.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 90
  1. #51
    успех, кариера, пари колкото да си живея добре, никаква власт, приятелите от детството да останат завинаги хора, с които поддържам връзка.
    .



    Лазерно гравиране на плочки, запалки Zippo и други предмети по избор!
    За повече информация посетете >>> http://gravirane.pulslight.net/ <<<



    .

  2. #52
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Аз пък не искам да имам работа от 9 до 5, и семейство с 2 деца, където да се прибирам всяка вечер, и после пак... ПОне не в този етап. Завърших унито, но идеята за това еднообразие ме ужасява. Търся нещо друго... За съжаление все още не знам какво, и си тъпча на едно място... Животът ми досега е бил пълен с какви ли не неща, разнообразен, пътувах много - по бригади, студентски обмен... Идеята да се закотвя към някаква постоянна работа, семейство и ежедневие ме ужасява...

    Както впрочем и този въпрос "какви са ти целите в живота. Ще поживеем, ще видим...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  3. #53
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    За сега искам да си изкарам дипломата (6.00) , след това да си взема и IELTS . След това - Оксфорд - Компютърни науки (надявам се), както и подходяща магистратура. След това искам да завърша и икономическа специалност.
    В личен план - мечтая си за съпруг и едно дете.

  4. #54
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    леле горният пост ме шокира ! УСПЕХ !!! Надявам се да успееш !!
    Дай всичко възможно то себе си !

    Иначе ,както повечето хора - да срещна любовта на живота си , да създадем семейство , да имам хубава работа ,която да ми носи достатъчно доходи ,за да мога да предоставя добър жизнен стандарт на мен и на семейството ми и едно хубаво дълголетие ,че да видя какво ще стане със света и децата ми ^^

  5. #55
    семейство, две деца, разбирателство със съпруга ми, наш дом, удовлетвореност от работата и достатъчно доходи да се издържаме

  6. #56
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    ние ли сме ограничени, или мишени няма, не знам, но ми се догади от пет страници целене във висшето, добрата работа и стабилното семейство. не че това не са хубави цели, но...нещо не е наред.

  7. #57
    Искам да се върна в Италия и да запиша графичен и 3D дизайн в Nuova Accademia di Belle Arti в Милано. В момента работя като графичен дизайнер и се надявам да се доразвия след този университет. Засега взимам достатъчно пари даже имам в излишък, но какво пречи да печеля още повече. Обичам да огаждам на себе си и рядко нещо ми е в излишък, а ако имам излишни пари ги давам на хора, които се нуждаят от тях. Много гадно ми става, когато тидя някой да бърка в кофите или да спи в кашон. Досега съм помагала на много хора да си стъпят на краката, за което се радвам. Имаше една майка с дете (мисля, че беше циганка, но не съм абсолютно сигурна). Както и да е -тя спеше на улицата близо до нас и ми беше адски жал и за нея и за детето. Гадно ми беше, че аз живея в толкова хубава и топла къща, обличам се в хубави дрехи, а тя се каля в калта на студа. Един ден отидох при нея и я попитах дали би искала по-хубаво бъдеще за нея и за детето и как стоят нещата. Тя естествено каза, че иска, но никой не и давал работа и била сама-нямало кой да се грижи за малкия. Е оредих и работа при един мой приятел да отсервира масите в кръчмата и да чисти. Докато тя работеше сина и си играеше всеки ден с братовчедите ми в къщи. През първият месец им дадох пари за едно апартаментче, че да имат покрив над главата. Чуваме се от време на време като отида в кръчмата. Засега се справят добре. УСпяват да си плащат сметките и храната без просене. Майката си е намерила и 2ра работа, а сина и го записахме в детска градина, където аз и помагам с таксата, понеже сама не би могла да се справи. Да се надяваме след 2 години да започне и училище.
    Някакси се радвам като мога да им бъда полезна и ще се радвам, ако има повече хора, които да постъпват така. Не всички хора от малцинствата са мързеливи. На някой просто не им се дава шанс!
    Kun min

  8. #58
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Горният пост ме очуди. Не подозирах, че са останали такива хора..
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  9. #59
    Какви, суетни ли?
    Че те други останали ли са?

    Нищо толкова Очудващо. Даже себе си не вадя от това число.
    активизъм/превенция; писане; музика

  10. #60
    Голям фен Аватара на Callisto
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    956
    Да уча в желания университет, за който мечтая. Да работя работата, която желая още от 5ти клас (графичен дизайнер...след 2 години даже взимам диплома графичен дизайнер 3та степен) Да си дооправя къщата. Тя си е перфектна, наново ремонтирана, но аз съм си малко артистичен човек и искам всичко да е по май вкус. Хем изчистено и подредено, хем и с мой си елементи. Принципно цялата къща си е много стилна, но мойта стая винаги съм държала да е разхвърляна и артистична да има маслени бои навсякъде, четки, стойката ми, шалчета, бурканчета е терпентин, графити по стените и какво ли не още. Това е моят рай и кътчето ми за покой. Искам и да си купя скоро басяйна, който си харесах. На много добра цена е...все пак е зима. Смятам да си го сложа в задния двор.
    Други цели...ми надявам се да си остана със сегашния ми приятел, понеже той наистина е много свестен човек. Вярно, че е с 3 години по-малък от мен, но какво да се прави...нали все пак ръсте това е важното. Той все ми разправя колко много иска деца...и аз искам и то момче(в семейството ми се раждат само момчета с изключение на мен...първа и единствена внучка и много голяма любов) Той иска момиче и момче, но ще видим има време. Нека догодина да се остроим в тази къща, понеже има още малко работа по нея, пък тогава да му мислим за деца.

  11. #61
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock
    ние ли сме ограничени, или мишени няма, не знам, но ми се догади от пет страници целене във висшето, добрата работа и стабилното семейство. не че това не са хубави цели, но...нещо не е наред.
    Всички малко като зомбита, искат едно и също... ПОне това е , което смятат, че искат... Формула за щастие и успех, валидна за всички няма бе, хора! :P
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  12. #62
    Да завърша успешно уни-то + магистратура, да работя по специалността си = да се опитвам да създам по-добри условия за живот на хората, да съм лично удовлетворена от това, което върша, да имам семейство и деца, разбира се, да съм добра съпруга, майка, дъщеря, сестра, приятелка и каквото още се сетите в този ред на мисли... Да пътувам. Искам много да пътувам

  13. #63
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    515
    Да ми паднат от небето едни 5-10 милиарда и да си построя космически кораб с които да сменя планетата че тука ми омръзна Има още толкоз милиони галактики с милиони планети защо да си седим само на наща си, и да си губим времето тука .

  14. #64
    1.Да живея с момичето, което обичам.
    2.Да продължя приятелствата си с хората, на които държа.
    3.Да печеля много пари.

  15. #65
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    877
    По степен на важност:
    -да постигна пълна вътрешна свобода, да видя света от колкото се може повече различни гледни точки, да изпитам колкото се може повече разнообразни чувства, да се запозная с колкото се може повече стойностни хора и тн.
    - да имам деца
    - любов с подходящ човек от противоположния пол
    - да ме приемат в Хайделберг( респективно подходяща работа)
    - тук таме да помагам с каквото мога
    Don't worry, be happy!

  16. #66
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от BenSherman
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Цитирай Първоначално написано от Deadlock
    ние ли сме ограничени, или мишени няма, не знам, но ми се догади от пет страници целене във висшето, добрата работа и стабилното семейство. не че това не са хубави цели, но...нещо не е наред.
    Всички малко като зомбита, искат едно и също... ПОне това е , което смятат, че искат... Формула за щастие и успех, валидна за всички няма бе, хора! :P
    точно че са зомбирани от деца,системата ги е обучила да и робуват и това им харесва.

    99% искат виШе,кариера и семейство с деца... просто защото така е прието,а не защото наистина го искат.
    Не виждам какво лошо има в това да се образоваш, да бъдеш интелигентен млад човек , да създадеш семейство и да продължиш рода ^
    Относно робуването - хората сме роби цял живот - дали на себе си, дали на децата си , дали на държавата. Никой не е изключение.

  17. #67
    да наистина логично да бъдеш роб на себес си .... ЛОЛ ЛОЛ ЛОЛ OWNING !

  18. #68
    Събиране на енериини източници и пълно осъзнаване.

  19. #69

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    В.Търново
    Мнения
    742
    искам да направя свесно кино в България.. писнало ми е да гледам изцепките на Натфиз.. + духовно израстване, което го оставям за годините ми в самота.. истинска любов не споменах, защото това вече е задраскано в to do листа

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от janesplinters
    Събиране на енериини източници и пълно осъзнаване.
    алтернативни източници ?

  21. #71
    Супер фен Аватара на InnoraX
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 681
    Аз искам да си взема висше, няма значение в кой университет, след това да продължа да се занимавам с аудио и видео техника. Някой ден да основа фабрика за черна и бяла техника, който след години да стане най-добрия в цяла България а може би и в Европейския съюз! Надявам се и на хубаво семейство, но за това има още много време.
    " Никога не се задоволявай с това което си, защото винаги можеш да станеш нещо по-добро! "

  22. #72
    Този цитат в последния пост беше добър!!!Аз имам много цели в живота си, някои от тях постигнах вече и градя напред.Например това,че влязох където искам,уча това което искам,развивам се като музикант!Моята основна цел е да продължавам развитието си в музиката,защото това ,което си в момента,никога не е достатъчно в този аспект и главно да намеря работа с това в най-скоро време!Другите ми цели са чисто житейски,както на всеки човек

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  23. #73
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    Цитирай Първоначално написано от graceless
    Целта ми е да постигна много повече неща,отколкото аз самата искам!
    Бива ли така по дяволите
    ти дори не осъзнаваш какво пишеш, това от гуугъл ли го пейстна тука
    И автора братле... искам да ми кажеш какво те подтикна да направиш тема относно целите в живота с въпрос отнасящ се към напълно непознати, тъп ли си мамка ти ?

    Не е цивилизовано да се обсъжат такива въпроси !
    Моля ?!

  24. #74
    На първо време да си взема висшето. След което продължавам в сверата на бокса. Пък живот и здраве ако не ме умъртвят на ринга и деца ще се правят.
    "Аз съм вярващ и просто знам, че Бог ще е с мен. Оттам нататък сме аз и моите юмруци." - Кубрат Пулев

  25. #75
    Да се себепостигна. И самоусъвършенствам.

    Както и да бъде разбирано това.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си