.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 90
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Свищов
    Мнения
    208

    Какви са вашите цели в живота?

    Повечето от хората които посещават този раздел са на такава възраст в която всеки трябва да хване живота си в ръце.Е,какви са вашите планове за напред?За какво се борите?Какво всъщност искате от живота?

  2. #2
    Целта ми е да постигна много повече неща,отколкото аз самата искам!

  3. #3
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Искам да си вляза в университета, който съм си избрала, да звърша благополучно и да стана много добра в работата си. Засега толкова искам. И не го смятам за недостижимо, защото всичко си зависи от мен.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Въпреки глупавите коментари по - нагоре, аз ще дам своя. Мисля, да уча във ВИНС-а, след като завърша, имам познати с връзки в тази сфера, разчитам да ме уредят като за начало, колкото за стажа и така докато си стъпя на краката, засега не мисля, за брак, деца и т.н.

  5. #5
    Да завърша ВУЗ-а, да успея в кариерата и да имам стабилно семейство.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Цитирай Първоначално написано от YakUZa777
    Въпреки глупавите коментари по - нагоре, аз ще дам своя. Мисля, да уча във ВИНС-а, след като завърша, имам познати с връзки в тази сфера, разчитам да ме уредят като за начало, колкото за стажа и така докато си стъпя на краката, засега не мисля, за брак, деца и т.н.
    В коя сфера точно?
    ВИНС - икономика ==> банки и т.н.

  7. #7
    Guest
    Да стана охрана в дискотека!

  8. #8
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Цитирай Първоначално написано от YakUZa777
    ВИНС - икономика ==> банки и т.н.
    Рийли?
    Започвам да си мисля, че си объркал раздела.

  9. #9
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Да влеза евентуално във ВУЗ-а догодина, да науча английският, да започна работа по специалноста ми, въпреки, че моята сфера в последната година замира.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred

    Започвам да си мисля, че не правиш разлика между икономически университет и специалност финанси. А дали съм объркал раздела - не си точно ти човека, който ще го определи...
    По default се разбира просто.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    По дифолт се разбира само, ако не си се сблъсквал с икономически университет и не правиш разлика между многото дисциплини...

    Сигурен ли си, че този раздел е подходящ за теб?
    Напълно и за да го докажа, като по - умен, ще отстъпя.

  12. #12
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Разбира се, че ще отстъпиш, докато повтаряш някакви клиширани до безобразие фрази, измислени от някой, който се е успокоявал след като са му свили сърмите.

    По-умните отстъпват - абсолютен, доказан факт!
    offtopic:
    Просто не виждам защо да спамя темата, за да се разправям с човек, който се е регнал преди 2 дена и иска да се докаже пред другите. Не мисля, да продължавам да ти отговарям в тази тема.

  13. #13
    Аватара на selens
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    `In Hell`
    Мнения
    1 041
    Да завърша благополучно 12 клас,да ме приемат в университета който искам и след завършването му да взема полагащата ми се половина фирма и да започна да е развивам или да си направя собствена защото не изгарям от желание да се занимавам с дървени материали

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Материале, духовен и семеен просперитет. Май и това е целта на целия свят.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  15. #15
    Целта дава смисъл в живота на всеки един от нас..Като се замисля, във всеки етап от живота си имаме различно цели и желания.. Моите цели винаги са били земни и достижими, никога не съм искала кой знае колко невероятни неща.. Но като цяло искам да завърша с добър успех, да вляза в университет, да го завърша и да упражнявам професията за която мечтая вече толкова години.. Още имам неизяснени планове за университет в Америка, но още има време и нищо не съм решила.. Тъй като на този етап образованието ми е най - важно, определям успеха ми в него като цел на живота ми засега..

  16. #16
    искам да мина през тази трева и да оцелея

    You can feel the bones shatter beneath our feet.
    The blood of lust staining our teeth.
    We feed on pain , disorder , delusion.
    The filth of the modern plague.
    And in this reign of Godlessness, the heathens will say...

  17. #17
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    искам да се запазя малко по-чист психически от шиабните норми наложени от обществото

    искам да опитам колкото се може повече от света пътувания в различни държави, в различни местности

  18. #18
    В близките 5 и половина години приоритети са визшето ми образование и работата.

  19. #19

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Имам много цели,които се надявам да постигна.

  21. #21
    Целите и проритети ми се изменят спрямо ситуацията в която се поставя.В сегашната ситуация висшето ми образование е като основна задача и естественно и започването на работа също.Всичко друго се надявам да дойде постепенно с времето.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Да оцелея или да се затрия тази година.

  23. #23
    Еми често мисля за следния житейски път , навършвам 18 след това си изкарвам разрешително за огнестрелно оръжие ест. в зависимост дали ще издържа психо теста , след което си купувам малокалибрен пистолет за близко разстояние от тук има два варианта да вляза в сградта на училище и да убия Макс комунисти или да се насоча към усмъртяването на Макс селяни и ест. не говорим за селяни афектирани от географско положение , а просто хора със селски манталитет и лесно разпознаваемо селско духовно присъствие.Може би ще ме попитате , че то селянин и комунист е почти еквивалент ? Ето пак съм една идея пред вас ест. , че доста от комунистите са със селски дивашки корен , но ако сегашното им поколение е променено не виждам защо да заслужават разстрел.Все още не съм разделил хомо сапиенсите според категории разграничаващи ги от това дали ще живеят или ще бъдат погубени , но навярно и това мога да сторя.Ето това един аспект за които никой не беше писал при това доста от вас имат напълно безсмислени житейски цели затова доминирам над всички вас.Поздрави !

  24. #24
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Винаги се целя ниско.
    Винаги говоря бавно.
    Правя всичко без да искам.
    НО се получава гадно.
    Grumpy old madman

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    и за какво ти е разрешително в такъв случай?
    Защото драги ми незаконните покупки винаги крият известен риск също така навярно нелегално закупеното оръжие е по-скъпо от тези който се продават по оръжеините магазини , има пистолети макаров по 200 лв. за какво ми е търся вече криминално изявени субекти е вярно , че може да се намери и не регистрирано огнестрелно оръжие , но пък аз не се притеснявам от последствията на масовото убийство

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си