.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 68
  1. #1
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Форумът се напълни с идиоти

    Такова не е било! В тоя форум почти не останаха мислещи хора, които да пишат що годе смислени мнения. Не искам да се пише за Кант, или руска класическа литература, но просто в момента едно 90% от мненията са боклук. Жив спам. Не само в този, или ОНЗИ раздел (в онзи като че ли са по-малко), но и като цяло.

    Абе всъщност. Може и така да е, че следващото поколение да няма какво да каже, да няма теза да подкрепи, да няма собствено мнение.

    Поколение СПАМ!


    Съжалявам, че така пускам темата, но просто като прегледах темите в няколко раздела и ...


    Заключвайте я. Олекна ми!
    Grumpy old madman

  2. #2
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Губя си времето тука за няма нищо, казвам ти! По-умните от мен вече са много по-малко, отколкото бяха преди и само деградирам, пф

  3. #3
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    мдам, абсолютна свинщина...

    писна ми и се разкарвам..
    Знаем, че пак ще се върнеш!
    Grumpy old madman

  4. #4
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Добре, аз ли съм тъпа или к'во, цял СПАМ РАЗДЕЛ си имат, че даже и 3 и пак спамят по другите, направи ми впечатление че в раздела "Пълнолетник" пишат и 14-15 годишни и то да кажеш да говорят като хората - добре, ама те спорят като говеда и спамят тройно..
    "Whenever someone smiles at me, all I see is a chimpanzee begging for its life."

  5. #5
    аз от доста време редовно не пиша г/д поради тази причина. пък и е заблатняло някак.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  6. #6
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    За теб кои пишат смислени постове?Ти кво искаш да се пише като глей кви малоумни теми има,пуснати от още по-малоумни автори.

  7. #7
    Това е форум за тийнейджъри, което е синоним на простащина!
    Ти какво искаш? Хора, надхвърлили трийсетте?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    аз от доста време редовно не пиша г/д поради тази причина. пък и е заблатняло някак.
    Имало е периоди, когато е било зле, но сега е някакъв ужас. Май ваканцията ще е така...

    Или май остаряхме.

    Я дайте предложения, къде да се изнеса и да направя път на следващото поколение.
    Grumpy old madman

  9. #9
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    Игнор за всички фейкове и новобранци!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    аз от доста време редовно не пиша г/д поради тази причина. пък и е заблатняло някак.
    Имало е периоди, когато е било зле, но сега е някакъв ужас. Май ваканцията ще е така...

    Или май остаряхме.

    Я дайте предложения, къде да се изнеса и да направя път на следващото поколение.
    Направи си свой сайт. Там ще поучаваш по-младите и ще осмисляш съществуването си допълнително.
    По темата: така е, но какво да се прави.

  11. #11
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    умните се усетиха навреме и спряха да посещават форума

  12. #12
    канисе, то ти си дядо, ма и аз явно нещо изоставам с тенденциите...

    всъщност предполагам, че аз /и каниса/ не говорим за някакви дискусии на равнище НАСА/отдел Теология/Прависти в действие и прочие, но преди спамът и целия хаос сякаш бяха по...пълнокръвни?

    ба ли го, по-рядко се срещат жилките на нещо интересно и засмиващо.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  13. #13
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    верно е доста тъпо.

    но поне убивам време.

  14. #14
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Добре,а тва не е ли още една спам тема...Какво искаш?

  15. #15
    За мен още една ракия моля!

    Сериозно по темата: Не само форумът. Проблема е глобален. Това е нещо като световна политика по масова идиотизация на населението. Тъпи хора -> Лесна за управление и манипулация маса. Един мислещ човек се усеща кога му говорят глупости и това не им изнася на управляващия "елит". Всички гледате телевизия. Да сте видели някой политик да даде конкретен отговор на конкретно зададен въпрос. Всички са способни да говорят по половин час, много думи, много изречения, много заучени фрази - но никакъв смисъл. Всъщност говорят без да казват нищо. Или пък пробутват прозрачни лъжи все едно всички сме идиоти. Много компании трупат милиони на гърба на идиотизирани подрастващи като ги карат чрез скрита реклама в клипове, филми и т.н. неистово да желаят тотално безполезни дрънкулки струващи майка си и баща си и да тероризират утрепаните си от работа родители да жертват 2-3 заплати за така желаната дрънкулка. За съжаление съм свидетел на яко изкривена ценностна система. И по мое време беше крива ама сега е още по-изкривена. Нивото на образованието прогресивно спада. Корупцията расте. Публична тайна е че даскалите дават частни уроци и понеже е забранено да даваш уроци на собствените си ученици ги пращаш при авера си, а той ти праща своите. Ха-ха бизнеса се развива. Учебниците стават също яко зле. Хората пишат за брой страници а не за смисъл на написаното. Абе изобщо... айде няма да пиша повече, че пак ми иде да включа нецензурния си речник.

  16. #16
    Ми ходи си в раздел "Пенсионерска пейка" и оттам коментирай подрастващото поколение.

  17. #17
    Форумът отдавна се напълни с идиоти и става все по-забележимо.
    Има специално създаден раздел КОФА, където могат да се пишат безсмислени глупости, даже аз пиша там като ми е кеф, но не пренасям глупостите в другите раздели.
    А най ме е яд, за новия раздел, който беше прецакан от няколко човека...
    Какво удоволствие изпитвате да се изсерете (без извинение) на новото, чистото, неопетненото...
    Като се сетя, че ходих да споря с тези потребители, и да им казвам да спрат да цапат..На какво съм се надявал? Няма оправия.

  18. #18
    Форумът е пълен с идиот от самото начало...
    Повече време на чист въздух и всичко ще е ок.
    И бан за глобал...!

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    умните се усетиха навреме и спряха да посещават форума
    Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място!

  20. #20
    СПАМ - НЕЖЕЛАНА РЕКЛАМА!!!!
    ФЛУУД - НАВОДНЯВАНЕ НА ТЕМАТА С ГЛУПАВИ МНЕНИЯ!!!


    правете разлика

  21. #21
    Да, бе. Вземете се махнете и малкото дето останахте да разведрявате и без това скучната обстановка, че хептен да няма къде да влизам..

  22. #22
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Раздел "Пълнолетник" = Epic Fail! Вярно, че в началото потръгнаха нещата, но това беше благодарение на огромната инвестиция от време на няколко човека. Хората, които трябваше да пишат там не дойдоха, а напъплиха някакви с високото самочувствие без никакво покритие. Ама нали пише 18 на личната карта...
    Grumpy old madman

  23. #23
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Aпф, на мен ли го казваш? 2006 и 2007 беше по-добре, сега е трагично. Да ме говорим за всичките простотии, които се изписаха в теми без Абсолютно никакъв смисъл. Ся всички гонят някаква бройка мнения, сякаш от това им зависи животЪт. А и много пишат сякаш не са и ходили на училище.
    Преди нямаше тема за фйешънчита, кифли и тем подобни от "каймака" на обществото. Преди 2-3 месеца имах период на затишие, в който дори и не влизах във форума. То тука само помия се излива. Модовете тряа да стегнат конците
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Относно раздел ''Пълнолетник'' - Не съм влизала особено много там (все пак съм непълнолетник..) но ми стигаше да вляза веднъж,за да видя,че след като е дошло едно лайно (Schoolgirl) и вие виждате,че само си търси внимание от какъв зор трябваше да го издигате в култ??? Например с тази тема ''Стена на плача'' ... е добре сякаш не очаквахте,че ще дойде да се защитава онова...
    Можеше да се приключи като не му обръщате внимание още на първите опити за прецакване на раздела > е,успешни опити.

    А и като знаете,че форума е пълен с нас тъпи малки тийнчета недоразвити как очаквахте да не се наклеца раздела...
    Тва е то - ТИЙН форум... Квито са тийновете - такъв и форума.
    Който се чувства твърде пораснал явно вече не бива да витае наоколо...

  25. #25
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Всъщност аз от доста време очаквам въпросната скулгърл да бъде изтрита, поради неспазване на правилата на форума във ВСИЧКИ раздели, но уви...

    Пък и раздел "пълнолетник" не е очаквал да се сблъска с толкова низша форма на живот.
    Grumpy old madman

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си