.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594

    За смислеността на някой популярни теми.

    Винаги на това съм се дразнел, че примерно:
    Има тема кой филм гледахте последно. 100 страници тема, в която всеки просто пише кой филм е изгледал, и само това, заглавието му и нищо друго.
    Има тема за коментар и критика на филми - 5 страници.
    Според вас, какви са причините за прекалената популярност на безсмислените и безполезни теми за сметка на по-информативните?
    Според мен това са простотата и леснотата на тия теми, в които просто споделяш информация без да разсъждаваш, но кой се интересува от това какъв филм примерно е гледал другия, без да е написал и думичка за него? А второстепенни причина са трупането на мнения, желанието за спам и липсата на умствен процес.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от graceless
    НИЩО ПРОТИВ ТЕБ,НО НЕ ПОДКРЕПЯМ ТОДОР ЖИВКОВ ДА СТОИ НА АВАТАРА ТИ!
    Той е символ на достопочтенност, издръжливост и на уважение.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #3
    Е то хубаво,че си постнал темата и подкрепяш тезата си,но не мога да разбера защо умен човек като теб е сложил Тодор Живков на показ?
    Пуснах това повторно,за да не те обидя!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от graceless
    Е то хубаво,че си постнал темата и подкрепяш тезата си,но не мога да разбера защо умен мовек като теб е сложил Тодор Живков на показ?
    Не съм поддръжник на Тодор Живков, а снимката я сложих като шега, поражда различни чувства у хората. Иначе политическите идей не зависят от ума на хората, има и умни и глупави комунисти, демократи и т.н., и т.н.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  5. #5
    hottie
    Guest
    просто мързел

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    413
    Същото е като Какво слушаш в момента. Да, няма никакъв смисъл
    “Ние сме болен продукт
    на своето време и вашия труд.
    Градски устроени празни съдби,
    със смъкнати гащи, навели глави. От срам.”

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    Може би поста ми ще се сметне за спам, но бих желал да кажа нещо на graceless.

    Тодор Живков за теб, за мен, и за още милиони българи може и да е бил некадърен/неспособен управител, но има и доста хора, които го боготворят.И не говоря само за пенсионери.Давам ти веднага пример от живота на обикновения човечец.

    Имам едно приятелче, чиито баща по Тодор Живков-о време се е занимавал с търговия в Русе.Техния пазар е бил разположен срещу огромна фабрика(каквито е имало доста по онова време).В 17.00 105 000 хора излизали от фабриката, като 30% от тях минавали през пазарчето.Героят от историята ми за 15тина минутки изпразвал до горе заредената си Лада Самарка и си отивал, с пълен с парички джоб.

    Сега ти ми кажи, защо този човек да мрази Тодор Живков и управлението му?

  8. #8
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    абе извинявайте ама има ли дума смисленост?

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 511
    ^
    Има такава дума в речника, но все още няма описание за нея.

    Ако знаеш значението на тази дума, моля изпрати ни го от тук
    или на имейл адрес infoимейл за връзка с речникаrechnik.info
    смѝслен


    Тълковен речник
    смислена, смислено, мн. смислени, прил. Който е съдържателен; обмислен. Смислен живот. Смислени думи.
    смисленост, смислеността

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Просто е много по-лесно да кажеш 'Ми гледам Sex and the city',вместо да кажеш защо го гледаш и какво ти харесва,или не ти харесва.Тук е тийн форум,а трябва да си признаем,повечето тийнове са мързеливи и изтъпяли (освен ако по природа не са си тъпи).
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  11. #11
    Абе нека си се разписват из теми като "Какво слушате в момента", но ме дразни че малко хроа се включват в теми-дискусии, или ако се включват, изобщо не са чели предишните мнения (показателно!!), драскат 2 реда и просто ги мързи да си размърдат клетките.
    Да, мързи ги.
    Не мога да накарам един човек да седне и да прочете някой дебат из форума, да каже мнение. Всичките ги мързи да четат толкова много.
    Просто адски ги мързи да се напънат да измислят нещо, те предпочитат всичко да им е сдъвкано, само да консумират.
    Изобщо не продуцират нищо.
    Ако ще се намесят в някоя тема, се стараят да има минимум разсъждение в поста, просто набързо да кажат нещо, ако изобщо се привличат от такива теми.
    Тъпи имбецили. Да мислиш = да боли!

    И тва си личи във форума, иначе и в живота е така. Какво ще искаш мнение от хората. Те лафят някакви глупости, но в никакъв случай няма да си задълбочат повърхностния разговор.
    В никакъв случай няма да прочетат малко чужда критика, чуждо мнение или изобщо каквото и да е. Изобщо не се интересуват.

    Аз пък не мога да влезна в някоя тема и да не прочета поне 2 страници от темата /ако не и цялата!/, и тогава да се намеся. Ама другите кво ги ебе.


    Прост народ!






    /може да съм преувеличила малко, но в момента съм бясна и си го изкарвам в темата. това което коментирах е само прашинка от ужасното ми настроение, породено от различни хора, хората като цяло, казусите за живота и т.н.; изобщо ДНЕС сбърканата ми главица се е натварила с адски много неща. /
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  12. #12
    всички истапяваме в тая страна маи маи хубаво че са купоните

  13. #13
    аре и аз да се изкажа :P нали са тва си е сайт за тийнове,нормално е вълнуват се от разни глупости децата ама за тва си имаме ПЪЛНОЛЕТНИК,са в краина сметка който не иска да не влиза в тия теми,стоите си в раздела който ви кефи и тва е,опитвате се да го развивате нанекаде и толко...да тва си е моито мнение де,аз да си кажа
    :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    просто мързел
    Цитирай Първоначално написано от Extremescream
    Просто е много по-лесно да кажеш 'Ми гледам Sex and the city',вместо да кажеш защо го гледаш и какво ти харесва,или не ти харесва.Тук е тийн форум,а трябва да си признаем,повечето тийнове са мързеливи и изтъпяли (освен ако по природа не са си тъпи).
    По мой наблюдения безмислените теми във форума се в пъти повече от колкото смислените! Почти същите набюдения имам и относно част от постовете на потребителите. По-малка част от потребителите пишат (когато се налага) по дълги и "смислени" постове по важни и интересни теми... Това веднага ме навежда на мисълта, че тези потребители "не ги мързи" да изкажат собственото си мнение по въпроса, както и да отстояват позицията си, разсъждават и искат да бъдат разбрани от останалите съфорумисти!!! - На тези потребители (те си знаят кои са... ) бих им казал - само така, браво, евала, напред и нагоре...

    Другата "категория" потребители (по голяма част) пишат безмислени теми, постове съдържащи само емотикони или пък пишат само за да да оплюят някого или да почнат да се псуват... Разбирам, че форума е и за развлечение, но на мен "простащината" по улицата ми стига...

    - И така мисълта ми беше, че безмислените теми и постове не са само в резултат от мързела налегнал българския народ , ами от увеличаващата се тенденция младите хора все по-малко да използват "сивото си вещество" и все повече да го избиват на агресия и арогантност (по улиците, в къщи, в училище и т.н.) - Както се казваше в един телевизионен филм "човешката деградация е пълна!"



    Цитирай Първоначално написано от jghgh
    Прост народ!
    П.С. - Това последното го оставям без коментар...

  15. #15
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Хората обичат да пишат по 1 изречение.Не им се мисли и не им се занимава.Защо да си затрудняват без това малките мозъчета?Видят ли пост по-дълъг от 4-5 реда не го четат.Мързел е всичко.И това ако им го кажеш, ще ти отговорят, че са тук, за да разпускат, а не да философстват и да четат "глупостите", които някой е писал. . Жалко е, но е факт.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си