.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498

    Политика-новини и изяви

    Нека тук споделим мнението си за новите политически твърдения.

    Нека изкажем мнение и различни гледни точки.

  2. #2
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Размразяването на парите отпуснати от еврофондовете.
    Преди няколко дни слушах за това.Ще можем ли да усвоим парите или пак ще изчезнат в ръцете на власта?

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    това са само глупости на нашия парламент с цел да покажат колко много им дреме за нас и колко много правят
    ако има пари те ще исчезнат пак по държавни поръчки и нищо насреща няма да видиме

  4. #4
    На мен ми се струва, че нищо няма да се промени, докато политиците не спрат да крадат пари.
    Всичко е позволено... стига да не ни хванат! ;]]

  5. #5
    Според мен ни е нужен регулаторен орган,който да контролира разпределението на парите,за да не може елитът да се възползва.

    Доста фондове бяха замразени защото не успяхме да покрием изискванията на съюза. А нали за това се борехме толкова години-само и само да влезем. Достатъчно показателно е,че се представяме най-зле като член на съюза...

    Корупцията и неусвояването на европейските пари са само малка част от елементите на неуспеха.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    Според мен ни е нужен регулаторен орган,който да контролира разпределението на парите,за да не може елитът да се възползва.
    още една група хора, която ако не още от началото, то с времето, ще започне да злоупотребява с правомощията си и също ще започне да краде.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от plmn
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    Според мен ни е нужен регулаторен орган,който да контролира разпределението на парите,за да не може елитът да се възползва.
    още една група хора, която ако не още от началото, то с времето, ще започне да злоупотребява с правомощията си и също ще започне да краде.
    ако за пореден път докажем,че не сме способни да се контролираме,то нека европейци го направят

  8. #8
    ще покварим и тях

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от plmn
    ще покварим и тях
    Стига де,надявам се да не е чак толкова плачевно положението.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    предлагам тази тема да бъде важна

    още отсега я определям като най-култовата

  11. #11
    Супер фен Аватара на SWASTIKA
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 391
    Тема, която не засяга никой и тема, която може да промени само постовото си съдържание.
    ULTRA VIOLENT SKIN BLOCK!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си