- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- някой ще ми каже ли какво да правя...
Значи..имах врьзка с момче 5 месеца след което аз го зарязах но после пак се сьбрахме и пак скьсахме .. тоий имаше бал скоро..исках да го видя така и стана(вьпреки че не се бяхме виждали отдавна и той много се изненада)след което настояваше вечерта да сьм с него..така и стана заряза всички и бяхме цяла вечер заедно..говорихме за какво ли не казах му че ми липсваше и че бих искала нещата да се оправят и той ми повтаряше сьщото каза ми че иска вече по-сериозна врьзка,че сьм единственото момиче за коет0 му е пукало и какви ли не неща след което на следващия ден писа 2 реда в нета и изчезна..тела му изключен няма6е нет..слд месец ми се обади и каза че не бил в страната и че щял да ми се обади да се видим..после пьк си беше тука но пак нямал време да се видим..ако имаше желание и чувствата му не бяха изчезнали нямаше ли да иска да ме види..а ако е така защо ги е казал онези неща... много сьм обьркана някой ще ми помогне ли на кьде да насоча мислите си ....
Ако си го зарязала и 1вия път и 2рия...значи го разбирам напълно.Най-вероятно просто те е бъзикал..![]()
Може тези месеци да има работа ... все пак ти се е обадил нали?
Изчакай докато нещата се успокоят ..
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
през тези месеци аз не знаех какво исках..но с течение на обстоятелствата разбрах че той е любовта.. когато си говорихме на бала му той ме попита дали сега зная какво искам и аз му казах че вече да..знам че искам да сцм с него .. попитах го и аз сьщия вьпрос и той ми отговори че и преди и сега иска да е с мен....а сега не ми се обажда не се сеща за мен .. незнам какво става .. мисля си че или работи или е на море но няма как да разбера..
изчакай малко, може просто да е зает, ако наистина държи на теб, както сам твърди пред теб ще ти се обади на всяка цена, но не чакай прекалено много, обърни страницата.Първоначално написано от portokal4eto
![]()
според мен не мисля че по телефона ще може да го обсьдим,но в крайна сметка може и да пробвам..проблема е там че немога да си харесам друго момче..никое не ми грабва окото ..е вярно капризна сьм ама той си е моето..няма друг като негоако аз му се обадя пак няма ли да е досадно..май да го изчакам тои да се сети..
![]()
Не мисля, че ще е досадно да му се обадиш, ще проявиш загриженост-Първоначално написано от portokal4eto
![]()
пии 2 мастики
Обади му се,нека види,че още се интересуваш от него.
Върнал ти го е !! Кефиш ли се ?!! А?!Първоначално написано от portokal4eto
Решил е да ти го върнеили може би не му пука и затова не те търси
![]()
Оф Боже .. ако седиш и чакаш нищо няма да постигнеш ..![]()
Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))
Hilary_![]()
КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!
вярно че аз го зарязах и последствията за него не бяха добри...започна да не му пука за абсолютно нищо и тем подобни но той не е такьв човек че да ми го врьща..а ме е страх да му се обадя.. да изчакам той да се сети или да му звьня пьк да става каквото ще
Ми според мене има няколко опции:
1) След като ти си го зарязала и последствията за него са били кофти -> искал е да ти го върне, като те накара да си признаеш, че искаш отново да се с него.
2) Може да е бил подпийнал и просто да е искал да се позабавлява малко - все пак цялото това нещо се е случило на бала му.
3) Може наистина да е зает и да няма нужното време, което да ти отдели... макар че аз си придържам към това, че ако човек има желание за нещо ще намери и начин да го направи
Според му трябва да му звъннеш, да го питаш как е ,що е, къде е и да се разберете кога евентуално ще може да се видите и тогава ще ти се изясни всичко![]()
Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!
мне не мисля че беше пиян.. пьк и щом на следващия ден пак ми ги каза тея работи.. ще изчакам още малко и ако не се сети той пьрви мисля да му се обадя ..благодаря на всички за сьветите![]()
![]()
ами според мен трябва да изчакаш тои да ти се обади и да настояваш да се видите и да поговорите ако има желание ще намери време за теб :P
Don`t guve a fuck ! xaxa
Иска да разбереш, че си постъпила гадно с него и да осъзнаеш, че държиш на него.. Обади му се ти, защо чакаш той да го направи ?
Първоначално написано от Nakadah
може да се е напил на бала и за тва..
да не е знаел какво говори ..
случват се и такива работи ..
за напиването ви казах че не е..познавам го... когато последния пьт му се 0бадих той ми каза че ще ми се обади на другия ден а не го направи.. а минаха поне 4 5 дена от тогава ..от една страна искам да видя дали ще се сети и дали наистина му пука обаче от друга не издьржамм