.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 90
  1. #26
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    До 5 години да съм император на планетата, а до 10 Господар на Вселената.

  2. #27
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Ще следвам философията на Сталин за хората и проблемите.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    До 5 години да съм император на планетата, а до 10 Господар на Вселената.
    Еми, че ти "нищо не искаш"!

    П.С. - Ако един ден си реализираш целта, ми обещай че ще ме назначиш за първи помощник (заместник) "Господар на Вселената"!!!

  4. #29
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    не знам дали си достоен за тази титла. пък и аз мисля да е диктаторски режим подгласници не ща, мога и сам

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Цитирай Първоначално написано от EcTeTa
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    и за какво ти е разрешително в такъв случай?
    Защото драги ми незаконните покупки винаги крият известен риск също така навярно нелегално закупеното оръжие е по-скъпо от тези който се продават по оръжеините магазини , има пистолети макаров по 200 лв. за какво ми е търся вече криминално изявени субекти е вярно , че може да се намери и не регистрирано огнестрелно оръжие , но пък аз не се притеснявам от последствията на масовото убийство
    Даже и да навършиш 18, не можеш да си изкараш разрешително за носене, а най-много за притежание, но ако си решил да се занимаваш с това, което си решил:

    1. Нямаше да ти трябва разрешително за оръжие, ловен билет и т.н.
    2. нямаше да го пишеш
    хайде стига сме си дрънкали глупости...
    Вече ти обясних всичко както би селдвало да е това , че постояно ме апострофираш е само плот на твоето отрицание.И един съвет не подценяваи креативноста на един тинейджър.

  6. #31
    Целта ми е да завърша английска филология в СУ и после да отида да живея в Англия

  7. #32
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Lorane
    Целта ми е да завърша английска филология в СУ и после да отида да живея в Англия
    съчувствам ти

  8. #33
    вила на св.константин и елена и s65 amg
    Говнааааааааааа

  9. #34
    Аватара на T72
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    68
    Да стигна поне чин полковник, и да си изградя име на добър военен, да видя момчетата ми да се върнат от международно учение с най-висок резултат.

  10. #35
    да преуспея със собствени сили и да докжа на всички които са се съмнявали,че това ще стане

  11. #36
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    ^ добър избор, но няма да е лошо да заложиш и на тривиалните неща, като образованието, защото макар и да звучат изтъркано са си добри цели...
    сега видях отговора ти

    за образованието.. когато успея да вляза в университета, в който желая, ме чакат около 8 години университетски живот + трупане на знания в областта доживот

    и все пак искам един ден, когато дойде време да си замина оттук, да си кажа "Живота ми беше перфектен"

  12. #37
    Постигнала съм много от нещата, за които съм си мечтала. Винаги съм постигала целите си сама без чужда помощ и се надявам, че и занапред ще е така. Имам си къща, пари, работя на много места, които са доста добре платени. Имам човек до себе си, приятели (част, от които много добри и знам, че мога винаги да разчитам на тях), разбирам се с родителите си отлично. В бъдеще искам да уча визуални изкуства в Прага. Да се доразвия в сверата на графичния дизайн и програмирането, да усъвършенствам уменията си по рисуване и фотография. Искам да посетя Китай и Япония, понеже от дълги години изучавам историята им, културата, легендите, езиците както и техните диалекти, бойните изкуства и тн. Други мой цели са да доусъвършенствам следните езици, понеже не ги владея токова добре, колкото някой други: чешки, фински, български, естонски и мандарин. За сега не съм сигурна къде искам да живея, но избора ми е м/у "София, България" и "Окаяма, Япония" България, понеже я чувствам като мой дом, макар и да не съм българка, а Япония, понеже съм посветила голяма част от живота си на нея.


  13. #38
    Скромен живот.. нищо повече. Съпруга която дели моето сърце изпълнено с любов..

  14. #39
    Да завърша успешно висше-то , да си намеря хубава работа , да се омъжа , да имам деца.. всички да са живи , здрави и щастливи..
    Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!

  15. #40
    Аватара на Kostadin_682
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Italy, Milano, Via Ettore Ponti #??
    Мнения
    2 612
    Да спестя паари за апартамент или къща, да си намеря жена и т.н

  16. #41
    Голям фен Аватара на Brooklyn
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    709
    .....
    Mr. Makaveli tell me to ride and I'ma ride..


  17. #42
    Мега фен Аватара на ByK
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Княжество Кофата.
    Мнения
    24 322
    целта ми е да изуча да стана адвокат .. да създам семейство ала бала

  18. #43
    От рано се целя нависоко. Искам да създам семейство, да имам сигурна и добре платена работа, да си живея спокоен живот и децата ми да растът свободни и щастливи.
    Иначе имам желание да пътувам и да видя колкото се може повече от този свят и от живота като цяло. И като завършек да имам достатъчно ум в главата за да мога да си направя равносметка на всичко и да си извадя правилните изводи.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  19. #44
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    С една дума - огромни.

    Първо като за начало искам да влза в някое от училищата в Ivy League, по възможност Yale или Harvard и да завърша Докторантура по Бизнес и Корпоративно Право и след това Докторантура/Магистратура по Бизнес Администрация. Искам да се установя в Америка, където 100/100 отивам след 3 години, просто, защото не уча в българско училище, не уча български и нямам съответната нашенска диплома. Искам да си направя мой собствен бизнес и да вляза на пазара с акциите. Другото, което много ме влече е да вляза в политиката и дипломатическите отношения, но това на някакъв по-късен етап...За семейство не знам кога ще остане време, защото аз съм си кариерист (виждам го отсега), амбициите и успехите ме бутат напред и радват, дават смисъла на живота ми. Естествено, че искам да имам деца, но не го виждам преди да стана на 45-50 години. До тогава се надявам, че ще съм успял да ги подсигуря тях и тяхното бъдеще, да знам, че, ако някое от тях се разболее, ще мога да му дам най-доброто, няма да се чудим какво да ядем утре и ще имат подсигурено образование и начален старт в живота. Чак тогава ще помисля за деца и семейство. Единственото, откоето се притеснявам е, че в преследването на успеха, може да изпусна момента...

  20. #45
    Супер фен Аватара на montana6
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 048
    Не мога да предвидя с какво ще се занимавам в бъдеще или какво ще ми се случи, но целта ми е да си създам име. Искам да си изградя такъв авторитет, че всеки, който ме познава (че дори и тези, които не ме) да ме уважават и да знаят, че съм сериозен и отговорен човек. Да купонясват и да се плющят с когото искат, но като опре до сериозната работа, тогава да ми се обадят. Това е.

  21. #46
    Da u4a , da zavar6a xxxxx ... drun drun drun . Glyposti

    Da stana Dj ili Degustaror na alkohol nekade bez zn kade ne e nevazmojno no e trydno no kakto se kazva .. Jelanie si4ko e vapros na jelanie [/b]
    Jivota e edna dobre zamotana lainqna suvkupnost ot kurvi , pederasi i hora kato nas . I loshoto e che ne se vijda varqnt za opraviq ..

  22. #47
    Здравейтее !!!

    Целите в живота ми ли ... 1во да си изживея живота хубаво все пак казват човек има само 1 живот ... да се изуча,хубава кариера после семейство,ноо като че ли тези неща ми се струват мнооого далеч на светлинни години ... все пак съм само на 16
    Ама за сега искам само и единствено всичко да е добре и се надявам да постигна тези мои цели е пожелавам и на всички други същото

  23. #48
    чистичко, добро, красиво, искрено.

  24. #49
    i da iska6 ne moje si kato nas

  25. #50
    Цитирай Първоначално написано от Wrathchild
    Да завърша ВУЗ-а, да успея в кариерата и да имам стабилно семейство.
    Колкото и банлно да звучи мисля че поне 90% искат точно това(и аз съм от тях)
    Аз лично искам да си заварша правото (дет захванах) и не просто да стана адвокатка, а да се издигам в йерархията и успоредно с това да намеря човекът, с който да изградим едно стабилно и предимно щастливо семейство с едно-две дечица, за който да имам време

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си