http://diamondville.host56.com/blog/?page_id=95 изцяло на български!
а всички българи

Това е мястото което съм отделил за всички българи Тук ще отговарям на въпросите ви свързани с технологиите , paypal, както и вашите проблеми и несполуки свързани с техниката
Моля придържайте се към добрия тон, не спамвайте и ще се опитам да ви помогна
Ако имате нещо много спешно може да ми го пратите като въпрос на мейла,предлагам и платени компютърни консултации ако някой се интересува За контакти пишете ми на love.work.play@gmail.com
п.с. предлагам и отдалечена компютърна помощ
Компютърна услуга, която се извършва с програма за отдалечен достъп. С тази програмата наш администратор работи в реално време от нашият офис върху Вашия компютър и решава проблема без посещение. Поддържани операциони системи до момента са Windows всички версии и Mac OS X всички версии.

Програмата която се използва е защитена, данните между двата компютъра са кодирани и кодът за достъп, който позволява ние да контролираме Вашият компютър, е еднократен и повторно влизане от наша страна не може да има без предоставянето на този код от Ваша страна /всеки път се генерира нов код за достъп/.

Проблеми които могат да бъдат разрешени. Проблеми с вируси и антивирусната защита. Инсталация или преинсталация на софтуерен продукт, както и проблеми не засягащи пряко операционната система на компютъра Ви.За контакти love.work.play@gmail.com , skype purebless