.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Имаме питане с приятелката ми!

    Здравейте,
    като за начало извинявайте ако съм сбъркал мястото на темата, но наистина не съм сигурен къде да я пусна, така че реших да го направя тук.
    Имаме следното питане, от къде можем да си купим с приятелката ми кондоми, но на по тънко ? Тоест има ли нещо като борса, или знам ли какво, нещо от сорта, където да ги дават на пакет. Ще заминаваме на море и ни трябва по-голямо количество. Ползваме Vitalis те са 1,60лв/кутийката. Ще ни излезат доста солено, защото ще сме 10 дена на море. Дано не предизвикам присмех или нотки на яд у повечето от вас. Знам за варианта да се науча да я пазя, но не съм се научил за момента и са ни нужни кондоми. Благодаря ви предварително !

  2. #2
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483

    Re: Борса - кондоми ?

    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Знам за варианта да се науча да я пазя, но не съм се научил за момента и са ни нужни кондоми.
    Такъв вариант няма даже да не свършиш в нея, пак има голям шанс за забременяване спирайте кондомите, като планирате да си имате дете, не по-рано

    приятно изкарване на морето

  3. #3
    Мерси много, но не ми помагаш особено много ! Някакво решение на проблема ни ?!

  4. #4
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Да,съветът е да не пестиш пари за кондоми.

  5. #5
    Благодаря за съвета! Дурги мнения, съвети ?!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Да, купи си свестни капути, една вечер ще се жертвате и няма да удряте шотове в бара

    Saatana vittu perkele hate crew!

  7. #7
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Купи си найлонова торбичкаи ластик.
    Бест кондом евър
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  8. #8
    Противозачатъчни?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  9. #9
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Противозачатъчни?
    лош избор

  10. #10
    Защо- ако са сигурни и не сменят партньори няма проблем за болести, а и е само на едно посещение при гинеколога. И ще излезе по- евтино, мисля, и то за повече време

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  11. #11
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    точно от презервативи ли намери да пестиш

  12. #12
    Купи си ги предварително от някоя аптека. По морето са по-скъпи ... и ето че ти ще спестиш ... дейм

  13. #13
    Е, че 10 дена едва ли ще ви трябват повече от 20 кондома (ако сте много, много загорели ) 20/3 =7*1,6 = 12 лева ( Кво му плащаш)


    Задник съм!

  14. #14
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Eби я в ГЪ3А! Там може и без
    Grumpy old madman

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Eби я в ГЪ3А! Там може и без
    Да бе знаеш ли колко болести има И за газа трябва по-дебел презерватив които са по скъпи Да не говорим, че трябва да си прави клизма Извод: Няма да ебе


    Задник съм!

  16. #16
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Тя няма ли да пресъхне и да се претърка? Да правиш секс по 2-3-5 пъти на ден всеки ден не е особено приятно. Аз ще ходя с половинката на планина 1 седмица и на море още 1. Повече от 10-тина пъти не мисля, че ще правим секс. Пия противозачатъчни де. Аз не отивам там да се таковам като невидяла, а да си почина, да се забавлявам, да сменя обстановката, да си правя скара, да цакам белот, да ходя на плаж...Ако е за секса всеки ден мога да правя. Ням да чакам почивката, я. Вземи 4-5 кутийки. Единият ден не ходете на кръчма, а хапвайте сандвичи и ще си ги избиеш. Има презервативи от 30 стотинки на всяка бутка. Ползвала съм, не се късат. Даже са по-дебели.

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    ^^да, ама не миришат на букет от пролетни цветя..

    плюс това не си на 15 и с приятелят ти не си търсите 'терен' за малко креватна фисзарядка. Нормално е 'младите' да са с други приоритети покрай ваканциите

  18. #18
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Re: Имаме питане с приятелката ми!

    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Дано не предизвикам присмех или нотки на яд у повечето от вас.
    Няма, няма, спокойно
    Май си просиш посещение от щъркела

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #19
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Е, то е ясно, че И това ще се прави, ама трябва ли да е по 10 часа на ден. Което ми напомня: ще ходим на планина с приятелска двойка. Момичето пита какво сме щели да правим вечер и да сме вземели лаптопа, че да гледаме филми. Ние с приятеля ми казахме, че те ако искат да си гледат филми, ние ще правим секс. Вечер, де. Не постоянно...то писва.

  20. #20
    Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно и сме имали съвсем малко дни когато да можем да се наситим един на друг както сме искали .... да на морето ще наваксаме. Млади сме и да нямаме всеки ден възможност да го правим. А и за тези кондоми от по 30 стотинки вяра им нямам. Това ни е първата почивка заедно и смятаме да се отдадем напълно един на друг. А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си. Благодаря ти. Изглежда някоя вечер ще се лишим от барове и подобни заради удоволствието. Благодаря Ви !
    А за часовете на ден ... немога да Ви кажа хаха, но опр няма да са по 10! Както казах за пръв път ще ни е да сме само ние 2-мата 10 дена и ще си го направим върховно. Благодаря Ви пак за мненията по темата ! Извинете за отнетото Ви време.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.
    И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!
    Grumpy old madman

  22. #22
    приятно изкарване желая ; )

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.
    И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!
    Е тебе кат те гледам яко тЪ бивЪ !!! Респект !
    Ще падна под масата от смях. Ако хора взимат пример от теб сиг ... да не казвам до къде ще стигнат. Жал ми е за тях.
    Следващия ти коментар очаквам да е още по УМОпомрачителен !

    plmn Благодаря!

  24. #24
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.
    И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!
    Е тебе кат те гледам яко тЪ бивЪ !!! Респект !
    Ще падна под масата от смях. Ако хора взимат пример от теб сиг ... да не казвам до къде ще стигнат. Жал ми е за тях.
    Следващия ти коментар очаквам да е още по УМОпомрачителен !
    нЕма кво да ти помрачим на тебе собствено.
    Ако хората взимаха пример от мене, щяхме да живеем в мир и благоденствие. Всички жени щяха да са домакини, а мъжете да ядат домашна храна редовно!
    Щяхме да живеем в един по-добър свят!
    Grumpy old madman

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от jorasko
    Ми при положение, че сме вече година и 19-20 дена заедно ...А и за тъпия коментар да я е*а в гъза ... задръж си следващите по темата за себе си.
    И ти кво? Година и 20 дена заедно и още не си я порнал у гъзо? Ни тъ бивъ!
    Е тебе кат те гледам яко тЪ бивЪ !!! Респект !
    Ще падна под масата от смях. Ако хора взимат пример от теб сиг ... да не казвам до къде ще стигнат. Жал ми е за тях.
    Следващия ти коментар очаквам да е още по УМОпомрачителен !
    нЕма кво да ти помрачим на тебе собствено.
    Ако хората взимаха пример от мене, щяхме да живеем в мир и благоденствие. Всички жени щяха да са домакини, а мъжете да ядат домашна храна редовно!
    Щяхме да живеем в един по-добър свят!
    Тука, малко или много, наистина лъха мъдрост от теб, но не ми се вярва, че би било така както го описа. Звучиш ми като Мис Свят ! Нека спрем. Благодаря !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си