.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Заглъхнало ухо.

    Добър вечер на всички от форума моят проблем е следният - Вчера вечерта се изкъпах и започнах да си почиствам ушите с клечка за уши изчистих си ушите и след 5 минути някаде дясното ми ухо заглъхна викам си аз на ум нормално сигорно има вода вътре в него и взех пак да го чистя взе че мина леко и си легнах мислеики че на другия ден ще мине напълно.Събуждам се днес и пак леко заглехнало пак се пробвах да го изчистя и все че заглъхна почти напълно.Четох в интернет за ракия сложих си непомага,запуших си носа за малко непомага и взех много да се притеснявам какво му има на ухото.Аз по рождение не чувам с лявото само малко и сега и дясното заглъхнало и сега едвам чувамам.Моля дайте съвети какво да предприема и да направя че да ми мине ухово.

  2. #2
    Сам недей нищо да предприемаш и да слагаш, а вземи иди на лекар за по-сигурно .
    www.tuzari.com/tuz.php?name=eli7ooo

    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  3. #3
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    5 години имах такива проблеми с ушите.. Отиди на лекар, не е шега работа. И не си прави експерименти.
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  4. #4
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Имах абсолютно същия проблем. Бях на плаж и след като излязох ми се запуши ухото. И аз си помислих, че е от водата, но така и не мина. И в 11 вечерта отидох в спешния. Добре, че работеше кабинета а уши-нос-гърло .. и в крайна сметка ми предписа капки, било възпалено. Така че отиди час по скоро, не се търпи!
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  5. #5
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Сложи му склидка чесън или памуче с олио, като за първо време. ако пак не мине се обърни към специалист
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  6. #6
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    1 приятел беше така и му правиха промивка с някав разтвор и после чуваше 2 пъти по-добре

  7. #7
    Голям фен Аватара на cveteto64
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    500
    Аз редовно си пълния ухото с вода като ходя наплаж и отидох в аптеката и ми дадоха едни капки сега им забравих името ама много помагат или поне при мен винаги..
    "Колкото повече, толкова повече..!"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си