- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- боли...
Значи...когато ходих на уроци имаше едно момче в групата ми, не се познавахме, само имената си знаехме.. когато спрях да ходя на уроци напълно забравих за него..но по-късно след няколко години го срещнах отново..оттогава започнах да изпитвам някакви симпатии към него, които по-късно се превърнаха в нещо повече..започнах да разпитвам за него - дали си има приятелка или изобщо някакво момиче, с което да се занимава..всеки ден го срещах по разни кафета..разменяхме си погледи, нищо повече..разказах на някой мои приятелки които го познават.Взех скайпа му писах му много пъти, но не ми отговори.После едно момиче уреди да излезем на кафе, но не успяхме, тъй като момичето излезе малко незаинтересувано.Един ден, когато бяхме в едно кафе имаше едно момиче (моя приятелка) там, която също го познаваше..тя отиде и му каза, че имам интерес да се запознаем и той казал добре да дойде..отидох запознахме се, казахме си имената и това беше..после това същото момиче отиде при него да му каже, че съм го харесала и го пита той какво мисли за мен..той и отговори, че също ме е харесал..тогава това момиче ми каза да отида при него лично да си поговорим, но аз не отидох не знам защо, но не отидох, за което съжалявам ужасно много ! Хранех големи надежди да стане нещо, зашото все пак вече от 3 месеца го харесвах..писах мъ пак в скайп, но отново не ми отговори..след няколко дни го видях заедно с цялата му компания и когато се разминахме едно момче каза '' Тая ли е бе'' и ме посочи..тогава още повече се изпълних с надежди..помислих си ''той е казал на приятелите си значи е сигурно, че ме харесва..'' . Вечерта както не очаквах ми писа в скайп..казах си '' най-накрая..време беше да стане нещо..'' . Писа ми, че няма да се получи нищо, тъй като сега се зарибявал с друго момиче ;( не съм била уцелила моментаказа също, че трябвало АЗ да отида при него лично да говорим, а не да пращам приятелките си.. и това е..всичко свърши вече.. сгреших много като не отидох при него да говорим и сега си плащам
![]()
Та може ли да ме посъветвате как да постъпя от тук нататък..имам две възможности - едната да го забравя, макар че няма да е никак лесно, а втората да продължа да го харесвам, но да се опитам да не мисля постояно за него... ;(;(;(
Там ти е грешката..не мисли,че все другите ще ти вършат работата..за тва не е станало,сигурна съм.Забрави го и не храни никви надежди...Първоначално написано от fucklowebaby
Оооо тоя ми мяза на някакъв женкар .. остави го не си заслужава ..![]()
Изгубиш ли ме, губиш всичко!! ;]
Priceless .. <3
Какво си плащаш?Ти дори не го познаваш.Първоначално написано от fucklowebaby
Защото ти така си си втълпила.Някакъв пес...Първоначално написано от fucklowebaby
![]()
Ти няма да го харесваш цял живот.Просто ще си губиш времето с глупости.Първоначално написано от fucklowebaby
Извод:Намери си хоби и стига си се размотавала по кафетата...
Можеш да продължиш да го харесваш и някой път да ти се отвори шанс, когато той не изпитва интерес към онова момиче, и тогава веднага да го заговориш и можеш да му кажеш, че като начало можете да се срещате без да осъществявате сериозна връзка и той може да те хареса. А можеш и да го забравиш и да фокусираш интереса си върху друго момче.
Do you know?..
Sometimes and Angels say lies...
Добре защо всеки път е трябвало някоя твоя приятелка да ви урежда среща и т.н., а и така на кафе не става , трябва да изезеш с него да го опознаеш, а и той теб, защото хубаво харесва ти, но ти си видяла само външният му вид, не си го опознала като човек какво представлява, ми ако не ти хареса тогава, ще разбереш, че тези 3 месеца са били напразни мечти за нещо, което не познаваш. Не трябва толкова много да се вглъбяваш в някой който ти е направил впечатление само с визия, защото това не е всичко, това само в началото е важно после е без значение как изглежда. Живей си живота и не се сдухвай за такива неща![]()
И аз ти казвам остави гоне си заслужава знам,че те боли,но повярвай опиташ ли се с времето всичко ще е наред....Аз все още страдам по бившия,,но не както в началото вече мие почти безразлично макар,че при нас стоят другояче нещата
За това се насочи към друго момче с което би била макар и,за да забравиш сегашния което не е никак правилно
![]()
![]()
![]()
![]()
П.П. Следващия път не се доверявай на приятелки,а си върши сама работата![]()
Ще ти кажа това, което има в 12-13 от всичките ми 15 поста: AVE ROCK VEЗабрави го! Той доколкото разбирам не е нищо прекалено специално за теб и ако просто си намериш друг ще ти е кефещо и няма да ти пука за този
![]()
![]()
не си герой в драматична сапунка![]()
Според мен най-добре е да го забравиш,след като не ти е обърнал внимание.Може да е трудно,но ако си хванеш свестно момче (като мен![]()
![]()
![]()
![]()
) и се получи стабилна връзка ще го забравиш
не се ядосвай ,че не си отишла.изглежда някаф несериозен,женкар така ,че п -добре че не си тръгнала с него
~•Inlסּwэ wIth yסּu •~·
Ъм... освен, че звучи несериозен... на мен ми се струва, че приятелите му са го разубедили за теб... пък щом е опрял до там да се влияе от чуждото мнение, значи не те харесва достатъчно и не те заслужава...![]()
И на мен ми изглеждат малко несериозни постъпки от негова страна.. замисли се...![]()
баце
не знам кво ти кажа
ИМА И ДРУГИ !
вЛасТта Ми ПричиНяВа НаЙ-сИлНиЯ оРгаЗъМ, НаЙ-сЛаДкаТа ТрЪпкА.иСтиНсКа КуЧкА, ЦиНичНа,ЛовКа,БруТаЛнА, с ТеЖъК ПаРфюМ и ЖеЛяЗнА вОлЯ ... с ОбуВкИ На Ferragamo и КосТюМ нА PRADA! Не БъДеТе пРосТо БоГаТи МоМичеТа, а ЖеНи с ВъзМожНосТ!!
МяЗа ли ти..Първоначално написано от Hilary_
![]()
ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.
Ше боли я .. свиквай![]()
Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))
Hilary_![]()
КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!
ее ии защо трябва да го забравиии ....!мм не се отказваи продалжаваи да се бориш за него но не му падаи в краката драж се на положение и се бори за него
![]()
Don`t guve a fuck ! xaxa
избери си вариант номер 1
Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!
Първоначално написано от NeZaPoznat
![]()
авторке, много грешки имаш, определено. никога не карай друг да ти върши работата, тва си е правило, иначе все нещо се обърква. а и е било тъпо приятелката ти да казва, че го харесваш. трябвало е малко да се позабивате и тогава той сам да разбере, не тъкмо да си кажете имената и айде- харесвам те. а и мисля, че той не те е харесал тогава, а го е казал от учтивост. освен това щом приятелят му е казал ''тая ли бе'', значи и той не те е одобрил, което пак не е в твоя полза. аа и не е тряало да му пишеш по скайп нз си колко пъти, като виждаш, че не ти отговаря ;д айде продължавай смело напред и няа се плашиш
![]()
Loving someone is like singing a song... But there isn`t a song without end. Every song ends. Is that any reason not to enjoy the music ?
Най-пухкавата
LOVE Най-Пухкаваия (h)
И аз съм на това мнение!Първоначално написано от Hilary_
Абе как ще каже на твоята приятелка ти да ходиш при него?!Много е дебел и неможе да си мръдне задника ли,немога да разбера?!Момиче оставяй го тоя глупак,въобще не се занимавай,единственото нещо,което може да стане е той да съжелява,че е постъпил така!
98% от младото поколение слуша чалга!
Ако си от онези 2% които я мразят, сложи това в подписа си!