.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 84
  1. #51
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    нямам 18 но имам опит и с двете..карала съм и кола и мотор . За всяка машина тръпката си е много по различна..но на мотора за мен е много по приятна.
    Приятеля ми има кола и мотор.. колата може да е много по скъпа и много по лъскава от мотора.. ноо винаги съм си предпочитала да се мотаем с ктм-а .. от колкото с мерцедеса.. лична гледна точка..

    Та ако питаш мен мотор (говоря за кросов) .. пистовите също не са лоши.. ама.. нещо не ме кефят

  2. #52
    това което няма покрив и 4 гуми хич не ми го хвали

  3. #53
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Ако говорим за по-сигурното превозно средство избирам колата, но мотора си е тръпка все пак

  4. #54
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от kstanishev
    Факт е, че най-големите селяни обикновено карат автомобили последен модел...
    Не е точно така. Има хора, които просто са зависими от колата. Те нямат време да ремонтират, а и немогат да останат без кола. Моята стара се трошеше много. Имах време да я правя но ми писна да нямам свободно време, да съм с постоянно черно под ноктите, многото пари за части и за гориво предвид големия и разход. В момента в който разходите по нея се доближиха до една лизингова вноска избрах да карам чисто нова кола.

  5. #55
    аз лично предпочитам кола...току що си взех книжката и ще ми е много готино да си джиткам с колата, да си слушам музика,мотора( не съм карал) но ми се вижда по опасно,не е толкова обезопасен( не че ако се думнеш челно с 200 с кола пак ще оживееш де) пък и не съм толкова голям фен на високите скорости както повечето шофиори на мотори...за това -КОЛА

  6. #56
    Аз предпочитам кола. Много по удобно е. Моторите и те са си няква тръпка, ама друго си е за мен колата.
    ~!1912!~

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    истината е в градския транспорт
    Точно Така !!! Не е ли да се качиш в Чавдара да усетиш че живееш

  8. #58
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    Аз предпочитам кола ... не говоря само за по практично и по безопасно, но и по ми харесва. Нямам кола но имам желание да си купя. Според мен е много по яко да си седнеш удобно да си пуснеш музика и да си бръмчиш (не говоря да надуеш басака и да се превърнеш в поредната подвижна лудница) ако е вечер и превалява малко дъжд ще е супер Имам си две любими марки коли Porsche и Volvo. Айде Porsche едва ли ще си купя някога но Volvo е по постижимо
    Облякох черни дрехи върху бялата си душа
    за да се слея със сивата безмълвна тълпа.

    Darkness Is My Fate, but I Have an Angel Heart !!!
    Between Darkness and Light I'm ready to Fight !!!

    TheDarkAngelOfHope ... comming soon for your last Hope !

  9. #59
    Обожавам моторите. Определено и моторите, и колите имат своите предимства и недостатъци. Нямам нито личен мотор, нито лична кола. Не ми пречи да карам и двете и да им се кефя. Е, разбира се, мотор повече от 250цц не се престрашавам да подкарам сама. За метка на това колкото по-голяма кола, толкова по-добре.
    Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!

  10. #60

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    81
    Имам кола и мотор и АТВ. Както пишеше в един пост Колато води тялото, мотора душата или нещо подобно. Въпросът вече е за къде я води. Аз лично предпочитам мотор тип Чопър или круизер ( не съм някой антисоциален метъл с кубинки забрадка и кожени дрехи ) просто мисля че е по- рационалното решение. Моторно средство успяващо да ускори на 1ва предавка до 120 за мен си е жива машина за убиване. Така че съм твърдо против ПИСТОВИТЕ МОТОРИ. Да може да са газарски но опасни, КАРАЙТЕ БАВНО СТИГНЕТЕ ЖИВИ...

  11. #61
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Не бях чувала, че някой отваря врата, за да падат мотористите и това наистина е ужасно глупаво и нечовешко.
    А иначе аз предпочитам кола.През зимата е по-топло.Освен това ми се вижда по-безопасно.Повечето мотористи карат като луди. . Та това е мнението ми.

  12. #62
    Кола естествено
    In life, unlike chess, the game continues after checkmate.

  13. #63

  14. #64
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Е тва не ми се вярва кадето викаш селяците слизат и почват да те бият...
    то няма за какво...

  15. #65
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Мотора си един вид начин на живот
    Мраза такива теми по форумите ... не зарад друго а зарад това какви със извинение Малумни тъпи к*п*л*та пишат ... и мисла, че човек който не е карал мотор неможе да говори за усещане и т.н. от 8 годишен тренирам мотокрос ... а миналата година реших, че не искам да ми влиза кал у дупито и си взех и писта ... ляга ми се по завойте искам бързо ускорение взимам пистата звункам на няколко фр и айде едно преходче ... скача ми се искам да съм целия в кал взънкам на други фр и айде из горите ... Всеки човек е различен и това е собствен избор ... и аз имам загинали фр на мотори при единя един дедо не беше видял знака че е без предимство а другия една руса как не беше видяла мотора при правене на Забране обратен завой ... Но при мотора загива един а кат чуя катастрофа с кола повечето пути са 2ма 3ма понякога и доста повече ... обичам и колите но повече обичам моторите ... лошото е че в България манталитета на хората е ... нямам думи ... а за това че има селски гъзари има ги да качват се на мотора и са велики но да не забравяме, че на ЕДИН ПРОСТ МОТОРИСТ СЕ ПАДАТ 10 КАТО НЕГО В КОЛИ!!!! по тази тема мога да говора много но стига толко, че се престарах Всеки си прави избора и си кара каквото му се кара!!! За мене мотора е нещо свято, нещо което ме кара да се чуствам свободен и жив!!!

    На колегите моторист Безаварийна!
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  16. #66
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Лете го караш, зиме го гледаш. Що е то? - Мотор

    Иначе предпочитам колата.. мн ясно... за какво ми е нещо, което от него мога да се възползвам максимално 3 месеца?


    DarkAngelOfHope Волвото са леко скъпички за подръжка... но си заслужават поне тези до 98 година са железни.. след 98 са по нежнички..

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  17. #67
    Аватара на 4efo
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    19
    а защо не и двете първият ми мотор беше ямаха 600куб от 91год и се пребих не ме е яд защото пистовите мотори са голяма тръпка който не е карал не може да го разбере и предпочитам пистак за града харчи малко бяга много маневрен е и подръжката е сносна а през по хладните дни или като излизам с компания си карам мечока S350TD харчи 16-17 градско и няма равна на возия старичка е но е доста масивен и внушителен автомобил и все още събира погледи за мен това е перфектната комбинация

  18. #68
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Лично аз предпочитам мотор, първото, че съм до морето и тук не е топло по 3 месеца както казаха някой, а близо 6-7-8, а и разходите за гориво са по - малко. А и съм се блъскал с кола и някак ако нямаш пълно авто каско си е кофти
    n00bs

  19. #69
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_
    Лично аз предпочитам мотор, първото, че съм до морето и тук не е топло по 3 месеца както казаха някой, а близо 6-7-8, а и разходите за гориво са по - малко. А и съм се блъскал с кола и някак ако нямаш пълно авто каско си е кофти
    Вземи си мотор и го карай сега на минус десет

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  20. #70
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Лятото та даже и голяма част от пролета и есента си карам мотора като трябва да ходя някъде... В центъра е $20 на час паркинга ако си с кола, а ако си с мотор просто го паркираш някъде... Също така в университета паркинга е *** и е пълен с съкати дето не могат да карат... Доста често е препълнен и пак струва много пари. Като отида с мотора го паркирам на някой тротоар и не мисля за него...

    Също така застраховката ми е жълти стотинки и като ме блъснат няма начин да ми обесняват че вината е била моя. Финансово е много по-добре да се предвижваш с мотор...

  21. #71
    Моторите са най-вървежните просто като спреш пред няке кафе и като бръмнеш 2-3 пъти всички мацки се обръщат

  22. #72
    @Slawi92, поздрав колега и безаварийно и на теб.
    А на последния пост, човек, ако взимашс мотор, за да се хвалиш пред мацките или за да ходиш на кафе с него, пак по същата причина, по-добре недей. Срам си за мото-обществото. Даже имa "термин" за такива като теб - cafe racer
    Ако има колеги, може да покараме като се затопли

  23. #73
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от batko19
    @Slawi92, поздрав колега и безаварийно и на теб.
    А на последния пост, човек, ако взимашс мотор, за да се хвалиш пред мацките или за да ходиш на кафе с него, пак по същата причина, по-добре недей. Срам си за мото-обществото. Даже имa "термин" за такива като теб - cafe racer
    Ако има колеги, може да покараме като се затопли
    Може ви до месец, два ще съм взел една машинка и може да ги разкършим!
    а за cafe racer - дето си копуват мотори щото са пичеловки няма да ги коментирам ... такъв човек никога няма да го нарека моторист...
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  24. #74
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Лятото мотор, зимата кола Ако можеше и зимата да се кара мотор, щеше да е много добре. Но лично на мен, тръпката ми е на мотора естествено !
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от DevilWish

    А иначе аз предпочитам кола.През зимата е по-топло.Освен това ми се вижда по-безопасно.Повечето мотористи карат като луди. . Та това е мнението ми.
    и си доста права в него, в Холандия всеки трети е със скутер, мотопед и т.н., но първо самите "мотористи" карат нормално и възпитано и второ шофьорите на другите превозни средства ги пазят

    Тук нямаме такава "култура" да го нарека и си е чисто безумие да се придвижваш с мотор

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си