по-безопасна?
    Grumpy old madman

  11. #11
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    ^^Зависи от възбудата в теб

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    Не бих се обърнал към теб ;/
    Винаги съществува и опцията да ми обърнеш гръб, но дали според теб тя е по-безопасна?
    Няма да ти обърна гръб. Стоя твърдо зад твоята форумна кандидатура. Просто не бих се възползвал от твоитe благородни услуги ;]

  13. #13
    Каниса обаче наистина сериозни отговори вади че и хубави

    Една звездичка
    *нямам пъпка на гз



    мерси, dr Canis!



    пз Rammstein - Feuer Frei, любимата ми
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Скъпи Канисе, приятелят ми свърши върху коремчето ми- дали има шанс спермата да е попила и да съм бременна?

  15. #15
    След последната раздяла с едно прекрасно девойче, сега на мореето се чувствам угнетен и покрусен ... което ме спъва в опитите за нови запознанства със скандинавски катерички ? Какво да правя, Канисе ;/ Да се опитам да превъзмогна раздялата като си дам време или да насиля новите познанства?

  16. #16
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    Скъпи Канисе, приятелят ми свърши върху коремчето ми- дали има шанс спермата да е попила и да съм бременна?
    Попивателността на кожата на коремчето зависи от наличната растителност и използваните козметични продукти. Дали в твоя случай е шанс, или риск е трудно да гадая, но щом употребяваш "шанс", явно се надяваш. Та затова ще те успокоят, че да - ШАНС има! Сперматозоидите са малки жилави копеленца, които са устойчиви на много дразнения, но са и известни с това, че могат да живеят по няколко десетки часа и да преминават големи разстояния. Ако приятелят ти е авантюрист по дух и пещерняк по страст, има шанс характерът му да се е пренесъл в някои от сперматозоидите му и те да тръгнат на експедиция, която да отведе някой заблуден сперматозоид към пещерата "Дяволско гърло" и там да намери дълго пазената светая светих.

    Това е всичко, с което мога да ти помогна предвид дадената ми оскъдна информация!
    Grumpy old madman

  17. #17
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от schoolgirl
    хайде и аз да задам
    - Мнн ми харесва едно момче готин е еи има прическа кво да права?
    - Вчера като ходих по улицата и .....пръцнах и се чу и ме е мн неудобно някво решение?

    -Утре съм на чалга концерт на Пайнер кво да облекаа тая вечер..къса пола или новите дънки?

    -Да се гримирам ли силно ?

    -какво бельо да си сложа ако съм с пола?

    -Ами ако пръцна на концерта?

    -ако съм с повечее парфюм дали ще е добре?!

    -Баба ми ме вика на село за 5 дена..но ако ида няма да виждам момчето което харесвааааааааам дали да ида



    - Прави секс. Но преди това го острижи, че гела лепне гадно.

    - Прави анален секс. Няма да се чува. Но с мярка. Ако прекалиш ще мирише и ще се оцветява

    - Облечи двете - новите дънки и отгоре полата. Модерно е!

    - Ако си приключила с гримирането ти и майка ти те познае - значи не си се гримирала достатъчно!

    - За да предотвратиш подобен гаф, намери няколко младежи, които да "запушват" възможността за пръцкане.

    - Колкото повече - толкова повече!

    - Иди на село. Всеки е длъжен да знае корените си. Дори съм убеден, че ти принадлежиш там и няма да ти се връща!
    Grumpy old madman

  18. #18
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    След последната раздяла с едно прекрасно девойче, сега на мореето се чувствам угнетен и покрусен ... което ме спъва в опитите за нови запознанства със скандинавски катерички ? Какво да правя, Канисе ;/ Да се опитам да превъзмогна раздялата като си дам време или да насиля новите познанства?
    Мило момче, единственото, което времето може да излекува, е младостта. Аз съм убеден, че ти от младост не искаш да се лекуваш, затова предлагам да подложиш на проверка твърдението, че скандинавските катерички можели и от най-чепатото дърво да изкарат божествена мелодия, а хралупите им били най-добре облицованите, подържани и гостоприемни.

    Гледай на това като бойна задача и дълг към Родината!
    Grumpy old madman

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    След последната раздяла с едно прекрасно девойче, сега на мореето се чувствам угнетен и покрусен ... което ме спъва в опитите за нови запознанства със скандинавски катерички ? Какво да правя, Канисе ;/ Да се опитам да превъзмогна раздялата като си дам време или да насиля новите познанства?
    Мило момче, единственото, което времето може да излекува, е младостта. Аз съм убеден, че ти от младост не искаш да се лекуваш, затова предлагам да подложиш на проверка твърдението, че скандинавските катерички можели и от най-чепатото дърво да изкарат божествена мелодия, а хралупите им били най-добре облицованите, подържани и гостоприемни.

    Гледай на това като бойна задача и дълг към Родината!
    Благодаря. Дари ме с вдъхновение :Д След работа нападам ^^

  20. #20
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Скъпи Канис, пише ти едно много объркано момиче, влюбена съм в 4ма, как да разбера кой е най-добрият за мен?

  21. #21
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Spider4eto
    Скъпи Канис, пише ти едно много объркано момиче, влюбена съм в 4ма, как да разбера кой е най-добрият за мен?
    Пробвай trial-and-error. Познат на български като "метод на пробата и грешката". Пренебрежим страничен ефект е фактът, че жените прилагащи го в аспекта на връзки с мъже получават научната степен "Kypвa"
    Grumpy old madman

  22. #22
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Скарах се с майка ми преди 2 седмици и от тогава не си говорим.Обаче идва време да ми прати едни неща от България в Испания.Ако направя опит да се сдобрим ще разбере защо го правя.А нещата които трябва да ми прати са ми нужни.
    Как да направя така,че да се сдобрим без да ми натяква,че винаги я търся само когато имам нужда от нея?

  23. #23
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от x3eme
    Скарах се с майка ми преди 2 седмици и от тогава не си говорим.Обаче идва време да ми прати едни неща от България в Испания.Ако направя опит да се сдобрим ще разбере защо го правя.А нещата които трябва да ми прати са ми нужни.
    Как да направя така,че да се сдобрим без да ми натяква,че винаги я търся само когато имам нужда от нея?
    Вариант 1: Стани независим и се оправяй без тези неща!

    Вариант 2: Разчитай на съвестта й и майчинския и инстинкт, че въпреки всичко ще ти прати тези неща.

    Вариант 3: Сдобрете се, а когато вземе да ти натяква кажи, че не искаш да досаждаш, като й обясняваш постоянно, че е най-добрата майка и редно тя да го знае. Все пак не й ли стига, че в момент на нужда търсиш нея? Това не показва ли обич и доверие?
    Grumpy old madman

  24. #24
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    ^^Мога да се оправям сам,просто въпросните неща само от там мога да ги получа и само на нея мога да разчитам за това.
    Странна птица е и винаги сме в конфликт.За това и винаги ми натяква,че без нея съм нямал кво да правя,а има доста случаи когато съм и помагал със много неща.
    Абе,ше опрайме нещата.

  25. #25
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Мило форумче и ти драги Канисе,

    с интерес следя рубриката ти от години и винаги съм се възхищавал на твоята проникновеност и вдъхновяващи отговори, но никога не съм вярвал, че ще се наложи и аз да ти задавам въпрос.

    От известно време ходя с едно момиче, което доста харесвам, но тя изобщо не ме слуша, а и даже ме бие. Какво да правя?


    Твой верен почитател,
    Райбер
    Мили ми Райбере,
    от формулировката ти излиза, че ти ХОДИШ от известно време с това момиче. Тоест въпреки, че тя те бие ти можеш да ходиш. В такъв случай не виждам, какъв е проблема. Вероятно момичето има много силни чувства към теб и леки проблеми с тяхното изразяване. Мога да те успокоя с репликата, която милиони мъже прилагат над жените си, когато ги склоняват към анален секс - "След време ще ти хареса!".
    Относно проблема, че не те слуша. Възможно е да е чисто физически - например запушени ушни канали (внимавай, къде еякулираш!), или липса на връзка между тъпанчето и главния мозък.
    Ако проблемът не е физически, явно се крие в начина на общуване. Просто трябва да преформулираш своите желания. Вместо "Хайде да гледаме футболен мач" можеш да кажеш "Искаш ли да погледаме, как 22 тичат подир една?". Вместо "Отивам да пия бира с приятели" кажи "Оставям те на спокойствие, за да релаксираш и да вземеш разпускащ душ с последствено кремосване, обезкосмяване, скубане на вежди и тн." Примерите тук са безкрайни. Идеята е да я накараш да си мисли, че те всъщност го иска, което не е никак трудно, понеже жените НЕ ЗНАЯТ, какво точно искат и то трябва да им се каже. Те ще поискат това, което е представено като атрактивно за тях.
    Grumpy old madman

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си