.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 84 от общо 84
  1. #76
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от jettlii
    Цитирай Първоначално написано от DevilWish

    А иначе аз предпочитам кола.През зимата е по-топло.Освен това ми се вижда по-безопасно.Повечето мотористи карат като луди. . Та това е мнението ми.
    Тук нямаме такава "култура" да го нарека и си е чисто безумие да се придвижваш с мотор
    там се заражда проблемът в "културата" ни ... там е проблема, че нямаме такава ... дори си мисла, че много хора не знаят какво е това ... а разликата м/у МОТОРИСТИ и ЛИКЕТА КОЙТО ИМАТ МОТОРИ ЗАЩОТО СА МНОГО "ВЪРВЕЖНИ" е Огромна
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  2. #77

    .....

    nqkoi da znae kade prodavat dopalnitelni 4asti za aprilia sr

  3. #78
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    ако си от софия има един магазин на козлодуй който е само на априлиа
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  4. #79

  5. #80

  6. #81

    просто ей така ..

    .. от любопитство снимката на профила ти не е ли dj darkstep? Четох твои мнения и съм много впечатлен, защото явно си човек с опит. Съгласен с тези, които съм прочел. Поздрави /beer Не съм педераст, споко

  7. #82
    ДЖИП или АТВ

    На мотор никога няма да се кача и пари да ми дават!

    А тези тъпите коли и те за нищо не стават, с тях неможеш и през дука 1кв.см да минеш!

    Джипа си е джип и в частност.....


  8. #83
    @Slawi92, пиши, когато го вземеш и ще разцъкаме. Внимавай с купуването, намери човек, на когото вярваш и който разбира.
    @offroad, ранглер, лада нива или нисан патрол са най-добрите вариянти, особено за Бг. Все пак ако подкараш мотор ще разбереш разликата

  9. #84
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от batko19
    @Slawi92, пиши, когато го вземеш и ще разцъкаме. Внимавай с купуването, намери човек, на когото вярваш и който разбира.
    @offroad, ранглер, лада нива или нисан патрол са най-добрите вариянти, особено за Бг. Все пак ако подкараш мотор ще разбереш разликата
    Имам доверен човек колега!

    @offroad - Който не се е качвал на мотор неможе да изразява никакво мнение според мен ... когато не си опитал нещо солено или сладко е неможеш да знаеш ... хората говорят ама дали е така ...
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си